نهال سرو

نهال سرو  نهالستان آرتین نهال،نهال سرو همیشه سبز و نماد استقامت و صبراست و ازخانواده  Cuprecaceae  یا سروها بوده وبومی منطق مدیترانه ای مثل جنوب اروپا و غرب آسیا است دارای برگهای فلس مانندو بسیار پرتراکم و رنگی سبز تیره هستند.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال سرو به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال سرو  نهالستان آرتین نهال،نهال سرو همیشه سبز و نماد استقامت و صبراست و ازخانواده  Cuprecaceae  یا سروها بوده وبومی منطق مدیترانه ای مثل جنوب اروپا و غرب آسیا است دارای برگهای فلس مانندو بسیار پرتراکم و رنگی سبز تیره هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال سرو به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی

درخت سرو همیشه سبز و نماد استقامت و صبراست و ازخانواده  Cuprecaceae  یا سروها بوده وبومی منطق مدیترانه ای مثل جنوب اروپا و غرب آسیا است دارای برگهای فلس مانندو بسیار پرتراکم و رنگی سبز تیره هستند و  ازتفاوت های آن  با درخت کاج که سوزنی  برگ هستند می باشداین درختان عادت رشد ستونی مانند داردو ارتفاع آنها تا ۳۰وقطرش از۱ متر تجاوز میکند.

مشخصه ی اصلی آن شاخه ها با زاویه ۸۰ الی ۱۰۰ درجه از تنه اصلی قرار میگیرند و تاج به شکل مخروط قرار میگیرد و سر آن روبه بالاست.چوب خیلی باکیفیتی دارد و از ان در نجاری،ساختمان سازی،سقف کوبی،قفسه های چوبی استفاده میشود و معولا در شمال ایران بیشتر کشت و کار میشود.تاج سروناز از سرو زربین و از سروشیراز باریک تر است .

نهال کاج

نیاز آب و هوایی

این گیاه به آفتاب کامل نیازدارد و سایه را تحمل نمیکندولی در صورت کاشت در گلدان باید در سایه آفتاب قرار گیرد بخاطر ساختارفلس مانند برگها و ریشه های عمیق آن به خشکی مقاوم میباشدو در صورتی که باران خاک را به خوبی خیس نکرده باشد باید آبیاری شود البته نه زیاد چون باعث پوسیدگی ریشه میشود.یکی دوسال اول کاشت نهال آبیاری منظم برای استقرار بهتر  گیاه توصیه میشودرطوبت محیط برای ان کافی استدر هر نوع خاکی با واکنش اسیدی یا قلیایی  به شرط زهکشی خوب رشد میکنداین گیاه یکپایه میباشد.

یعنی گلهای نروماده جدا از هم ولی روی همان گیاه میباشندو گلدهی در ماهای دی ماه تا بهمن ماه میباشد.این گیاه به کنه بسیار حساس است و در خاک های با زهکشی ضعیف دچار پوسیدگی ریشه میشود همچنین بیماری شانکر از بیماریهای خطرناک این درخت است.

بیماری

بیماری شانکر از بیماری های خطرناک این درخت است.

از کد های تخفیف های آرتین نهال در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال سرو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com