نهال سنجد

نهال سنجد نهالستان آرتین نهال  را شما در هر منطقه ای که مایل باشید می توانید بکارید. البته در آن دسته از خاک هایی که سنگین و رسی هستند نمی توانید این سنجد  را بکارید.ربرای اشنایی با پرورش نهال سنجد این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال سنجد به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال سنجد نهالستان آرتین نهال  را شما در هر منطقه ای که مایل باشید می توانید بکارید. البته در آن دسته از خاک هایی که سنگین و رسی هستند نمی توانید این سنجد  را بکارید.برای اشنایی با پرورش نهال سنجدو یا خرید نهال سنجد با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال سنجد به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال سنجد

یکی از انواع نهال هایی که آن را به عنوان نهال مقرون به صرفه و اقتصادی می شناسند خرید نهال سنجد می باشد.

این نهال را شما در هر منطقه ای که مایل باشید می توانید بکارید. البته در آن دسته از خاک هایی که سنگین و رسی هستند نمی توانید این سنجد  را بکارید.

شما برای کاشت و پرورش دادن این نهال می توانید با کارشناسانی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید. تا آنها به خوبی شما را راهنمایی کنند. شما زمان خرید نهال باید به سالم بودن آن نهایت دقت و توجه را داشته باشید. تا از آن رشد مناسبی دریافت کنید.

قیمت نهال و به صرفه بودن آن یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد. که بسیاری از افراد را به خرید نهال ترغیب نموده است.

شما زمان کاشت نهال باید به خوبی به ویژگی های نهال و نیازهای آن دقت داشته باشید. تا آن را در بهترین شرایط و بدون هیچ مشکلی بکارید.

درخت سنجد ؛انواع متنوعی دارد که هر یک از آنها ویژگی های مختلفی دارند.

اما باید بدانید به طور کلی هر یک از آنها نیازهای مشخص شده ای برای رشد دارند که شما به عنوان فردی که می خواهید آنها را بکارید باید به خوبی با نیازها و ویژگی های آنها آشنایی داشته باشید. تنها در این صورت است که محصول مناسبی را از آن دریافت خواهید کرد و سود خوبی هم به دست خواهید آورد. برخی از مهمترین ویژگی ها و نیازهایی که این نهال دراد و شما زمان کاشت و پرورش آن باید به خوبی آنها را در نظر بگیرید عبارت است از :

مراحل پرورش نهال سنجد

شما بعد از کاشت نهال سنجد باید به خوبی آبیاری آن را در نظر داشته باشید که به صورت منظم آن را انجام دهید.

در واقع شما باید بدانید از همان سال اول بهتر است سیستم آبیاری این نهال را تنظیم کنید. تا رشد مناسبی از آن دریافت نمایید.اگر شما هفته ای یکبار و یا در تابستان هفته ای دوبار به این نهال آب بدهید به خوبی رشد می کند. و بافت های آن قوی تر می شود.

آن دسته از نهال هایی که بالغ می شوند می توانند بعد از مدتی خشکی نهال را تحمل کنند، ولی با این وجود شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید که گیاه به آب نیاز دارد.یکی از مهمترین نکاتی که زمان آبیاری این نهال های سنجد؛ باید به آن دقت داشته باشید این است که بیش از اندازه به آن آب ندهید.

در صورتی که نهال آب زیادی بخورد بدون شک بافت خود را از دست می دهد و برگی هایش هم زرد می شود.بنابراین باید به این نهال تنها هفته ای یکبار آن هم به صورت کرت بندی آب بدهید. دقت داشته باشید روش غرقابی را برای این نهال انتخاب نکنید.

روش غرقابی برای نهال ضرر دارد و آن را نباید انتخاب کنید.

ویژگی های مربوط به دمای مناسب برای رشد و کاشت سنجد

یکی از مهمترین ویژگی هایی که نهال سنجد دارد و شما باید به آن دقت داشته باشید این است که این نهال می تواند تا 34 درجه سانتیگراد را به خوبی تحمل کند. اگر زمستان های بسیار سردی را این نهال بخواهد تجربه کند و بادهای سردی به شاخه های آن بزند. باید بدانید که بدون شک نمی توانید مقاومت زیادی از خود نشان دهد.این نهال با آب و هوای گرم تابستان ها هیچ مشکلی ندارد . به همین دلیل شما می توانید آن را در بسیاری از مناطق ایران بکارید.در هنگام کاشت در آب و هوای سرد زمستانی آن را نکارید. در این صورت نهال بافت خود را از دست می دهد و کیفیت مناسبی هم نخواهد داشت.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال سنجد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com