نهال سیب عروس
تومان38.000

نهال سیب عروس نهالستان آرتین نهال ،این نوع رقم سیب ارقام تجاری و پرفروش است.تقریبا دورنگ است سرخ و سفید ،و در بیشتر مجالس و مهمانی ها از آن استفاده میشود و طعم و مزه خیلی خوبی دارد..برای خرید نهال سیب عروس میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال سیب ،آبیاری سیب ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال سیب عروس نهالستان آرتین نهال ،این نوع رقم سیب ارقام تجاری و پرفروش است.تقریبا دورنگ است سرخ و سفید ،و در بیشتر مجالس و مهمانی ها از آن استفاده میشود و طعم و مزه خیلی خوبی دارد.برای خرید نهال سیب عروس میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال سیب ،آبیاری سیب ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال سیب عروس

این نوع سیب اندازه متوسط تا درشت دارد و دراواخر شهریورماه برداشت میشود.نهال سیب عروس یکی ارقام تجاری و پرفروش است،نهال این نوع سیب مانند اکثر سیب ها میتوان در خاک حاصل خیز کشت کردو خاک این نوع سیب مانند سایر سیب هاباید غنی از موادآلی باشد.

نهال این نوع سیب از درختان مناطق معتدل به دست می آید.بیشتر محبوبیت نهال سیب عروس  به دلیل رنگ قرمز و نیز درشتی میوه آن است.

 کاشت

زمان مناسب برای کاشت نهال سیب عروس از فصل پاییز شروع می شود و نهایت تا اوایل فصل بهار است. کاشت نهال سیب عروس در مناطقی که دارای آب و هوای سرد معتدل می باشند، مناسب است.  این نهال قادر به تحمل سرمای 35 درجه زیر صفر و گرمای 40 درجه می باشد.

ارتفاع مناسب برای کاشت نهال سیب عروس 1000 الی 2500 متر بالاتر از سطح دریا است. نیاز سرمایی این نهال 1000 الی 1600 ساعت دمای 7 درجه زیر صفر می باشد تا از خواب زمستانی بیدار شود و گلدهی دهد. این نهال در ماه اسفند شروع به گلدهی می کند و در در پایان شهریور میوه های آن قابل برداشت می باشد.

برای خرید نهال سیب عروس میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .

خاک

مناسب ترین خاک برای کاشت نهال سیب عروس خاک های لومی سبک با زهکشی مناسب است. از آنجا که خاک های ترکیبی از شن و رس می باشند، جریان هوا به راحتی در آن توانایی عبور دارد.

نهال سیب خونی

باردهی

شروع باردهی نهال سیب عروس از سال سوم پس از کاشت می باشد. انتظار می رود که هر درخت بالغ حدود 300 کیلوگرم باردهی داشته باشد. میزان باردهی سالیانه بین 40 تن الی 70 تن در هر هکتار می باشد. میزان باردهی به عواملی مختلفی چون منطقه کاشت نهال، آبیاری منظم، کوددهی مناسب و هرس درختان بستگی دارد.

صرفه اقتصادی مطلوبی دارد. زمان برداشت محصول این نهال اواخر شهریور می باشد و از انواع سیب های زودرس می باشد.

عمر

عمر این درخت سیب حدود 70 سال می باشد اما عمر مفید آن حداقل 25 و حداکثر 40 سال می باشد یعنی بعد از این مدت نگهداری از درخت صرفه اقتصادی ندارد. عمر مفید درخت به عواملی همچون منطقه کاشت، شرایط نگهداری و میزان رسیدگی و مراقبت از درختان بستگی دارد.

  • میزان تحمل خشکی کم می باشد، بنابراین باید در آبیاری منظم ان دقت نمود. اگر بخواهیم آبیاری به روش قطره ای انجام گردد برای هر هکتار از نهال سیب عروس 6 هزار متر مکعب آب نیاز داریم ولی در روش سنتی میزان آب مورد نیاز به 40 هزار متر مکعب می رسد.
  • بنابراین روش آبیاری قطره ای بسیار مناسب تر است زیرا علاوه بر صرفه جویی در میزان مصرف آب، مانع از غرقاب شدن درخت در آب می شود. غرقاب شدن درخت مانع از رسیدن اکسیژن کافی به ریشه می شود و باعث پوسیدگی آن می شود.
  • برای مراقبت از درختان سیب عروس و افزایش سطح بازدهی آن ها هرس درختان امری ضروری است، زیرا در سال های اولیه پس از کاشت، درختان رشد بالایی دارند. با هرس کردن شاخ و برگ و فرمدهی صحیح به درخت کمک می شود که تنه قوی تری داشته باشد.  به هرس فرمدهی در اواخر تابستان و نیز هرس باردهی در اواخر زمستان نیاز دارد.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

سال باردهی

نوع تکثیر

,

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال سیب عروس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com