نهال سیب قرمز لبنان
تومان38.000

نهال سیب قرمز لبنان نهالستان آرتین نهال ،از میوه درخت سیب بیش از 750 نوع رقم شناخته شده وجود دارد.مشهورترین و مهم ترین آنها نهال سیب قرمز لبنان میباشد. در ایران این رقم سیب را با نام سیب لبنان هم میشناسند. .برای خرید نهال سیب قرمز لبنان میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال سیب ،آبیاری سیب ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال سیب قرمز لبنان نهالستان آرتین نهال ،از میوه درخت سیب بیش از 750 نوع رقم شناخته شده وجود دارد.مشهورترین و مهم ترین آنها نهال سیب قرمز لبنان میباشد. در ایران این رقم سیب را با نام سیب لبنان هم میشناسند. .برای خرید نهال سیب قرمز لبنان میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال سیب ،آبیاری سیب ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی

از میوه درخت سیب بیش از 750 نوع رقم شناخته شده وجود دارد. مشهورترین و مهم ترین آنها نهال سیب قرمز لبنان میباشد. در ایران این رقم سیب را با نام سیب لبنان هم میشناسند.

جزو ارقام پر بارده بوده و جزء مهم ترین رقم های تجاری نهال سیب در دنیا و برای باغداران محسوب میشود. نهال سیب قرمز لبنان و احداث باغ سیب بسیار سودآور میباشد.

نهال سیب زرد لبنان 

آبیاری

سیب قرمز لبنان تحمل چندانی در  برابر خشکی ندارد. خشکی زیاد بسیار مضر میباشد باعث از بین رفتن این درخت میشود. جهت  برطرف کردن نیاز آبی نهال سیب قرمز لبنان بهتر هست هر 20 روز یکبار 6 الی 11 هزار متر معکب آب بصورت غرق آبی آبیاری شود.

عمر اقتصادی

25 سال بوده که با توجه به  شرایط و محیط نگهداری افزایش یا کاهش میابد.

باردهی

در پایه های رویشی از سال دوم شروع به محصول دهی میکند و در پایه های بذری بعد از سال 4 شروع به محصول دهی میکند.

رشد سیب لبنان بصورت عمودی بوده و بستگی به محیط و شرایط زیست محیطی دارد. اما میتوان گفت رشد مناسب و مطلوب میتواند 7 الی 10 متر برسد.

کاشت نهال سیب قرمز لبنان

. در نظر گرفتن فاصله 5*5 بهترین فاصله خواهد بود. اگر از انواع پایه های دیگری استفاده شود بهتر است فاصله ها دقیق  تعیین شود تا باردهی و سود دهی بهتری راه تجربه کنید.

باید توجه داشته باشید در هر اصله مشخصی از نهال یک سیب سفید هم برای گرد افشانی کاشته شود زیر این رقم دگر افشانی بوده و نیاز به رقم گرد افشانی جهت باردهی را دارد.

نیاز سرمایی

اگر موقع شکوفه هوا به اندازه کافی خنک نباشید تعدادی از گلهای خود را از دست میدهد. سرمای -30 درجه راه تحمل میکند. نیاز سرمایی 800 تا 1500 ساعت دمای -7 درجه نیاز دارد تا بتواند محصول سفت و آبدار و استخوانی را تولید کند.

مقاومت خوبی در برابر سرمای زمستان و گرمای تابستان از خود نشان میدهد. با توجه به میزان دریافت سرمای خود محصول با کیفیتی را ارائه میدهد  در آب هوای مرطوب از عملکرد درستی برخورد دار نیست .

خاک

یکی از مهمترین و اصلی ترین نیازهای نهال سیب قرمز لبنان برای رشد خاک مناسب می باشد. یکی از نکات جالبی که در مورد خاک این نهال وجود دارد و باید در مورد آن اطلاع داشته باشید این است که در هر نوع خاکی می توانید آن را بکارید.

اما بهتر است بدانید که خاک هایی با بافت آبرفتی و خاک های لومی شکل از جمله بهترین خاک هایی می باشد که شما می توانید این نهال را در آن بکارید. آن دسته از خاک هایی که سبک می باشند بدون شک مواد آلی زیادی دارند و شما می توانید برای کاشت نهال آن خاک ها را هم انتخاب کنید.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال سیب قرمز لبنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com