نهال سیب میراکل سیاه
تومان41.000

نهال سیب میراکل سیاه نهالستان آرتین نهال سیب میراکل به دلیل محصول خاصی که تولید می کند در تابستان به نور کافی آفتاب نیازمند است اما گرمای شدید هوا عملکرد و کیفیت محصول را پایین می آورد. برای خرید نهال سیب میراکل سیاه میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال سیب میراکل سیاه نهالستان آرتین نهال سیب میراکل به دلیل محصول خاصی که تولید می کند در تابستان به نور کافی آفتاب نیازمند است اما گرمای شدید هوا عملکرد و کیفیت محصول را پایین می آورد. برای خرید نهال سیب میراکل سیاه میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال سیب میراکل سیاه

یک درخت بسیار مرغوب در تولید محصول سیب با کیفیت و بازارپسند نهال سیب میراکل؛ می باشد. این نهال سیب اولین بار توسط یک کشاورز ژاپنی به نام “Akinori Kimura” در طی ۱۰ سال و بدون استفاده از آفت کش و کود به عمل آمد به همین دلیل تحت عنوان سیب سیاه؛ به معنی معجزه نامگذاری شد.

این نهال در سال دوم و سوم پس از کاشت به بار می نشیند. فرم باردهی این درخت به نحوی است که باردهی در شاخه های نزدیک به تنه هم صورت می گیرد. نهال های چند ساله سیب سیاه؛ از طریق مراکز تولید و توزیع نهال در اختیار باغداران و تولیدکنندگان محترم قرار می گیرد.

سیب میراکل به دلیل محصول خاصی که تولید می کند در تابستان به نور کافی آفتاب نیازمند است اما گرمای شدید هوا عملکرد و کیفیت محصول را پایین می آورد. تولید رنگریزه ها و مواد معطر متعدد در این سیب در اثر تابش شدید نور خورشید به دست می آید.

سیب های میراکل؛ به دلیل وجود این رنگریزه های منحصر به فردی که دارد یک محصول خاص و کمیاب در بین انواع سیب های مورد کشت در کشور به حساب می آید که از عطر و طعم ویژه ای هم برخوردار است.

نهال سیب فرانسه

 

هرس :

این نهال سیب میراکل، به هرس زیادی نیاز ندارد اما مطلوب است در دور های مختلف طبق نیاز و شرایط درخت هرس شود. تولید این میوه از کشور فرانسه سرچشمه می گیرد. تفاوت این سیب مشکی، با سیب های دیگر در داشتن مقدار زیادی آنتی اکسیدان است.

دارای طعمی ملس بوده و یک میوه تابستانی به حساب می آید. نهال سیب میراکل در آذربایجان ایران و اطراف شاهرود کاشته می شود دیگر کشور هایی که این میوه را کشت می کنند می توان هلند و آفریقای جنوبی را نام برد.

شرایط محل کاشت درخت سیب سیاه

مناسب ترین دما برای کاشت نهال سیب سیاه

این نوع نهال لاکچری در فصل زمستان دما تا منفی 41 درجه را تحمل می کند و اگر دما از این هم پایین تر برود درآن منطقه کشت نهال سیب جرومین جواب نخواهد داد و در فصول گرم دما تا +45 درجه را تحمل می کند.

آبیاری نهال سیب میراکل  سیاه

درخت سیب میراکل در صورت آبیاری ثقلی به حدود ۱۰ هزار متر مکعب و در صورت آبیاری قطری ای به ۵ تا ۶ هزار متر مکعب در هر هکتار اب نیار دارد ولی در مناطق کوهستانی و سرد این میزان کاهش می یابد.

ارتفاع از سطح دریا

نهال سیب میراکل سیاه ارتفاع از سطح دریا 1200 تا 2200 متر بهترین جواب را خواهد داد.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی درخت سیب میراکل بین 1000 تا 1600 ساعت می‌باشد و باید به این مقدار در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرد تا از حالت استراحت خارج شود.

عمر اقتصادی

همانطور که گفته شد طول عمر درخت سیب میراکل 65 سال است؛ اما عمر مفید و اقتصادی که در آن می‌توانید محصولات با کیفیت و به مقدار زیاد برداشت کنید، 40 سال خواهد بود که عدد کمی برای یک باغدار یا پرورش دهنده نیست.

وزن میوه

وزن  در هنگام رسیدن حدودا 160 تا 200 گرم خواهد بود؛ به طور کلی اکثر میوه‌های ارقام مختلف نهال سیب، وزنی بین 100 تا 300 گرم دارد.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال سیب میراکل سیاه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com