نهال سیب پنج پر

نهال سیب پنج پر نهالستان آرتین نهال دارای میوه سیب خوش‌طعم به رنگ قرمز و سایز متوسط رو به درشت است.این نهال سیب مناسب مناطق کوهستانی و معتدل متمایل به سردسیر است.برای آشنایی با خواص سیب این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال سیب پنج پر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال سیب پنج پر نهالستان آرتین نهال دارای میوه سیب خوش‌طعم به رنگ قرمز و سایز متوسط رو به درشت است.این نهال سیب مناسب مناطق کوهستانی و معتدل متمایل به سردسیر است.برای آشنایی با خواص سیب این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال سیب پنج پر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال

 • این رقم نهال دارای میوه سیب خوش‌طعم به رنگ قرمز و سایز متوسط رو به درشت است.
 • این نهال به صورت وسیع رشد کرده و نسبت به انواع دیگر سیب دارای مقاومت بالاتری در مواجه با آفات سیب دارد.
 • این نهال  مناسب مناطق کوهستانی و معتدل متمایل به سردسیر است.
 • میزان تحمل این محصول در سرمای زمستان به بیش از منفی 25 درجه می‌رسد.
 • این درخت سیب با شرایط خاک مساعد با عمر اقتصادی بالا در مدت بیش از 35 سال دارد.
 • بهترین فصل کاشت پاییز نهایت تا اوایل بهار
  ارتفاع محل کاشت 1000 متر تا 2500 متر
  دمای محل کاشت تا 40 درجه سانتی گراد
  شروع باردهی از سال سوم
  مقدار باردهی 300 کیلو هر درخت بالغ
  صرفه اقتصادی بسیار مطلوب
  عمر مفید 30 سا

فواید سیب پنج پر برای سلامتی و خواص

جلوگیری از آب مروارید

مطالعات گذشته بر این موضوع متمرکز شده بودند، اما مطالعه اخیر نشان می دهد که افرادی که رژیم غذایی غنی از میوه هایی که حاوی آنتی اکسیدان هستند، مانند سیب، دارند، 10 تا 15 درصد کمتر احتمال ابتلا به به آب مروارید دارند.

جلوگیری از پارکینسون

پارکینسون، یک نوع بیماری است که سلول های عصبی تولید کننده دوپامین مغز را می شکننند.آنتی اکسیدان های موجود در سیب، مانع از این شکستن ها می شوند.

 جلوگیری از هموروئید

هموروئید ها به علت فشار بیش از حد در ناحیه لگن و رکتوم(مقعد و راست روده) که باعث ایجاد تورم رگها در کانال مقعد می شود، به وجود می آید.در حالی که این امر ،تهدید کننده زندگی نیست، اما فعالیت های روزانه را دردناک می کند.محتوای فیبری موجود در سیب باعث کاهش فشار می شود، که درد را نیز کاهش می دهد (هنگام دفع مدفوع).

کاهش وزن

فیبر موجود در میوه ها، معده را با کالری کمتری پر می کند.کاهش دریافت کالری همراه با از بین بردن حس گرسنگی.این موضوع اجازه می دهد تا چربی های انباشته شده بدن سوخته شوند، که باعث کاهش وزن می شود

 افزایش استقامت

آنتی اکسیدانٍ کورستین، اکسیژن را خیلی راحت تر در دسترسی ریه ها قرار می دهد و به این علت مدت زمان استقامت به طور قابل توجهی افزایش می یابدو این اتفاق به شما اجازه می دهد تا زمان بیشتری را ورزش کنید.

 دندان های سفیدتر

گاز زدن و جویدن این میوه ،باعث افزایش ترشح بزاق در دهان می شود که باعث دیرتر افتادن دندان ها می شود.این میوه ،قطعا می تواند بازدید ناخوشایند به دندانپزشک را بسیار کمتر کند.

 کمک به هضم

علی رغم اندازه کوچکش، این میوه غنی از فیبر رژیمی است.با قرار دادن آنها در رژیم روزانه غذایی خود ،می توانید اطمینان حاصل کنید که روند گوارشی شما سالم می ماند. همان زمان، یبوست را از بین می برد و حرکت روده را تسهیل می کند.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
نوع تکثیر

,

قیمت

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال سیب پنج پر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

 • میاندوآب ، کوی رابری 
 • 0440000000
 • 09141812003
 • artinnahal@gmail.com