نهال شلیل انجیری
تومان33.000

نهال شلیل انجیری  نهالستان آرتین نهال یکی از ارقام سودمند محسوب می شود زیرا میوه دهی بسیار زیادی دارد. تولید این نوع شلیل از ایران شروع شده است. میوه درخت  در روز های پایانی مرداد ماه قابل برداشت می شود.عمر مفید نهال شلیل انجیری ده سال میباشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال شلیل انجیری به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال شلیل انجیری  نهالستان آرتین نهال یکی از ارقام سودمند محسوب می شود زیرا میوه دهی بسیار زیادی دارد. تولید این نوع شلیل از ایران شروع شده است. میوه درخت  در روز های پایانی مرداد ماه قابل برداشت می شود.عمر مفید نهال شلیل انجیری ده سال است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال شلیل انجیری به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی

نهال شلیل انجیری یکی از ارقام سودمند محسوب می شود زیرا میوه دهی بسیار زیادی دارد. تولید این نوع شلیل از ایران شروع شده است. میوه درخت  در روز های پایانی مرداد ماه قابل برداشت می شود.

این نهال  دو سال بعد از کاشت شروع به میوه دهی می کنید. ارتفاع آن به پنج متر نیز می رسد.

چه خاکی برای کاشت  مناسب است؟

مناسب ترین خاک، خاکی است که زهکشی شده باشد. بهترین حالت خاک های شنی لومی است.

هرگز این نهال  در خاک هایی که بافت بسیار سنگین یا خیلی مربوط هستند کاشت نشود.میوه این درخت شلیل انجیری از نظر ظاهری دارای شکل متمایزی می‌باشد.

این میوه اندازه متوسطی دارد.  شباهت زیادی به هلو انجیری دارد. اما برعکس میوه هلو انجیری، شلیل انجیری  فاقد پرز است. به همین دلیل نسبت به هلو واکنش آلرژی زایی کمتری دارد.

این محصول حدود ده سال عمر مفید دارد، سود بالایی در کاشت این نهال  نهفته است زیرا،  باردهی بسیار بالا و عمر طولانی این محصول  را در دسته سودمند ها قرار داده است.

بهترین شرایط محیطی تابستان است این درخت گرمای زیاد را می تواند تحمل کند اما در سرمای بالا از بین می رود و محصول خوبی نمی دهد.

مناطق برای کاشت  مناطقی است که زمستان های خیلی سرد ندارد زیرا سرما باعث خشک شدن ریشه و برگ های نهال  می شود.نهال شلیل انجیری نسبت به بقیه درخت ها نیاز بیشتری به آبیاری دارد تا جایی که در طول یک سال نیازی حدود 5/2 تا 5/7 متر مکعب به آبیاری دارد. اگر آب کافی به درخت نرسد میوه های مرغوبی نمی توان برداشت کرد.

این میوه به صورت پیوندی است و بهترین پایه برای نهال  هلو بوده و بعد از هلو می توان زرد آلو،آلو را نیز نام برد.

 

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال شلیل انجیری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com