نهال شلیل ردگلد (مغان)
تومان33.000

نهال شلیل ردگلد (مغان)  نهالستان آرتین نهال  در آب و هوای گرم رشد خوبی دارد به طوری که سرمای زیاد و طولانی به جوانه و شاخه های آن آسیب وارد می کند. نهال شلیل مغان در برابر گرمای تابستان مقاومت بالایی دارد پرورش نهال شلیل سخت نیست.جهت مشاوره خرید نهال شلیل  و اطلاع از قیمت نهال شلیل با ما تماس بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال شلیل ردگلد (مغان) به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال شلیل ردگلد (مغان)  نهالستان آرتین نهال  در آب و هوای گرم رشد خوبی دارد به طوری که سرمای زیاد و طولانی به جوانه و شاخه های آن آسیب وارد می کند. نهال شلیل مغان در برابر گرمای تابستان مقاومت بالایی دارد پرورش نهال شلیل سخت نیست.جهت مشاوره خرید نهال شلیل  و اطلاع از قیمت نهال شلیل با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال شلیل ردگلد (مغان) به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال شلیل ردگلد (مغان)

این میوه دارای شکلی گرد، پوستی قرمز رنگ است. گوشت این محصول زرد یا قرمز است بهتر است. تولید نهال شلیل ردگلد از چین آغاز شده است. همچنین دارای رشد بالایی است به این صورت در مدت کوتاهی شاهد رشد بسیار زیاد برگ و شاخه های این درخت شلیل خواهید بود.
نهال شلیل رد گلد معمولا به صورت پیوندی تولید می شود. بهترین پایه برای درخت شلیل رد گلد دانه های شلیل است.
نهال شلیل ردگلد جز محصولات میان رس محسوب می شود. این محصول در پایان ماه تیر یا روز های اولیه مرداد ماه قابل برداشت است.

جهت اطلاع از سایر ارقام شلیل و قیمت نهال شلیل بیشتر مطالعه کنید.

نهال شلیل سان گلد

زمان مناسب کاشت و برداشت 

قطعا یکی از فاکتورهای اساسی در هنگام خرید نهال توجه به عملکرد و ویژگی نهال و سازگاری آن با شرایط اقلیمی منطقه می باشد. نهال شلیل مغان معمولا در هر نوع آب و هوایی امکان رشد دارد. ایران از مناطق مهمی در زمینه پرورش نهال شلیل می باشد. البته شلیل نسبت به گرمای تابستان مقاومت خوبی دارد اما زمستان خیلی سرد باعث یخ زدن شاخه ها و جوانه های درخت شلیل مغان می شود و امکان خشک شدن آن وجود دارد.

ویژگی های کاشت 

زمین مناسب برای رشد نهال شلیل مغان باید خاک زهکشی شده و شنی داشته باشد. بافت مرطوب برای رشد نهال شلیل مناسب نیست. توجه داشته باشید که هیچ گاه ریشه نهال شلیل مغان را غرقاب نکنید. زیرا این نوع نهال از غرقاب شدن آسیب شدیدی می بیند.

این نهال  در آب و هوای گرم رشد خوبی دارد به طوری که سرمای زیاد و طولانی به جوانه و شاخه های آن آسیب وارد می کند. درخت شلیل در برابر گرمای تابستان مقاومت بالایی دارد.
شلیل مغان نسبت به دیگر انواع نیاز بیشتری به آبیاری دارد به طوری که هر درخت شلیل در سال به ۷ متر مکعب آب نیازمند است.

در زمان کاشت فاصله ۳*۳ باید رعایت شد. درخت شلیل به آفت بیماری های قارچی که در بین درختان شایع است مبتلا می شود به منظور جلوگیری از چنین مشکلی باید در فصول مشخص عملیات سمپاشی صورت بگیرد. درخت شلیل معمولا هر سال هرس می شود تا شاخه های جوان تری رشد کند.(شلیل رد گلد)

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

 

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال شلیل ردگلد (مغان)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com