نهال فندق قزوین
تومان53.000

نهال فندق قزوین نهالستان آرتین نهال قیمت نهال به نسبت محصول دهی بسیار عالی که دارد به صرفه است و بر همین اساس شما می توانید  تعداد زیادی از آن را خریداری کرده و با کاشت آنها اقدام به احداث باغ نمایید..برای خرید نهال فندق با کارشناسان ما تماس بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال فندق قزوین به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال فندق قزوین نهالستان آرتین نهال قیمت نهال به نسبت محصول دهی بسیار عالی که دارد به صرفه است و بر همین اساس شما می توانید  تعداد زیادی از آن را خریداری کرده و با کاشت آنها اقدام به احداث باغ نمایید.برای خرید نهال فندق با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال فندق قزوین به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال فندق قزوین

نهال فندق قزوین یکی از انواع خرید نهال هایی می باشد که کیفیت بسیار عالی دارد و محصول دهی آن هم بی نظیر می باشد، نهال فندق قزوین است. این نهال را بیشتر کشاورزانی که به موفقیت و رشد زیاد در محصولات خود می اندیشند می کارند. رشد اقتصادی این نهال بسیار عالی و بی نظیر است و بر همین اساس شما با خرید نهال می توانید سود خوبی از فروش میوه های به دست آمده از آن حاصل نمایید. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نهال دارد و شما باید از آن اطلاع داشته باشید این است که به صورت پیوندی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نهال به نسبت محصول دهی بسیار عالی که دارد به صرفه است. و بر همین اساس شما می توانید  تعداد زیادی از آن را خریداری کرده و با کاشت آنها اقدام به احداث باغ نمایید.

ویژگی

خصوصیات نهال فندق قزوین توجه بسیاری از افرادی که باغدار هستند را جلب نمودهاست. و به همین دلیل افراد زیادی آن را خریداری کرده و می کارند. یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های این نهال  ارتفاع آن می باشد که کوتاه است. میوه های رشد کرده در این نهال به گونه ای می باشد که تنها با استفاده از دست آنها را می توانید برداشت نمایید. بر همین اساس ارتفاع کوتاه این نهال در این مورد تاثیر زیادی دارد. و برداشت میوه ها را آسانتر نموده است. هرساله نسبت به هرس کردن آن اقدام کنید. تا رشد مناسبی را از آن دریافت نمایید.

این نهال در برابر سرما تحمل زیادی ندارد. و همچنین در برابر گرمای زیاد هم برگ های آن از بین می رود. بر همین اساس در شرایط خاصی کاشته می شود. برخی از مهمترین ویژگی های کلی که این نهال دارد. و شما زمان خرید نهال و کاشت نهال باید به آنها دقت داشته باشید عبارت می باشد از :

ویژگی های مربوط به آب و هوای مناسب برای رشد فندق قزوین

با اینکه درخت فندق قزوین ا در آب و هوای متفاوت هم سازش زیادی از خود نشان می دهد. باید به این مورد برای رشد بهتر آن دقت زیادی داشته باشید. از نظر دمایی، برودت و بارندگی هر کی از مناطق را زمان کاشت این نهال باید به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا بهترین منطقه را برای کاشت آن انتخاب کنید. به طور کلی بهتر است بدانید که این نهال در برابر سرمای زیاد تحمل و مقاومت زیادی ندارد و همچنین در دمای بسیار گرم هم رشد خوبی از خود نشان نمی دهد. این نهال به زمستان های تا حدودی سرد و تابستان های خنک نیاز دارد. از نظر این نهال هرچه که تابستان های خنک و گرم را سپری کند رشد بهتری دارد.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال فندق قزوین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com