نهال هلو آلبرتا دیر رس
تومان33.000

نهال هلو آلبرتا دیررس نهالستان آرتین نهال ،یکی از انواع تجاری نهال هلو می باشد که دارای میزان بازدهی نسبتا بالایی می باشد. یکی از مزیت های ویژه هلو آلبرتا دیررس قابلیت جابجایی بالای آن می باشد. برای خرید نهال هلو آلبرتا دیررس میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال هلو ،آبیاری هلو ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال هلو آلبرتا دیررس نهالستان آرتین نهال ،یکی از انواع تجاری نهال هلو می باشد که دارای میزان بازدهی نسبتا بالایی می باشد. یکی از مزیت های ویژه هلو آلبرتا دیررس قابلیت جابجایی بالای آن می باشد. برای خرید نهال هلو آلبرتا دیررس میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال هلو ،آبیاری هلو ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی

نهال هلو آلبرتا دیر رس،یکی از مزیت های ویژه هلو آلبرتا دیررس قابلیت جابجایی بالای آن می باشد. این مزیت یکی از عواملی است که باغداران را به خرید نهال تشویق می کند. این نهال بومی کشور آمریکا می باشد که گاهی اوقات به آن درخت آمریکایی نیز گفته می شود.

نهال هلو آلبرتا دارای سه نوع زودرس، میان رس و دیررس  است که با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

هلو آلبرتا دیررس به شکل گرد و بزرگ و پرزدار است. رنگ پوست آن قرمز و زرد است و رنگ گوشت آن زرد می باشد. این هلو از نوع هسته جدا می باشد. تقریبا هر 8 الی 10 عدد از این هلو یک کیلو می باشد.

هلو آلبرتا دیررس برای کمپوت بسیار مناسب است بنابراین کارخانه های کمپوت سازی از آن استقبال ویژه ای می کنند. درخت هلو آلبرتا دیررس جز درختان کوتاه است و ارتفاع آن حدود 3 الی 4 متر می باشد.

نهال هلو آلبرتا پیش رس

شروع باردهی نهال هلو آلبرتا دیررس و میزان باردهی سالانه

شروع باردهی نهال هلو آلبرتا دیررس از سال دوم پس از کاشت است. باردهی این نهال از اواخر مرداد ماه شروع می شود. میزان باردهی سالانه 50 تن در هر هکتار می باشد.

البته میزان باردهی این درخت به شرایط کشت و میزان رسیدگی باغدار از جمله کوددهی مناسب، آبیاری منظم و هرس اصولی درختان بستگی دارد. عمر مفید درخت هلو آلبرتا دیررس 10 سال است. از نظر میزان باردهی بالا و مناسب میتوان نهال هلو آلبرتا زود رس را نیز از ارقام مناسب هلو دانست.

 

نام: هلو دیر رس آلبرتا
کشور سازنده:چین
عمر اقتصادی:۲۰سال
تحمل خشکی: نیمه متحمل
تحمل سرما:۳۰الیc۲۵
پایه: GN-GF-آلو وحشی- شفتالو
رنگ میوه:سفید با گونه های صورتی
باردهی:از سال دوم
فاصله کاشت:۳*۳
آبیاری:۱۰ لیتر در در هفته
انبارداری۲ماه
نوع مصرف:تازه خوری
توضیح :رنگ گوشت این واریته سفید با رگه های صورتی می باشد

* اواخر تیر ماه تا اوایل مرداد ماه، زمان رسیدن میوه ها خواهد بود.
* مقاومت این نهال در برابر گرمای تابستان، زیاد می باشد.
* ارتفاع نهال، بین ۵ تا ۱۰ متر است.
* از نوع دیر رس می باشد.
* شکوفه دهی آن در در نیمه دوم اسفند می باشد.
* این نهال در مناطق نیمه سردسیر، معتدل و کوهستانی قابل کشت است.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال هلو آلبرتا دیر رس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com