نهال هلو حاج کاظمی
تومان33.000

نهال هلو حاج کاظمی نهالستان آرتین نهال ،این نهال میان رس است و در اواسط تابستان میوه می‌دهد؛ به همین دلیل، نسبت به سرمای بهاره مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. با این حال، مقاومت این نهال نسبت به سرما، از سیب و گلابی کمتر است. برای خرید نهال هلو حاج کاظمی  میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال هلو ،آبیاری هلو ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال هلو حاج کاظمی نهالستان آرتین نهال ،این نهال میان رس است و در اواسط تابستان میوه می‌دهد؛ به همین دلیل، نسبت به سرمای بهاره مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. با این حال، مقاومت این نهال نسبت به سرما، از سیب و گلابی کمتر است. برای خرید نهال هلو حاج کاظمی  میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال هلو ،آبیاری هلو ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال هلو حاج کاظمی

مرغوبیت و کیفیت هلوهای این نهال طرفداران پر و پا قرص خود را دارد. میوه‌های حاصل از درخت هلو حاج کاظمی متوسط و درشت است؛ لذا بازار خرید و فروش آن همواره گرم است. هلو حاج کاظمی به صورت هسته جدا تولید میشود؛ به همین دلیل برای کمپوت و مصارف روزانه ایده آل است. بی‌شک سرمایه گذاری بر‌روی این نهال، سود خوبی نصیب شما می‌کند.

جالب است بدانید این نوع از نهال‌های هلو پاجوش نمی‌دهند. مقاومت درخت هلو حاج کاظمی در مقابل سرما و گرما مناسب است و البته رعایت نیازهای سرمایی گیاه نیز الزام آور است. در ادامه در رابطه با نیازهای سرمایی درخت صحبت خواهیم کرد.

نهال هلو حاج کاظمی شناسنامه دار از ارقام نهال هلو تجاری بوده،این نهال هلو از انواع نهال هلو اصلاح شده و پر محصول بوده که از سال اول کاشت به بار مینشیند.

شروع محصول دهی

به طور کلی باید گفت که زمان شروع محصول دهی یک نهال میوه علاوه بر ژنتیک، به نوع نگهداری و پرورش، خاک مناسب و آب کافی وابسته است. هرچه شرایط محیطی ایده‌آل‌تر باشد، زمان شروع باردهی و کیفیت آن، مطلوب‌تر خواهد بود. با این همه، گفته شده که حدود ۳ الی ۵ سال پس از کاشت، شاهد باردهی نهال هلو حاج کاظمی هستیم.

قدرت رشد درخت

قدرت رشد درخت هلو حاج کاظمی متوسط است و ارتفاع آن همانطور که قبلا هم بیان کردیم، از حدود ۳ الی ۴ متر بیشتر نخواهد شد.

مقاومت در برابر آفات

میزان مقاومت نهال هلو حاج کاظمی خیلی بالا نیست؛ برخی معتقدند شپشک زرد آلو و سنجاب‌ها اصلی‌ترین تهدید کننده‌های این درخت هستند. البته سمپاشی مناسب و اصولی، بسیاری از این دست مشکلات را حل می‌کند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

به طور متوسط، هر درخت، ۴۵ کیلوگرم هلو تولید می‌کند. با توجه به شرایط نگهداری، میزان عملکرد میوه در هکتار نیز افزایش خواهد یافت.

رقم گرده افشان

یکی از مواردی که هنگام خرید نهال هلو حاج کاظمی باید به آن توجه کرد، موضوع گرده افشانی است‌. نهال هلو حاج کاظمی دارای پرچم و مادگی است؛ به عبارت دیگر خود‌بارور است و لذا نیازی به گرده افشان ندارد.

نهال هلو هسته جدا

پایه درخت هلو حاج کاظمی

خوب است بدانید که پایه این نهال ایرانی و مرغوب، درخت هلو روشن است.

زمان گلدهی

در بحث گل دهی این نهال هلوی ایرانی باید بدانید که نیمه دوم اردیبهشت ماه، زمان گلدهی نهال هلو حاج کاظمی است.

مدت آبیاری

آبیاری مناسب و به قدر کافی، نقش موثری بر کیفیت رشد و باردهی نهال میوه دارد. در بحث آبیاری درخت هلو حاج کاظمی، بازه زمانی ثابتی نداریم. هر زمانی که پای درخت خشک شد، باید آبیاری انجام شود. به عبارت دیگر خاک این نهال در فصل رشد، باید همواره مرطوب باشد؛ البته نیازی به غرقابی کردن درخت نیست‌.

در فصل تابستان، یکبار آبیاری در هفته کافی است؛ البته در تابستان‌های داغ و آفتابی، نهال نیاز به آبیاری بیشتری دارد. همچنین این درخت نیاز به زهکشی خوب در دل خاک دارد‌.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال هلو حاج کاظمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com