نهال هلو ردتاپ
تومان35.000

نهال هلو ردتاپ نهالستان آرتین نهال ،میوه درخت هلو رد تاپ رنگش قرمز تر از مابقی هلو ها می باشد. منشا اصلی درخت هلو رد تاپ از کالیفرنیا است.برای خرید نهال هلو ردتاپ میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال هلو ،آبیاری هلو ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال هلو ردتاپ نهالستان آرتین نهال ،میوه درخت هلو رد تاپ رنگش قرمز تر از مابقی هلو ها می باشد. منشا اصلی درخت هلو رد تاپ از کالیفرنیا است.برای خرید نهال هلو ردتاپ میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال هلو ،آبیاری هلو ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال هلو ردتاپ شناسنامه دار

میوه درخت هلو ردتاپ در اواخر ماه بهار یعنی خرداد رسیده می شود و برای مناطق گرمسیری بسیار مناسب می باشد هسته میوه نهال هلو ردتاپ به راحتی جدا می شود و دارای پوستی سفت است یکی از نمونه میوه هایی که با هلو ارتباط مستقیم دارد شلیل است آنقدر این محصولات به هم نزدیک هستند.

همچنین در اینجا بیشتر بخوانید : ویکی پدیا

نهال هلو های ردتاپ دارای سه نوع شاخه است: ساده، مرکب و کاذب که نوع ساده آن فقط می تواند جوانه رویشی تولید کند و شاخه مرکب آن می تواند جوانه ی رویشی و زایشی تولید کند و همچنین شاخه ی کاذب این درخت در قسمت طول خود شاخه، جوانه زایشی و در قسمت نوک شاخه کاذب جوانه رویشی تولید می‌نماید که در زمان هرس کردن نهال هلو رد تاپ نوک این شاخه ی کاذب از بین می رود.

می دانید که جوانه گل درخت هلو رد تاپ خیلی ساده است و در قسمت شاخه های یک ساله رویش می کند میوه درخت هلو رد تاپ مانند تمامی میوه‌ها  خاصیت ملین دارد و ادرارآور است و گوشت این میوه ی خوشمزه دارای سلولوزهای نرم می باشد که خیلی راحت قابل هضم است.

این نهال جزء ارقام وارداتی می‌باشد و از کشور آمریکا و ایالت کالیفرنیا، به کشورهای دیگر صادر می‌شود. میوه این درخت پررنگ‌تر از دیگر میوه‌های هلو می‌باشد که همین امر موجب شده است تا از نظر ظاهری، این میوه در سطح بالاتری نسبت به دیگر ارقام هلو قرار بگیرد.

این نهال در مناطق گرمسیری رشد بسیار خوبی دارد و یکی از مناسب‌ترین ارقام هلو برای کشت در مناطق گرم می‌باشد. هسته این میوه به راحتی قابل جدا شدن است و گوشت آن بافت نسبتا سفتی دارد.

کشور سازنده

همانطور که در توضیحات بالا گفته شد، این نهال وارداتی است و از کشور آمریکا و ایالت کالیفرنیا، وارد می‌شود. علی القاعده آمریکا این نهال را برای اولین بار در جهان، به دیگر مناطق صادر کرد.

نهال هلو هسته جدا

فاصله کاشت

فاصله مناسب برای کاشت درخت هلو ردتاپ بستگی به نوع و سطح زمین دارد؛ برای مثال فاصله مناسب برای کاشت این رقم در زمین‌هایی با شیب ملایم، به صورت 3 متر در 4 متر می‌باشد؛ در حالی که فاصله مناسب برای کاشت این نهال در زمین‌هایی با سطح صاف، به صورت 4 متر در 4 متر خواهد بود.

اگر این فاصله را رعایت نکنید، نهال در آینده به مشکلات جدی بر خواهد خورد؛ از جمله این مشکلات عدم تغذیه صحیح ریشه‌ها در زیر خاک و همچنین عدم نورگیری صحیح نهال‌ها می‌باشد.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی ذرخت هلو ردتاپ و دیگر ارقام هلو برای بیرون آمدن از خواب، 500 تا 1000 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درخت هلو ردتاپ و دیگر ارقام هلو و برخی از ارقام شلیل، بین 10 تا 15 سال است و تقریبا از عمر اقتصادی زیادی برخوردار نمی‌باشند. لازم به ذکر است که عمر اقتصادی به سال‌هایی گفته می‌شود که شما می‌توانید از درخت، محصولات با کیفیتی را در حجم بالا برداشت کنید.

مقاومت در برابر آفات

همانطور که گفته شد، این نهال در برابر آفات مقاومت خوبی را از خود نشان می‌دهد و به راحتی آسیب نمی‌بیند. در صورت ابتلای این درخت به انواع امراض، سمپاشی اصولی می‌تواند بهترین روش برای از بین بردن آفات این درخت باشد.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

به طور کلی حداکثر عملکرد میوه در هکتار ارقام هلو و شلیل، مانند یکدیگر است؛ نهال هلو ردتاپ در یک هکتار می‌تواند چیزی در حدود 40 تن محصول دهد که مقدار قابل توجهی برای ارقام هلو و شلیل می‌باشد.

شروع محصول دهی

درخت هلو ردتاپ و دیگر ارقام هلو، معمولا در سال سوم یا چهارم پس از کاشت، محصول دهی خود را آغاز می‌کنند. برطرف کردن نیاز آبیاری این نهال یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در کیفیت محصول دهی آن است.

قدرت رشد درخت

در حدود 4 متر می‌باشد که این قضیه نشانگر قدرت رشد مناسب و متوسط این نهال هلو است.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال هلو ردتاپ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com