نهال هلو سبز
تومان34.000

نهال هلو سبز نهالستان آرتین نهال ،جزو ارقام تجاری می باشد و تولید کننده اصلی آن در اروپا و همچنین جزو پایه رویشی اصلاح شده محسوب می شود هلو سبز بسیار زود بازده و پرمحصول است .برای خرید نهال هلو سبز میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال هلو ،آبیاری هلو ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال هلو سبز نهالستان آرتین نهال ،جزو ارقام تجاری می باشد و تولید کننده اصلی آن در اروپا و همچنین جزو پایه رویشی اصلاح شده محسوب می شود هلو سبز بسیار زود بازده و پرمحصول است .برای خرید نهال هلو سبز میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال هلو ،آبیاری هلو ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال هلو سبز

نهال هلو سبز پایه رویشی اصلاح شده  درختی است خزان دار، که به واسطه میوه های خوش رنگ، خوش عطر و طعم، طرفداران بسیاری دارد.

نهال هلو سبز پایه رویشی اصلاح شده  از ارقام تجاری در دنیا محسوب می گردد و تعداد محصول هلو سبز تجاری در واحد کیلوگرم در حدود ۱۰ عدد میباشد.

نهال هلو سبز پایه رویشی اصلاح شده  را می توان در مناطق نیمه سردسیر و معتدل و کوهستانی کاشت نمود و نکته ی مهم در کاشت درخت هلو سبز این میباشد که قطر و عمق چاله های مختص کاشت نهال هلو سبز ان را بصورت حداقل ۸۰*۸۰*۸۰ در نظر گرفته می شود.

نهال هلو انجیری زودرس

کاشت

برای کاشت هلو سبز ابتدا باید فاصله آن توجه داشت که در زمین های صاف و مسطح فاصله هر درخت 3×3 متر و در زمین های با اراضی شیب دار و بادخیز فاصله 3×3 و 3×2.5 متر می باشد .

ویژگی ها

خصوصیات بارز بهترین نهال هلو سبز پیوندی میتوان به دیر گل بودن و مقاومت نسبتا مناسب نسبت به سرماهای بهاره اشاره نمود شایان ذکر است باردهی درخت شلیل پایه رویشی اصلاح شده بصورت جانبی می باشد و بمنظور باردهی بهینه پیشنهاد می گردد که برای هلو سبز از ارقام گردوی گرده افشان مناسب استفاده نمود.

در آرتین نهال ببینید:سیب قرمز لبنان

آبیاری

آبیاری این درخت هلو سبز در فصل بهار هر 10 روز یکبار و در فصل تابستان هر 7 روز یکبار نیاز به آبیاری دارد.

از آفت هایی که این درخت ممکن است به آن دچار شود سفیدک سطحی و شانکر باکتریایی می توان اشاره کرد و برای جلوگیری از این آفات مراحل سمپاشی را به موقع و منظم انجام دهید.

برای اینکه درخت رشد مطلوب داشته باشد نیاز به هرس دارد بنابراین هرس فرمدهی در هفته های آخر تابستان و

هرس باردهی در اواخر پاییز و زمستان انجام شود .

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال هلو سبز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com