نهال هلو سرخابی
تومان33.000

نهال هلو سرخابی  نهالستان آرتین نهال می تواند شرایط مختلف آب و هوایی را برای رشد کردن تحمل کند. به همین دلیل است که بسیاری از کشاورزان به صورت انبوه این نهال را خریداری می کنند و می کارند.برای خرید انواع نهال هلو با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال هلو سرخابی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال هلو سرخابی  نهالستان آرتین نهال می تواند شرایط مختلف آب و هوایی را برای رشد کردن تحمل کند. به همین دلیل است که بسیاری از کشاورزان به صورت انبوه این نهال را خریداری می کنند و می کارند.برای خرید انواع نهال هلو با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال هلو سرخابی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال هلو سرخابی

 یکی از بهترین نهال ها هلو سرخابی؛ می باشد. که می توانید شرایط مختلف آب و هوایی را برای رشد کردن تحمل کند. به همین دلیل است که بسیاری از کشاورزان به صورت انبوه این نهال را خریداری می کنند و می کارند. شما می توانید تعداد زیادی از این نهال ها را خریداری کرده و برای احداث باغ اقدام کنید. تنها نکته ای که زمان خرید آنها باید به خوبی در نظر داشته باشید سالم بودنشان می باشد.

اگر نهال هلو خریداری شده بیماری داشته باشد. بدون شک رشد نمی کند و بعد از مدتی به طور کلی از بین می رود. از آنجایی که خواص هلو سرخابی زیاد می باشد. افراد بسیاری آن را خریداری می کنند. و به همین دلیل نهال فروشان برای کشاورزان تعداد زیادی از نهال هلو های سرخابی را فراهم می کنند. آنها به خوبی با انواع این نهال ها آشنایی دارند. و می توانند بهترین نمونه آن را برای خرید به شما معرفی نمایند.

نحوه کاشت نهال هلو سرخابی برای احداث باغ :

شما به عنوان کشاورز که می خواهید باغ هلو سرخابی را احداث کنید. باید به خوبی در مورد نحوه کاشت درخت هلو سرخابی اطلاعات لازم را داشته باشید. برخی از نکاتی که در این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن دقت داشته باشید عبارت است از :

نیاز به درخت پایه :

از آنجایی که عمر درخت هلو سرخابی حدود ده سال می باشد. و بیشتر از این عمر نمی کند، باید برای کاشت آن یک درخت را به عنوان پایه انتخاب کنید. درخت گلابی و یا سیب یکی از بهترین پایه هایی می باشد که شما می توانید برای کاشت این درخت انتخاب کنید. بهتر است شما درخت گلابی را به عنوان درخت پایه انتخاب کنید، چرا که این درخت باروری بیشتری دارد و همچنین قیمت آن هم نسبت به نهال های دیگر بیشتر است.

مسطح کردن زمین  :

یکی از دیگر مراحل بسیار مهمی که شما در مورد نحوه کاشت نهال هلو سرخابی باید با آن آشنایی داشته باشید این است که زمین را مسطح کنید. عمق زمینی را که شما می خواهید در آن نهال را بکارید باید 60 سانتیمتر باشد. دقت داشته باشید که فاصله هر نهال باید با دیگری حدود 1 متر باشد که در این صورت رشد میوه بهتر می شود.  ترتیب درخت هایی را که می خواهید در این باغ بکارید را باید به درستی رعایت کنید که در این زمینه اگر اطلاعات لازم را ندارید بهتر است با افرادی که تخصص دارند مشورت کنید. آنها به خوبی می توانند شما را رد مورد کاشت نهال راهنمایی کنند.

همچنین در سایت thespruce مطالب خوبی در این زمینه منتشر شده است .

آبیاری نهال هلو سرخابی :

دقت داشته باشید که باید به سیستم آبیاری باغ هم باید توجه نمایید تا بر اساس نیاز میوه باشد. اگر شما قصد دارید برای کاشت نهال هلو سرخابی سیستم آبیاری قطره ای را انتخاب کنید باید روش هایی را به کار بگیرید تا از طریق آن علف های هرز رشد زیادی نداشته باشند. رشد علف های هرز در باغ موجب می شود که نهال رشدخوبی نداشته باشد. به همین دلیل است که بسیاری از کشاورزان از روش های متعددی استفاده می کنند. رشد علف های هرز به این نهال هلو سرخابی آسیب می زند و به همین دلیل اگر شما اطلاعاتی در مورد از بین بردن علف های هرز ندارید بهتر است با افرادی که تخصص بیشتری دارند مشورت کنید. از این طریق می توانید علف های هرز را به طور کلی از بین ببرید.

نهال هلو سرخابی دچار چه آفاتی می شود؟

2-1متورم شدن ساقه درخت  :

برای جلو گیری از این موضوع بهترین کار این است که مانع تجمع آب در پایین تنه درخت هلو سرخ آبی  شوید.

2-2پوسیدگی نهال  :

این نوع پوسیدگی که معمولا رنگ قهوه ای دارد، که با انجام دادن سم پاشی مس ثابت شد که می توان در فصل زمستان از ایجاد این آسیب به درخت هلو سرخ آبی جلو گیری کرد.

2-3 پیچش برگ نهال :

به منظور جلوگیری از این موضوع در زمان مناسب باید از ترکیبات مسی روی نهال هلو سرخابی استفاده شود.

شاید شما هم علاقمند باشید تا از  درخت هلو سرخ آبی در باغ یا حیاط خانه خود داشته باشید!!!

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

 

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال هلو سرخابی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com