نهال هلو هسته جدا
تومان33.000

نهال هلو هسته جدا نهالستان آرتین نهال دارای هلو هایی با هسته جدا می باشد. این  نهال در واقع از نظر باغداران و کارشناسان این رشته، انتخاب بهتری برای کاشت درخت هلو می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال هلو هسته جدا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال هلو هسته جدا نهالستان آرتین نهال دارای هلو هایی با هسته جدا می باشد. این  نهال در واقع از نظر باغداران و کارشناسان این رشته، انتخاب بهتری برای کاشت درخت هلو می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال هلو هسته جدا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی

نهال هلو هسته جدا دارای هلو هایی با هسته جدا می باشد.  این نهال  در واقع از نظر باغداران و کارشناسان این رشته، انتخاب بهتری برای کاشت درخت هلو می باشد.جدا بودن هسته هلوی میوه  هلو سبب می شود که شما بتوانید با سرعت بیشتری از میوه های زیبای هلو بهره مند شوید.نهال دارای به علت دارا بودن خاصیت جدا بودن دانه  ، بهترین گزینه برای کمپوت سازی و تولید فرآورده های تولید شده از هلو می باشد.

معمولا میوه هایی که گوشتی سفید رنگ دارند و طعم شیرین تری نسبت به سایر هلو ها دارا می باشند. این نهال ها دارای هسته جدایی از گوشت میوه بوده و در بین مردم محبوبیت زیاد دارا می باشند.

البته نکته مهم این میوه ترش بودن طعم آن است و دقیقا به همین علت این صنایع بیشتر به استفاده از میوه هلو های  هسته جدا  متمایل می باشند. این انتخاب به علت شیرین بودن طعم میوه  هلو  می افتد.

کاشت :

برای این نهال هلو باید توجه داشته باشید که در ابتدا باید گودالی عمیق را حفر نمائید. کود دهی و استفاده از کود مناسب قبل از انتقال این نهال باید صورت گیرد.

اگر نمی توانید خاک کمی را همراه با  نهال  از گلدان خارج کنید بهتر است آن را شکسته و همه خاک موجود در آن  را به باغچه انتقال دهید. پس از انتقال این نهال هلو به باغچه اطراف آن را از خاک پر کرده و به آن آب دهید. حتما باید مراقبت های لازم را از این ارقام نهال هلو انجام داده و این نهال را به حال خود رها نسازید. دوره آبدهی به این نهال باید دقیقا مشخص شده و در زمان مقرر انجام شود.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال هلو هسته جدا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com