نهال گردو خوشه اسرائیلی
تومان148.000

نهال گردو خوشه اسرائیلی نهالستان آرتین نهال از ارقام پایه کوتاه است که باردهی بسیار خوبی دارد. و این خود یکی از مزیت های بارز نهال گردو اسرائیلی در مقایسه با دیگر انواع می باشد. نهال گردو اسرائیلی دیرتر از انواع دیگر آغاز به گلدهی می کند. اما متقابلا بازدهی زود هنگامی دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو خوشه اسرائیلی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003  آیدین محمد زاده        09143221260

98 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گردو خوشه اسرائیلی نهالستان آرتین نهال از ارقام پایه کوتاه است که باردهی بسیار خوبی دارد. و این خود یکی از مزیت های بارز نهال گردو اسرائیلی در مقایسه با دیگر انواع می باشد. نهال گردو اسرائیلی دیرتر از انواع دیگر آغاز به گلدهی می کند. اما متقابلا بازدهی زود هنگامی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو خوشه اسرائیلی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

 

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گردو خوشه اسرائیلی

پرورش و کاشت  گردو خوشه اسرائیلی برای باغداران بهره وری اقتصادی و سودآوری مطلوبی خواهد داشت.

نهال گردو را می توان یکی از درختان ارزشمند با بهره وری بالا و اقتصادی به شمار آورد. که کاشت آن علاوه بر کشور های دیگر در شرایط اقلیمی ایران نیز ممکن است.

در بین انواع نژاد های نهال گردو که هر کدام به لحاظ ویژگی و عملکرد با دیگری متفاوت است. می توان به نهال گردو خوشه اسرائیلی اشاره نمود که یکی از ارقام اقتصادی و با کیفیت است . میوه های آن به صورت خوشه ای روی یک شاخه رشد می کند.

دلیل شهرت این نهال این است که در هر شاخه از درخت گردو 5 تا 25 عدد گردو به صورت خوشه ای رشد می کند.

به همین دلیل است که باغداران از چنین نژاد هایی استقبال خوبی می کنند. زیرا می دانند پرورش درخت گردو های اسرائیلی بعد از گذشت چندین سال بهره وری اقتصادی خوبی خواهد داشت. از ویژگی های بارز این رقم دیرگل دادن آن است. که از سرمای بهاره در امان می ماند. و برای مناطق سردسیر گزینه مناسبی است.

البته میزان تحمل سرما،خشکی و کم آبی در نژاد های مختلف متفاوت است. به همین دلیل است که توصیه می شود باغداران قبل از خرید نهال گردو خوشه اسرائیلی اطلاعات مفیدی در خصوص هر نژاد و میزان سازگاری آن با شرایط اقلیمی منطقه کسب کنند. تا در نهایت نهالی را انتخاب کنند که علاوه بر سازگار بودن عملکرد مطلوبی هم داشته باشد.

مغز میوه ی گردو از ارقام با کیفیت است. که طعم بسیار خوبی هم دارد و به لحاظ کیفیت،ارزش صادراتی پیدا کرده است. و از ارقام بازار پسند است. در کل باید اشاره کرد مغز گردو یکی از مهمترین محصولات خشکبار در جهان است . و از آن به عنوان پادشاه مغز ها یاد می کنند.

خصوصیات و ویژگی های نهال گردو خوشه اسرائیلی:

نهال گردو خوشه اسرائیلی از ارقام پایه کوتاه است که باردهی بسیار خوبی دارد. و این خود یکی از مزیت های بارز نهال گردو اسرائیلی در مقایسه با دیگر انواع می باشد. نهال گردو اسرائیلی دیرتر از انواع دیگر آغاز به گلدهی می کند. اما متقابلا بازدهی زود هنگامی دارد.

به لحاظ ظاهری هم گردو خوشه اسرائیلی برگ هایی کشیده به رنگ سبز پر رنگ دارد. و میوه آن نسبت به دیگر انواع تقریبا متوسط و بیضی شکل است. این نوع نهال گردو خوشه اسرائیلی در هنگام رشد شاخ و برگ فراوانی در می آورد و گسترده می شود.

گردو اسرائیلی دارای دو پوسته است .که یکی از آنها همان پوسته سبز بیرونی است که نرم تر است. و در زمان رسیدن دچار ترک خوردگی شده و جدا می شود. و دیگری که مغز در درون آن قرار دارد کمی سخت تر است،البته این پوسته سخت در نژاد های مختلف متفاوت است. در گردو اسرائیلی این پوسته کاغذی و نازک می باشد.

مغز گردو خوشه اسرائیلی خوراکی بوده و از ارقام با کیفیت است که روغن فراوانی هم دارد. نسبت مغز به پوست تقریبا 50% است. مغز این رقم گردو درصد چربی بالایی دارد و طعم آن بسیار لذت بخش است.

عمر اقتصادی درخت گردو خوشه اسرائیلی مانند دیگر انواع بالاست. و در دسته ارقام اقتصادی و تجاری قرار میگیرد. که بازار فروش خوبی دارد. البته لازم به ذکر است که درخت گردو چوب بسیار با ارزشی هم دارد که بسیار مورد توجه قرار میگیرد.

نهال گردو خوشه اسرائیلی از سال دوم کاشت آغاز به باردهی می کند و میزان بار آن هر ساله افزایش پیدا می کند. باغداران باید توجه داشته باشند که حتما خرید نهال را از نهالستانی معتبر انجام دهند. قیمت نهال هم بستگی به تعداد نهال هایی است که شما قصد خرید دارید چنانچه تعداد نهال ها بیشتر باشد قیمت نهایی نهال گردو خوشه اسرائیلی مقرون به صرفه تر خواهد بود و شامل تخفیف نیز می شود.

زمان مناسب کاشت و برداشت نهال گردو اسرائیلی :

اولین مرحله و می توان گفت مهمترین مرحله آماده کردن بستر مناسب برای رشد نهال است که با در نظر گرفتن زمین مناسب با شخم اصولی صورت می گیرد.

دومین مرحله حفر گودال هایی با عمق مناسب است در واقع برای کاشت نهال گردو هر چقدر عمق بیشتر باشد ریشه محکم تر خواهد بود. نهال گردو اسرائیلی در زمان رشد شاخ و برگ فراوانی در می آورد پس باید به فاصله مناسب بین نهال ها نیز توجه داشت.

خاک مناسب برای رشد نهال گردو در نژاد های گوناگون گردو فرق می کند به طوری که بهترین نوع خاک برای رشد درخت گردو خوشه  اسرائیلی خاک های ماسه ای و اسیدی میباشد .توجه به میزان سرمای زمستان قبل از خرید نهال دارای اهمیت است زیرا نهال باید با دمای محیط سازگاری داشته باشد. توجه داشته باشید که گرمای زیاد و یا سرمای بیشتر از 10- به بافت نهال گردو خوشه اسرائیلی آسیب جدی وارد می کند. درخت گردو خوشه ای از درختان نور پسند می باشد .

نیاز به آبیاری گردو خوشه اسرائیلی در فصول مختلف متفاوت است به طوری که تابستان نهال به آب بیشتری نیاز دارد در صورتی که این نیاز در فصل زمستان و پاییز از طریق باران تامین می شود.

کوددهی این رقم باید با آزمایش خاک انجام شود تا بتوان به فقر خاک پی برد و نیاز آن را از طریق  عناصر مفید تامین کرد. در واقع این خاک است که میزان تغذیه اصولی نهال را مشخص می کند. هرس درخت گردو خوشه اسرائیلی را می توانید در فصل پاییز و بعد از برداشت نهایی محصول انجام داد این اقدام به حذف شاخه های اضافی و رشد مناسب جوانه های جدید کمک می کند.

مناسب ترین زمان برداشت گردو خوشه اسرائیلی؛ در اواخر ماه شهریور ماه است  که ممکن است در دیگر  شرایط اقلیمی فصل برداشت متفاوت باشد. توجه داشته باشید آنچه در این نوشتار بیان شد نکات مهمی بود که باید از زمان  کاشت تا برداشت نهال گردو خوشه اسرائیلی رعایت شود و این توجه باعث می شود شما در نهایت محصولی با کیفیت داشته باشید.

همچنین توصیه می شود هیچگاه نسبت به زود یا دیر برداشت کردن بار گردو اقدام نکنید زیرا ممکن است از کیفیت مغز گردو کاسته شود در واقع زود چیدن گردو علاوه بر تیره ­شدن مغز،میزان پروتئین- کربوهیدرات و چربی موجود در مغز را نیز کاهش می دهد. گردو خوشه اسرائیلی؛ در زمان رسیدن دچار ترک خوردگی می شود و شما می توانید با یک تکان ساده به درخت به راحتی آن ها را از شاخه جدا کنید.جهت استعلام قیمت نهال گردو خوشه ای اسرائیلی ؛ می توانید با مهندسین اریا نهال در تماس باشید .

جهت مشاوره خرید نهال گردو از طریق واتس آپ با ما ارتباط بگیرید.

درخت گردو 

قبل کاشت ، باید بدانید، سنبله گل های نر به حالت سرازیر و معلق می باشند.در طول مدت تابستان جوانه ماده های آن ها متمایز می شوند. نکته جالب این نهال گردو این است که گردوی آن ها در زمانی که کاملا رسیده است با ترک کردن پوست سبز رنگی که دور تا دور آن را پوشش داده است به پایین می افتد. نهال گردو های خوشه ای و استفاده از گردوهایی که در آینده به وجود می آورد باعث می شود تا شما بتوانید میزان کلسترول خون خودتان را کاهش دهید.

این نوع گردو نسبت به سایر ارقام گردو ارزان تر می باشد و فروش بالایی دارد.جهت اطلاع از کاشت این نوع گردو به بخش آموزش و مقالات مراجعه کنید .

فروش نهال گردو پیوندی ،بذری،اصلاح شده و زودبازده از نهالستان آرتین نهال

اگر قصد خرید نهال گردو پیوندی را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش خود را متعهد به کیفیت نهال گردو شناسنامه دار می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .قیمت نهال انار

ما سعی میکنیم بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم. تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .نها

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
نوع تکثیر

,

سال باردهی

قیمت

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گردو خوشه اسرائیلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com