نهال گردو فرانسوی

نهال گردو فرانسوی نهالستان آرتین نهال از لحاظ اندازه، متوسط بوده، تاج گسترده، ارتفاع کم و همچنین باردهی و عملکرد بالا دارند. محصول این رقم به صورت خوشه ای رؤیت می شود.فرم میوه گرد و یا بیضی و همچنین با کیفیت، پر مغز و درشت است..برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردوی فرانسوی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003  آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گردو فرانسوی  نهالستان آرتین نهال  از لحاظ اندازه، متوسط بوده، تاج گسترده، ارتفاع کم و همچنین باردهی و عملکرد بالا دارند. محصول این رقم به صورت خوشه ای رؤیت می شود.فرم میوه گرد و یا بیضی و همچنین با کیفیت، پر مغز و درشت است.جهت مشاوره خرید نهال گردو فرانسوی  و پرورش نهال گردو  و گردو خوشه ای با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو فرانسوی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گردو فرانسوی

گردو خوشه ای فرانسه از نوع رقم هایی است که برای مناطقی که سرمای زیاد دارند توصیه می شود.منشا بهترین گردو های خوشه ایکه از نظر عملکرد ودرشتی بالایی دارند فرانسه می باشد.بیشتر ارقام خوشه ای با باردهی ریز و متوسط همراه است در حالیکه گردو خوشه ای فرانسه باردهی درشت دارد.

این رقم به انتهای شاخه ها بصورت جانبی ظاهر می گردد و تعداد خوشه های این گردو ۱۰ – ۱۵ عدد می باشد.درختان این رقم پایه کوتاه بوده و از سال اول باردهی خود را شروع می کنند.از نظر سایز باردهی این گردو بسیار درشت و پوستی نسبتا نازک دارد.چربی این گردو نسبتا زیاد است.

 اکثر ارقام خوشه ای محصولی ریز و یا متوسط دارند اما میوه ی نهال گردو فرانسوی درشت بوده و پر بازده می باشد.


ویژگی های ظاهری

درختان نهال گردو فرانسوی از لحاظ اندازه، متوسط بوده، تاج گسترده، ارتفاع کم و همچنین باردهی و عملکرد بالا دارند. محصول این رقم به صورت خوشه ای رؤیت می شود.فرم میوه گرد و یا بیضی و همچنین با کیفیت، پر مغز و درشت است.

نکته: چربی گردو فرانسوی نسبتا زیاده بوده و پوست آن تقریبا نازک است (نسبت مغز گردو به پوسته ی آن متعادل است).

میانگین وزن گردو در حدود 22-24 گرم و محتوای مغز حدودا 48% می باشد.

جهت مشاوره فروش نهال گردو از طریق واتس آپ با ما ارتباط بگیرید.

مشخصات نهال گردو فرانسوی در یک نگاه

خاستگاه و منشاء رویش کشور فرانسه
موعد گلدهی دیرگل
منطقه ی مناسب برای کاشت و پرورش مناطق سردسیری
باردهی به صورت جانبی و در انتهای شاخه ها
مشخصات محصول خوشه ای (هر خوشه 5-10 عدد) – درشت – به شکل گرد و یا بیضی – چربی گردو نسبتا زیاد – پوست نازک – کیفیت و عملکرد بالا
مشخصات درخت اندازه متوسط – ارتفاع کم – تاج گسترده – عملکرد بالا
سال باردهی اولین و یا دومین سال پس از کاشت نهال
میانگین وزن گردو 22 الی 24 گرم
محتوای مغز در حدود 48 درصد

گردو خوشه ای

آب و هوای مناسب برای کاشت و پرورش نهال گردو فرانسوی

نهال گردو در آب و هوای معتدل مدیترانه ای و حتی مناطقی با اقلیم استپی (اقلیم نیمه خشک) رشد می کند، وزن مغز گردو خصوصیتی وابسته به نوع واریته است اما این ویژگی تا حدود زیادی به شرایط آب و هوایی و مقدار بارش باران بستگی دارد.

جهت خرید نهال گردو سایر نهال های گردو را نیز بررسی کنید.

نهال گردو فرانسوی نیازمند گذراندن دوره ی سرمایی در حدود 600 الی 800 ساعت دمای 5 -10 درجه ی سانتی گراد در طول پاییز و زمستان است.

 مناطقی با زمستان های سرد بهترین مکان برای کاشت و پرورش نهال گردو فرانسوی هستند. و باردهی این گیاه زمانی رخ می دهد که دوره سرمایی خود را در زمستان گذرانده باشد.

اگر قصد خرید نهال گردو را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش نهال گردو خود را متعهد به کیفیت نهال گردو شناسنامه دار می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .

ما سعی خوهیم کرد بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
نوع تکثیر

,

سال باردهی

قیمت

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گردو فرانسوی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com