نهال گردو هارتلی
تومان253.000

نهال گردو هارتلی نهالستان آرتین نهال از لحاظ اندازه، متوسط بوده، تاج گسترده، ارتفاع کم و همچنین باردهی و عملکرد بالا دارند. محصول این رقم به صورت خوشه ای رؤیت می شود.فرم میوه گرد و یا بیضی و همچنین با کیفیت، پر مغز و درشت اس. این گردو به دلیل حجم بار دهی بالا مورد استقبال کشاورزان است .هم چنین در این نهالستان،انواع نهال گردو زود بازده،اصلاح شده و شناسنامه دار موجود میباشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردوی هارتلی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003  آیدین محمد زاده        09143221260

100 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گردو هارتلی  نهالستان آرتین نهال  از لحاظ اندازه، متوسط بوده، تاج گسترده، ارتفاع کم و همچنین باردهی و عملکرد بالا دارند. محصول این رقم به صورت خوشه ای رؤیت می شود.فرم میوه گرد و یا بیضی و همچنین با کیفیت، پر مغز و درشت است.هم چنین در این نهالستان،انواع نهال گردو زود بازده،اصلاح شده و شناسنامه دار موجود میباشد.برای خرید  انواع نهال گردو با ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو هارتلی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گردو هارتلی

یکی از انواع نهال گردو که بازدهی نسبتا خوبی دارد گردو هارتلی می باشد. میوه های رشد کرده در این نهال بسیار کیفیت عالی و بی نظیری دارند.  بر همین اساس افراد زیادی به گردوهای نهال گردو هارتلی علاقه دارند و آنها را خریداری می کنند.

پوشش شکافی که در میوه های نهال وجود دارد بسیار کامل می باشد. و تا حدودی هم شما میوه های آن را دیرتر باید برداشت کنید. مغز گردو آن بسیار درشت است و کیفیت رنگ آن هم بسیار عالی و بی نظیر می باشد.  اندازه  آن از بزرگ تا متوسط است که شما بر اساس نیاز خود می توانید. یکی از انواع آنها را خریداری کرده و در باغ خود بکارید.

قیمت نهال بسیار مناسب و به صرفه می باشد. بر همین اساس هر فردی می تواند تعداد زیادی از آن را خریداری کرده و با استفاده از آنها اقدام به احداث باغ نماید.

 

خاک های حاصلخیز یکی از مهمترین نیازهای نهال گردو هارتلی به شمار می رود که باید آن را برای نهال تامین کنید. در مناطقی که هوا سرد است .آنها به خوبی رشد نمی کنند. و همچنین باید بدانید فرصت کافی برای رشد در این مناطق نخواهند داشت.

 

تاریخچه نهال گردو هارتلی

هر یک از انواع نهال هایی که شما خریداری می کنید تاریخچه ای دارند. و بر اساس تبحر و دانش فردی تولید شده اند. نهال گردو هارتلی؛ هم در سال 1915 به وسیله آقا و خانم هارتلی شناسایی شد. آنها این نهال را در اراضی خودشان پیدا کردند که در دره ناپا بود و رشد خوبی هم از آن مشاهده نمودند. در بسیاری از مناطق کالیفرنیا بعد از کشف نهال آن را کاشتند. و محصولات بی نظیری را هم از آن دریافت نمودند. عملکرد باغاتی که با استفاده از این نهال کاشته می شوند. بسیار عالی و بی نظیر است. تنها مسئله ای که در مورد این نهال باید بدانید این است که دیرتر از انواع نهال های دیگر گردو باردهی دارند.

در واقع شما باید بدانید جوانه های جانبی در این نوع از نهال کمتر است. و رنگ مغز آن هم به همین دلیل روشن است. یکی از دیگر ویژگی های مهمی که از همان ابتدای شناسایی نهال متوجه آن شدند. این است که نهال نسبت به کرم و آفات حساسیت های زیادی از خود نشان می دهد و بنابراین نباید دچار بیماری شود.

برای اینکه شما در مورد این گردو های هارتلی؛ اطلاعات بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از مهمترین آنها را بیان می کنیم تا زمان خرید نهال به راحتی بتوانید آن را بکارید. برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که نهال گردو هارتلی دارد و شما باید از آن اطلاع داشته باشید عبارت می باشد از :

ویژگی های مربوط به شرایط محیطی نهال

نهال گردو هارتلی؛ را شما می توانید در مناطقی که آب و هوای معتدلی دارند بکارید. در واقع باید بدانید مناطقی مانند آذربایجان، تویسرکان، کردستان، خوانسار، همدان و … برایکاشت این نهال انتخاب مناسبی به شمار می رود. مغز گردو یکی از مهمترین دلایل برتری آن نسبت به گردوهای دیگر می باشد. که اگر شرایط آب و هوایی مناسب برای نهال تامین نگردد مغز آن هم به خوبی رشد نمی کند.

شما زمان خرید نهال گردو هارتلی؛ باید به خوبی شرایط آب و هوایی منطقه خود را برای کاشت مورد بررسی قرار دهید .تا بهترین نمونه آن را برای کاشت انتخاب کنید. اگرچه که انواع نهال های گردو بعد از مدتی خودشان را با شرایط آب و هوایی هر منطقه سازگار می کنند. ولی بهتر است بدانید در ابتدای کاشت بهتر است به خوبی این مورد را بررسی کنید. دوره خواب زمستانی نهال گردو هارتلی.اگر تامین نشود بدون شک میوه های خوبی هم نمی دهد. بنابراین بهتر است به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید و سپس آن را بکارید .

خاک های حاصلخیز یکی از مهمترین نیازهای نهال گردو هارتلی به شمار می رود که باید آن را برای نهال تامین کنید. در مناطقی که هوا سرد است .آنها به خوبی رشد نمی کنند. و همچنین باید بدانید فرصت کافی برای رشد در این مناطق نخواهند داشت.

جهت مشاوره خرید نهال گردو زود بازده پیوندی ،بذری،اصلاح شده  از طریق واتس آپ با ما ارتباط بگیرید.

درخت گردو 

قبل کاشت ، باید بدانید، سنبله گل های نر به حالت سرازیر و معلق می باشند.در طول مدت تابستان جوانه ماده های آن ها متمایز می شوند. نکته جالب این نهال این است که گردوی آن ها در زمانی که کاملا رسیده است با ترک کردن پوست سبز رنگی که دور تا دور آن را پوشش داده است به پایین می افتد. نهال گردو های خوشه ای و استفاده از گردوهایی که در آینده به وجود می آورد باعث می شود تا شما بتوانید میزان کلسترول خون خودتان را کاهش دهید.

این نوع گردو نسبت به سایر ارقام گردو ارزان تر می باشد و فروش بالایی دارد.جهت اطلاع از کاشت این نوع گردو به بخش آموزش و مقالات مراجعه کنید .

فروش نهال گردو زود بازده پیوندی ،بذری،اصلاح شده و  از نهالستان آرتین نهال

اگر قصد خرید نهال گردو پیوندی را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش خود را متعهد به کیفیت نهال گردو شناسنامه دار می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .قیمت نهال انار

ما سعی میکنیم بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم. تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .نها

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
نوع تکثیر

,

سال باردهی

قیمت

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گردو هارتلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com