نهال گردو هارتلی

نهال گردو هارتلی  نهالستان آرتین نهال  از لحاظ اندازه، متوسط بوده، تاج گسترده، ارتفاع کم و همچنین باردهی و عملکرد بالا دارند. محصول این رقم به صورت خوشه ای رؤیت می شود.فرم میوه گرد و یا بیضی و همچنین با کیفیت، پر مغز و درشت است.جهت مشاوره خرید و فروش نهال گردو پیوندی با ما تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003  آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گردو هارتلی  نهالستان آرتین نهال  از لحاظ اندازه، متوسط بوده، تاج گسترده، ارتفاع کم و همچنین باردهی و عملکرد بالا دارند. محصول این رقم به صورت خوشه ای رؤیت می شود.فرم میوه گرد و یا بیضی و همچنین با کیفیت، پر مغز و درشت است.جهت مشاوره خرید و فروش نهال گردو پیوندی با ما تماس بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو هارتلی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گردو هارتلی

یکی از انواع نهال گردو که بازدهی نسبتا خوبی دارد گردو هارتلی می باشد. میوه های رشد کرده در این نهال بسیار کیفیت عالی و بی نظیری دارند.  بر همین اساس افراد زیادی به گردوهای نهال گردو هارتلی علاقه دارند و آنها را خریداری می کنند. پوشش شکافی که در میوه های نهال وجود دارد بسیار کامل می باشد. و تا حدودی هم شما میوه های آن را دیرتر باید برداشت کنید. مغز گردو آن بسیار درشت است و کیفیت رنگ آن هم بسیار عالی و بی نظیر می باشد.  اندازه  آن از بزرگ تا متوسط است که شما بر اساس نیاز خود می توانید. یکی از انواع آنها را خریداری کرده و در باغ خود بکارید.

قیمت نهال بسیار مناسب و به صرفه می باشد. بر همین اساس هر فردی می تواند تعداد زیادی از آن را خریداری کرده و با استفاده از آنها اقدام به احداث باغ نماید.

خاک های حاصلخیز یکی از مهمترین نیازهای نهال گردو هارتلی به شمار می رود که باید آن را برای نهال تامین کنید. در مناطقی که هوا سرد است .آنها به خوبی رشد نمی کنند. و همچنین باید بدانید فرصت کافی برای رشد در این مناطق نخواهند داشت.

کاشت نهال گردو در بهشت ایران

جهت مشاوره فروش نهال گردو از طریق واتس آپ با ما ارتباط بگیرید.

تاریخچه نهال گردو هارتلی :

هر یک از انواع نهال هایی که شما خریداری می کنید تاریخچه ای دارند. و بر اساس تبحر و دانش فردی تولید شده اند. نهال گردو هارتلی؛ هم در سال 1915 به وسیله آقا و خانم هارتلی شناسایی شد. آنها این نهال را در اراضی خودشان پیدا کردند که در دره ناپا بود و رشد خوبی هم از آن مشاهده نمودند. در بسیاری از مناطق کالیفرنیا بعد از کشف نهال آن را کاشتند. و محصولات بی نظیری را هم از آن دریافت نمودند. عملکرد باغاتی که با استفاده از این نهال کاشته می شوند. بسیار عالی و بی نظیر است. تنها مسئله ای که در مورد این نهال باید بدانید این است که دیرتر از انواع نهال های دیگر گردو باردهی دارند.

در واقع شما باید بدانید جوانه های جانبی در این نوع از نهال کمتر است. و رنگ مغز آن هم به همین دلیل روشن است. یکی از دیگر ویژگی های مهمی که از همان ابتدای شناسایی نهال متوجه آن شدند. این است که نهال نسبت به کرم و آفات حساسیت های زیادی از خود نشان می دهد و بنابراین نباید دچار بیماری شود.

برای اینکه شما در مورد این گردو های هارتلی؛ اطلاعات بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از مهمترین آنها را بیان می کنیم تا زمان خرید نهال به راحتی بتوانید آن را بکارید. برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که نهال گردو هارتلی دارد و شما باید از آن اطلاع داشته باشید عبارت می باشد از :

 

ویژگی های مربوط به شرایط محیطی نهال  :

نهال گردو هارتلی؛ را شما می توانید در مناطقی که آب و هوای معتدلی دارند بکارید. در واقع باید بدانید مناطقی مانند آذربایجان، تویسرکان، کردستان، خوانسار، همدان و … برایکاشت این نهال انتخاب مناسبی به شمار می رود.

این گیاه باید در زمستان نیاز سرمایی اش تامین شود. یکی از مهمترین نیازهای آن این است که درجه بندی 5 تا 10 درجه آن را قرار دهید. بهترین اقلیم برای هارتلی همانند گردو وینا؛ مکان هایی هستند که سرمای زیادی دارند. به طور معمول باید بدانید این نهال زمانی به بار می نشیند که یک دوره سرما را به خوبی طی کرده باشد.


شما زمان خرید نهال گردو هارتلی؛ باید به خوبی شرایط آب و هوایی منطقه خود را برای کاشت مورد بررسی قرار دهید .تا بهترین نمونه آن را برای کاشت انتخاب کنید. اگرچه که انواع نهال های گردو بعد از مدتی خودشان را با شرایط آب و هوایی هر منطقه سازگار می کنند. ولی بهتر است بدانید در ابتدای کاشت بهتر است به خوبی این مورد را بررسی کنید. دوره خواب زمستانی نهال گردو هارتلی.اگر تامین نشود بدون شک میوه های خوبی هم نمی دهد. بنابراین بهتر است به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید و سپس آن را بکارید .

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

 

اطلاعات بیشتر
نوع تکثیر

,

سال باردهی

قیمت

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گردو هارتلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com