نهال گردو پیوندی لارا
تومان247.000

نهال گردو پیوندی لارا نهالستان آرتین نهال درختی آمریکایی می باشد.رقمی زود گل و مقاومت به مناطقی که تابستان خیلی گرمی دارد.این گردو رقمی پر محصول و تنه ای نیمه بلند ونیمه گسترده ای دارد.به علت زود گل بودن این محصول به دلبل زود گل بودن برای مناطق سردسیر کشورمان پیشنهاد نمی شود.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو پیوندی لارا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003  آیدین محمد زاده        09143221260

100 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گردو پیوندی لارا نهالستان آرتین نهال گردو آمریکایی می باشد.رقمی زود گل و مقاومت به مناطقی که تابستان خیلی گرمی دارد.این گردو رقمی پر محصول و تنه ای نیمه بلند ونیمه گسترده ای دارد.به علت زود گل بودن این محصول به دلبل زود گل بودن برای مناطق سردسیر کشورمان پیشنهاد نمی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو پیوندی لارا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گردو پیوندی لارا

از رقم گردوهای بسیار پربازده و باردهی خوب می باشد .تا بحال نهال گردوهای زیادی از ایران و کشورهای دیگر تولید شده است که بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و هرکسی با توجه به خصوصیات نهال گردو مناسب خود را انتخاب کرده است .

نهال گردو پربازده و مغز پر و پوست کاغذی بسیار مورد توجه باغداران برای فروش بهتر قرار گرفته است . یکی دیگر از نهال گردو آمریکایی،بسیار پراهمیت که برای باغداران ارزش دارد نهال گردو لارا پیوندی است .

این درخت آمریکایی می باشد.رقمی زود گل و مقاومت به مناطقی که تابستان خیلی گرمی دارد.این گردو رقمی پر محصول و تنه ای نیمه بلند ونیمه گسترده ای دارد.به علت زود گل بودن این محصول به دلبل زود گل بودن برای مناطق سردسیر کشورمان پیشنهاد نمی شود.این نوع گردو  پربار بوده و محصول با کیفیت مناسبی دارد.این رقم قدرت رشد خیلی بالایی داشته و به گردو همراه و گرده افشان نیاز ندارند.نسبت به بیماری باکتریوز حساس است.

ویژگی های محصول

نهال گردو پیوندی لارا از ویژگی های خوب آن باردهی خوب و از همه مهم تر عمر باردهی خوب است . حدود ۱۵۰ سال بار بصورت اقتصادی برای شما تولید می کند .

این رقم گردو از ویژگی هایی که شاید کمی باغدار و یا کشاورز را مضطرب می کند حساس بودن این نهال گردو به سرما و گرمای زیادی است.

این نهال گردو بسیار به سرمای بیش از حد و گرمای زیادی حساس است .باید فاصله کاشت در نهال گردو بسیار رعایت شود و در یک باغ ۳۰۰ اصله ای فاصله ی ۶*۷ در نظر گرفته شود .

۱۸۰۰ متر فاصله از سطح دریا برای این نهال مناسب است تا بتوانید به باردهی مطلوب و دلخواه خود برسید .

نهال گردو لارا پیوندی به آب و هوا بسیار حساس است اما از طرفی بسیار پربار می باشد اگر بتوان رسیدگی های لازم را بدرستی با شرایط مطلوب انجام داد می توانید یک درآمد بسیار خوب از این درخت گردو داشته باشید .

  • آبیاری:۲۰ لیتر در ۲۰ روز
  • فاصله کاشت :۷*۵
  • تحمل خشکی :متحمل
  • وزن میوه :۱۱
  • وزن مغز میوه :۵

جهت مشاوره خرید نهال گردو از طریق واتس آپ با ما ارتباط بگیرید.

درخت گردو 

قبل کاشت ، باید بدانید، سنبله گل های نر به حالت سرازیر و معلق می باشند.در طول مدت تابستان جوانه ماده های آن ها متمایز می شوند. نکته جالب این نهال گردو این است که گردوی آن ها در زمانی که کاملا رسیده است با ترک کردن پوست سبز رنگی که دور تا دور آن را پوشش داده است به پایین می افتد. نهال گردو های خوشه ای و استفاده از گردوهایی که در آینده به وجود می آورد باعث می شود تا شما بتوانید میزان کلسترول خون خودتان را کاهش دهید.

این نوع گردو نسبت به سایر ارقام گردو ارزان تر می باشد و فروش بالایی دارد.جهت اطلاع از کاشت این نوع گردو به بخش آموزش و مقالات مراجعه کنید .

فروش نهال گردو پیوندی ،بذری،اصلاح شده و زودبازده از نهالستان آرتین نهال

اگر قصد خرید نهال گردو پیوندی را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش خود را متعهد به کیفیت نهال گردو شناسنامه دار می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .قیمت نهال انار

ما سعی میکنیم بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم. تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .نها

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
نوع تکثیر

,

سال باردهی

قیمت

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گردو پیوندی لارا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com