نهال گردو چندلر
تومان248.000

نهال گردو  خوشه ای نهالستان آرتین نهال از نهال های ممتاز و اصلاح شده است . این گردو به دلیل حجم بار دهی بالا مورد استقبال کشاورزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردوی خوشه ای به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.فردین محمدزاده       09141812003  آیدین محمد زاده       09143221260

100 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گردو چندلر نهالستان آرتین نهال یکی از بهترین و مرغوب ترین ارقام گردو در ایران است. این نوع درخت گردو از نظر باردهی در حجم و کیفیت، بی نظیر است و به راحتی می تواند از آن بهره برداری کرد.جهت مشاوره خرید نهال گردو تماس بگیرید .فروش نهال گردو به تمام مناطق ایران انجام می شود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو چندلر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


اندازه درخت و ارتفاع نهال گردو چندلر :

نهال گردو چندلر ، به شکلی بسیار خوب رشد می کند و نیمه قائم است. 

اندازه نهال بین 70 تا 120 سانتی متر است و در مدت زمان بسیار مناسبی در مقایسه با ارقام دیگر درخت گردو، ارتفاع درخت گردو ، در ایران به 3 تا 5 متر می رسد.

نهال-گردو-یالووا

 

طریقه کاشت

هم برای روش کاشت نهال گردو و هم برای بهترین زمان کاشت نهال چندلر، برای هر دو، استانداردها و دستورالعمل هایی وجود دارد. تمام باغداران آرتین نهال باتجربه به این موارد آگاه هستند.

یکی از عوامل مهم ، را می توان بازده بالای آن عنوان کرد.  چندلر، تنوع بسیار بالایی دارد. از بازده بالا می توان به شاخه های مولد آن اشاره کرد. حدود نود درصد شاخه های درخت، مولد می باشند که آمار بسیار خوبی می باشد. از دیگر عواملی که باعث می شود بگوییم بازده این نهال ، مناسب می باشد، سرعت تولید محصول گردو آن می باشد.

نهال-گردو-وینا

جهت مشاوره خرید نهال گردو از طریق واتس آپ با ما ارتباط بگیرید.

تنها پس از سه سال تولید محصول خودش را شروع می کند. شما از این زمان می توانید برای جمع آوری محصول خودتان اقدام کنید.

البته لازم است به این نکته هم اشاره کنیم که میزان بهره وری گردو در درخت گردو چندلر در طول سال متفاوت می باشد و در بعضی از فصول زیاد و در بعضی از فصول هم کم می باشد.

کاشت نهال گردو در بهشت ایران

اگر قصد خرید نهال گردو پیوندی را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش خود را متعهد به کیفیت نهال گردو شناسنامه دار می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .قیمت نهال انار

ما سعی میکنیم بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم. تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .نها

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

فروش نهال گردو پیوندی ،بذری،اصلاح شده و زودبازده از نهالستان آرتین نهال

اطلاعات بیشتر
نوع تکثیر

,

سال باردهی

قیمت

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گردو چندلر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com