نهال گردو ژنوتیپ
تومان147.000

نهال گردو ژنوتیپ نهالستان آرتین نهال در هنگام کاشت ، باید آبیاری عمیق را مورد توجه قرار دهید. این نوع نهال گردو ؛ را در سایه بکارید. این گردو بسیار زاینده و پویاست.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو ژنوتیپ به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.فردین محمدزاده        09141812003  آیدین محمد زاده        09143221260

100 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گردو ژنوتیپ نهالستان آرتین نهال در هنگام کاشت ، باید آبیاری عمیق را مورد توجه قرار دهید. این نوع نهال گردو ؛ را در سایه بکارید. این گردو بسیار زاینده و پویاست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو ژنوتیپ به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گردو ژنوتیپ

گردو ژنوتیپ در هر بند ۵ الی ۴۰ عدد گردو با سایز درشت و بازار پسند بار می دهد.هیچ کدام از گردو ها پوچ نیست و برخلاف گردوهای خوشه ای تمام گردو ها پر مغز وسالم می باشد.اندازه درخت پایه کوتاه می باشد که مانندچتری وسیع با ارتفاع کم که سبب افزایش باردهی گردو و از طرف دیگر چیدن گردو بسیار ساده است.

گردو ژنوتیپ  از مقاومت بالایی به انواع بیماری ها و آفات دارد.مقاومت بسیار زیادی در مقایسه با گردوهای دیگر تحمل خشکی بالایی در این گردو دیده می شود در مناطق خشک و کم آب درختان ای نژاد رشد کندی پیدا می کنند و خشک نمی شوند. گردو ژنوتیپ  پوست نازکی دارد و مغز گردو به راحتی از پوسته جدا می شود.

زمان باردهی گردو ژنوتیپ

درختان گردو ژنوتیپ  از سال اول به بار می نشیند.از ویژگی های بارز گردو ژنوتیپ  دیر گل بودن ان است. گردو ژنوتیپ  مانند گردو چندلر ۲۵ روز دیرتر از سایر گردوها گل باز میکند در واقع برای مناطقی که سرمای بهاره دارد گردو ژنوتیپ  بهترین رقم می باشد.میزان باردهی گردو ژنوتیپ  در ۵ سالگی هکتاری به ۱۵ تن می رسد.در واقع ۲برابر گردو های خارجی.

 

گردو ژنوتیپ  در سردترین منطقه کشور مانند آذربایجان ؛ کردستان ؛ مشهد ؛ خرم آباد ؛لرستان و … قابل کشت می باشد.

ویژگی ها :

 1. میوه این نوع گردو درشت بوده و اندازه هر میوه ۱۳ گرم هس که هر ۷۷ گردو، یک کیلو گردو می باشد.
 2. شکل این گردو به صورت تخم مرغی هس و از هر کیلو گردو ۷۵۰ گرم مغز سفید میتونیم برداشت کنیم.
 3. به همه بیمار ها و آفات مقاوت عالی دارد.
 4. در اولین سال، شروع به محصول دهی میکند و پنجمین سال به حالت اقتصادی میرسد.
 5. از هر درخت میتوانیم در سال ۵ ام، ۴۰ کیلو گردوی خشک با پوست چوبی برداشت کنید.

گردو ژنوتیپ از عالی ترین رقم های دیر گل در ایران و مقاوم به سرما می باشد.

 1. این گردو رو در اندازه ۶*۶ کاشت میکنیم و برای هر هکتار ۲۸۰ اصله میتونیم کشت کنیم.
 2. برای مناطقی که مشکل کم آبی دارن میتونن از این گونه درخت گردو استفاده کنند.
 3. دارای پوست نازک، کاغذی و یک دست به وجود می آید.
 4. اندازه درخت کوتاه و حداکثر تا ۴ متر می تونه رشد داشته باشد و ۵ متر نیز پهنای درخت هس.

آبیاری نهال گردو

درخت گردو 

قبل کاشت ، باید بدانید، سنبله گل های نر به حالت سرازیر و معلق می باشند.در طول مدت تابستان جوانه ماده های آن ها متمایز می شوند. نکته جالب این نهال گردو این است که گردوی آن ها در زمانی که کاملا رسیده است با ترک کردن پوست سبز رنگی که دور تا دور آن را پوشش داده است به پایین می افتد. نهال گردو های خوشه ای و استفاده از گردوهایی که در آینده به وجود می آورد باعث می شود تا شما بتوانید میزان کلسترول خون خودتان را کاهش دهید.

این نوع گردو نسبت به سایر ارقام گردو ارزان تر می باشد و فروش بالایی دارد.جهت اطلاع از کاشت این نوع گردو به بخش آموزش و مقالات مراجعه کنید .

 

اگر قصد خرید نهال گردو پیوندی را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش خود را متعهد به کیفیت نهال گردو شناسنامه دار می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .قیمت نهال انار

ما سعی میکنیم بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم. تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .نها

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
نوع تکثیر

,

سال باردهی

قیمت

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گردو ژنوتیپ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

 • میاندوآب ، کوی رابری 
 • 0440000000
 • 09141812003
 • artinnahal@gmail.com