نهال گلابی اسپادانا
تومان39.000

نهال گلابی اسپادانا نهالستان آرتین نهال نهال گلابی اسپادانا دیررس جزء یکی از ارقام گلابی محسوب می‎گردد که منشا آن کشور ایتالیا می‏ باشد “گلابی اسپادانا” نسبت به سایر گلابی ها زودتر شکوفه میدهد.پربار است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گلابی اسپادانا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳ آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

100 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گلابی اسپادانا نهالستان آرتین نهال  نسبتادیررس جزء یکی از ارقام گلابی محسوب می‎گردد که منشا آن کشور ایتالیا می‏ باشد این گلابی نسبت به سایر گلابی ها زودتر شکوفه میدهد.پربار است.در زمان هرس دقت شود،  این درخت گلابی در مقابل سرما مقاوم نمیباشد و بیشتر برای مناطق گرمسیری مناسب است.گلابی اسپادانا در مازندران نیز کشت می شود.جهت مشاوره قیمت نهال گلابی اسپادانا با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گلابی اسپادانا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

 


معرفی نهال گلابی اسپادانا

از نوع نسبتا دیررس ها به شمار می آید.این نهال نسبت به سایر گلابی ها زودتر شکوفه میدهد. نهال  در مقابل سرما مقاوم نمیباشد و بیشتر برای مناطق گرمسیری مناسب است.

این نهال از نهال های پیوندی میباشد که انواع یکساله و دوساله آن در بازار موجود میباشد . منشا اصلی گلابی چین میباشد. این درخت گلابی تا حدودی خشکی را تحمل میکند.

نهال گلابی درگزی

آبیاری 

سالیانه این درخت برحسب آب وهوا،خاک،پایه ور قم ۱۲-۱۰هزارمترمکعب نیاز آبی دارد‌.
آبیاری به روش های قطره ای،نشتی،بارانی وکرتی انجام میشود‌.

تکثیر

الف: پایه های به (در احداث باغات).
ب: پایه های زالزالک(درخاک های سنگلاخ).
ج: پایه های گلابی وحشی(درخاک های خشک).
د: پایه های بذری گلابی(درخاک های زهکشی).

خاک

خاک نباید سنگین ومرطوب باشد ازجمله خاک های مناسب شنی لومی،رسی وعمیق با زهکشی خوب برای کاشت این درخت مناسب است.

ویژگی های  پرورش و هرس گلابی اسپادانا  :

پربار بودن نهال گلابی اسپادانا یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد که به همین دلیل کشاورزان بسیار زیادی این نهال را در تعداد بالایی خریداری می کنند. زمانی که تعداد بالایی از این نهال را در باغ خود بکارید کمی توانید از فروش میوه های آن سود خوبی به دست آورید.

هرش این نهال مشابه سایر گلابی ها صورت میگیرد . همچنین تاثیر به سزایی دررشد و پرورش درخت گلابی دارد.

این نهال  از نهال های پیوندی میباشد که انواع یکساله و دوساله آن در بازار موجود میباشد . منشا اصلی این نهال چین میباشد. این درخت گلابی تا حدودی خشکی را تحمل میکند.

درخت گلابی نسبت به سرما حساس است وگل های آن در بهار بیشتر درخطر سرمای بهاره قرارمیگیرند. ولی در تابستان گرما رابیشتر تحمل میکند.از این رو گلابی اسپادانا در مازندران نیز کشت می شود.میوه ی این درخت درشت بوده و رنگ پوست میوه بر روی سطح سبز رنگ خاکستری میباشد ومیوه ی آن بسیار شیرین است.
زمان محصول دهی اواسط شهریور ماه میباشد.

پیش از دریافت قیمت نهال گلابی اسپادانا سایر ارقام گلابی را نیز در آرتین نهال مشاهده کنید.

اگر قصد خرید نهال گلابی اسپادانا را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش نهال خود را متعهد به کیفیت نهال شناسنامه دار می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم

ما تلاش میکنیم بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم تا نهال ها کیفیت خود را به ویژه در مسافت های طولانی از دست ندهند .


از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گلابی اسپادانا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com