نهال گلابی بیروتی
تومان38.000

نهال گلابی بیروتی، نهالستان آرتین نهال ، یکی از معروف ترین و در نوع خود پرمصرف ترین نوع گلابی ، در جهان می باشد. برای خرید نهال گلابی بیروتی میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان و خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گلابی بیروتی نهالستان آرتین نهال ، یکی از معروف ترین و در نوع خود پرمصرف ترین نوع گلابی ، در جهان می باشد. برای خرید نهال گلابی بیروتی میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان و خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گلابی بیروتی

همانگونه که از نامش بر می آید بومی بیروت پایتخت کشور لبنان و انگلیس است.این رقم که به بارتلت نیز شهرت دارد، یکی از پر طرفدارترین انواع گلابی در کشورمان است و از میزان باردهی بالایی نیز بهره می برد.

از  به گونه ای که در صورت انبارداری صحیح می توان آن را به مدت ۳۰ تا ۴۰ روز نگهداری کرد.  یکی از ارقام پر محصول گلابی می باشد. دارای گوشتی سفید و پر آب می باشد. این میوه با طراوت بسیار زیاد و طعم بسیار خوبش، بسیار کیفیت بالایی دارد.

گلابی بیروتی اندازه ای بزرگ و رنگ پوستی زرد و کک مانند دارد و بسیار، خوش ظاهر است. این رقم در برابر عوامل جوی عملکرد نسبتا خوبی دارد و در مناطق معتدل رو به سرما ، رشدی بسیار خوب دارد.

نهال انجیر گلابی

نیاز آب و هوایی

بهترین شرایط برای کاشت نهال گلابی بیروتی ؛ محیط هایی با آب و هوای معتدل هستند. توان تاب آوری و مقاومت این رقم در برابر سرما بین -۲۵ تا -۲۸ درجه سلسیوس و در برابر گرما ۳۶ تا ۳۸ درجه سلسیوس می باشد.

کاشت نهال گلابی بیروتی

رعایت فاصله به هنگام کاشت نهال گلابی از نکات بسیار مهم است که باید به آن توجه بسیاری کرد. فاصله مناسب برای کاشت این نهال 3 در 4 متر است که به گسترش ریشه و همچنین قرارگیری نهال در معرض نور کافی خورشید کمک می‌کند.

برداشت

میوه های این رقم گلابی، را می توان در میانه تابستان و اخر تیرماه برداشت نمود . نکته مهم دیگر در مورد عمر مفید گلابی بیروتی ، عمر مفید آن است. این رقم که بسیار زود بارده است، عمر مفیدی حدود ۸۰ سال دارد.

مقاومت در برابر افات

درخت گلابی بیروتی مقاومت بسیار خوبی به سرمای هوا دارد و می‌تواند دمایی تا حدود منفی 30 درجه سانتی‌گراد را تحمل کند. میزان مقاومت به بیماری آتشک و آفت پسیل نسبتا بالاست؛ اما باغداران باید توجه داشته باشند که مقاومت بالای نهال  نباید این نهال مانع از رسیدگی و دفع آفات از این نهال شود.

حداکثر ارتفاع 

درخت گلابی بیروتی ارتفاعی در حدود 4 الی 5 متر را دارا است و آن را در دسته درخت کوتاه قد دسته‌بندی می‌کنند.

نیاز سرمایی

درخت گلابی بیروتی که معمولا در مناطق سرسیرد و نیمه سردسیر کشور کشت می‌شود، نیاز سرمایی در حدود 800 ساعت را دارا است که رعایت آن برای رویش جوانه و همچنین گل این نهال، لازم است.

آبیاری

نیاز آبی گلابی بیروتی در هکتار حدود 5000 الی 6000 مترمکعب می‌باشد که بهتر است آبیاری در فصول سرد هر 10 روز یکبار و در فصول گرم و نیمه گرم هر 7 روز یکبار انجام شود.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی گلابی بیروتی حدود 35 الی 40 سال می‌باشد که باتوجه به سطح نگهداری و مراقبت می‌تواند افزایش یا کاهش داشته باشد.

وزن میوه

خوب است بدانید که وزن هر گلابی بیروتی حدود 240 گرم می‌باشد.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گلابی بیروتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com