نهال گلابی دم کج
تومان38.000

نهال گلابی دم کج نهالستان آرتین نهال نهال گلابی دم کج یکی از مهمترین ارقام نهال گلابی در دنیا می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گلابی دم کج به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت .

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

100 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گلابی دم کج نهالستان آرتین نهال نهال گلابی دم کج یکی از مهمترین ارقام نهال گلابی در دنیا می باشد .کاشت نهال گلابی دم کج در شرایط آب و هوایی و مناطق سردسیر،نیمه سردسیر،نیمه گرمسیر و کوهستانی مناسب میباشد.از نظر خواص میوه گلابی جزوه غنتی ترین میوه ها میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گلابی دم کج به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال گلابی دم کج

منشاء تحقیقاتی نهال گلابی دم کج در امریکا بوده و اکثر باغات گلابی در دنیا از این رقم است. درختان این رقم در بهار دیرگل بوده و حدود بیست روز دیرتر از درختان بذری شروع به رشد کنند. بنابراین برای مناطقی که با سرمای بهاره مواجه هستند می توانند مناسب باشند.  قدرت رشد این درخت نسبتاً کم، باردهی و عملکرد بسیار زیاد، کیفیت میوه نیز به دلیل درشتی، رنگ این نهال دم کجنده عالی می باشد. میوه ی در این رقم از نهال قرمز متمایل به گلابی ی تیره بوده و حتی در آب و هوای گرم و شرجی نیز کیفیت آن خیلی تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

نحوه کاشت

نهال گلابی دم کج که نیاز صد درصد به گرد زا دارد که شما باید همراه هر ۱۰ اصله نهالی که میکاریم ۱ درخت برای گرده افشان داشته باشیم که کیفیت باروری باغ شما تضمین گردد.

بار دهی نهال

گلابی دم کج با باردهی و عملکرد بسیار زیاد و ساختار میوه بسیار بهینه و درشت عالی می باشد.محصول این رقم بسیار خوشرنگ و حتی در تابستان های خیلی گرم کیفیت محصول گلابی تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

مناطق مناسب برای کاشت نهال گلابی دم کج

برای مناطقی که سرمای بهاره مانند آذربایجان ، لرستان ، دماوند ، کردستان ، سبزوار ،کرمان ، مشکین ،ارومیه ، تبریز ، نهاوند ، تویسرکان ، بانه ، تهران ، قزوین ، زنجان و  اکثر مناطق ایران مناسب ترین گلابی می باشد.

میزان مقاومت در برابر آفات

این نوع گلابی  دارای مقاوت بسیار بالا نسبت به افات و سرماهای احتمای بهاره  را دارا میباشد و در حال حاضر محبوب ترین رقم  در دنیا می باشد.

میزان ابیاری گلابی دم کج

میزان آبیاری این نهال در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است،بهینه آنست که به ازای هر روز از فصول بهار دو لیتر و برای فصل های تابستان در ازای هر روز ۳ لیتر آب در نظر گرفته شود.

زمان کوددهی 

زمان کوددهی این نهال از اواسط پاییز لغایت اواخر زمستان قابل اجراست و میزان کوددهی  در هر هکتار ۵ تن کود پوسیده دامی تعیین می گردد.

فاصله ی کاشت :

فاصله ی کاشت  در زمینهای باشیب ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۴*۴ و ۴*۳ متر کاشت می گردد شایان ذکر است در اراضی مسطح این فاصله بصورت ۴*۴ و ۵*۴ متر کاشت می گردد.

پیش از خرید گلابی دم کج سایر ارقام گلابی را نیز در آرتین نهال مشاهده کنید.

 

نهال انجیر گلابی

درخت گلابی نسبت به سرما حساس است وگل های آن در بهار بیشتر درخطر سرمای بهاره قرارمیگیرند. ولی در تابستان گرما رابیشتر تحمل میکند.
میوه ی این درخت درشت بوده و رنگ پوست میوه بر روی سطح سبز رنگ خاکستری میباشد ومیوه ی آن بسیار شیرین است.
زمان محصول دهی اواسط شهریور ماه میباشد.

 

خواص میوه گلابی

ما در این بخش به خواص میوه گلابی  خواهیم پرداخت.میوه ای که دارای طبعی سرد و خشک است ، این میوه آرامش بخش بسیار خوب و تب بر است . همچنین برای از بین بردن غم و ناراحتی بسیار کار آمد است. برای تقویت قلب و معده و همچنین هضم مصرف این میوه یک ساعت بعد از غذا توصیه میشود. این میوه برای رفع تشنگی بعلاوه خفقان بسیار موثر است. کسانی که از سوزش مثانه رنج میبرند این میوه را در دو وعده صبح و عصر میل کنند.


از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گلابی دم کج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com