نهال گوجه سبز برغان
تومان33.000

نهال گوجه سبز برغان نهالستان آرتین نهال عمولا وقتی یک ساله باشد، میوه خوبی می دهد. که مقدارش خیلی نیست ولی به قدری هست که کیفیت محصول را به خوبی نشان دهد. از همین رو، این نهال گوجه سبز زود بازده است. و می توانید از میوه ترشش استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز برغان به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گوجه سبز برغان نهالستان آرتین نهال عمولا وقتی یک ساله باشد، میوه خوبی می دهد. که مقدارش خیلی نیست ولی به قدری هست که کیفیت محصول را به خوبی نشان دهد. از همین رو، این نهال گوجه سبز زود بازده است. و می توانید از میوه ترشش استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز برغان به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گوجه سبز برغان

دلایل و عواملی که سبب پربار بودن و زود میوه دادن نهال گوجه سبز برغانی می شوند، بسیارند. اگر این رقم گوجه سبز  را درست و اصولی و با توجه به همه نکاتی که در بار دادن آن نقش دارد، بکارید. به بهترین نحو ممکن به شما میوه درجه یک می دهد.

اولین عاملی که می تواند باعث بار فراوان این نهال شود، این است که فضایی که برای کاشت نهال  درنظر گرفته اید را فقط به این نوع نهال اختصاص دهید.اگر در این فضا نهال میوه ی دیگری بکارید. نهال شما به خوبی رشد نمی کند. و میوه ی خوبی نمی دهد. و یا این که در بهترین حالت ممکن، خیلی دیر تر از حالت معمول بار می دهد.

این رقم گوجه سبز، معمولا وقتی یک ساله باشد، میوه خوبی می دهد. که مقدارش خیلی نیست ولی به قدری هست که کیفیت محصول را به خوبی نشان دهد. از همین رو، این نهال جزو نهال هایی است که خیلی زود ثمره می دهد. و می توانید از میوه ترشش استفاده کنید.

اگر برای باغ خود این نهال  را انتخاب کرده اید، بعد از گذشت چهار الی پنج سال می توانید شاهد محصولات پر برکت باشید. و با فروش آن، چند برابر تمامی هزینه هایی که کردید درآمد داشته باشید. علت بعدی پربار بودن این رقم  این است که، نهال تحمل سرمای زمستانی را دارد و بر اثر سرما محصولات حرام نمی شوند.

خب این مزیت را هر نهالی ندارد.  به عنوان مثال نهال آلبالو و گیلاس در سرمای زیاد، محصولاتشان از بین می رود.

 

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گوجه سبز برغان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com