نهال گوجه سبز تو سرخ

نهال گوجه سبز تو سرخ نهالستان آرتین نهال ارتفاع متوسطی هم نیز دارد. میوه های این نهال را در هفته دوم خرداد ماه می توانید برداشت کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز تو سرخ به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گوجه سبز تو سرخ نهالستان آرتین نهال ارتفاع متوسطی هم نیز دارد. میوه های این نهال را در هفته دوم خرداد ماه می توانید برداشت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز تو سرخ به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گوجه سبز تو سرخ

  • مبدا اصلی این نوع از نهال های گوجه سبز در اراک می باشد. شاخه های آن مایل می باشد .
  • ارتفاع متوسطی هم نیز دارد. میوه های این نهال را در هفته دوم خرداد ماه می توانید برداشت کنید.
  • عملکرد آن هم بسیار بالا می باشد و رنگ میوه های این نهال قرمز است .
  •  شکل آنها هم قلبی صاف می باشد که نرم و آبدار بودن آنها از دیگر ویژگی های مهمی می باشد که این نهال ها دارند.

شرایط کاشت و نگهداری گوجه سبز

بر حسب میزان رشد آن، فاصله درختان آلو و گوجه ۷-۵ متر می باشد. در کشورهاى خارج توانسته اند در شرایط بسیار مناسب تا ۳۵ تن در هکتار محصول برداشت کنند ولى در ایران معمولاً میزان محصول از ۷-۳ تن در هکتار بیشتر نمی شود.

آبیاری :

پس از کاشت نهال گوجه سبز و در طی سال اول بعد از کاشت می بایست آبیاری به شکل منظم و مرتب انجام شود تا ریشه های درخت به خوبی توسعه پیدا کنند. یعنی هفته ای دو مرتبه به شکل عمیق آبیاری شود. در طی فصل رشد می توان این درختان را هر ۳-۲ هفته یکبار به شکل عمقی آبیاری کرد. آبیاری مناسب موجب رشد و میوه دهی خوب و میوه های پر آب می شود.

خاک :

گوجه سبز برای رشد به خاک لمونی نیاز دارد. البته این درخت توانایی تحمل هر نوع خاکی را به شرط زهکش مناسب دارد و می تواند در خاک های مرطوب و سنگین هم رشد کند. اما به طور کلی در خاک غنی از مواد غذایی با زهکش مناسب بهترین رشد را دارد. در ضمن درخت به آب ایستایی نیز حساس است.

دما :

با توجه به رقم درخت و این که بومی نواحی معتدل سرد بوده قادر است سرما را تحمل کند و برای گلدهی و میوه دهی نیاز به یک دوره سرما دارد. البته قادر است دمای زیاد را نیز تحمل نماید. به طور کلی در زمستان دمای تا -30 درجه سانتیگراد و در تابستان تا حدود 40 درجه را در صورت نبود تنش خشکی و کم آبی قادر است تحمل کند.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گوجه سبز تو سرخ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com