نهال گوجه سبز سردرودی
تومان34.000

نهال گوجه سبز سردرودی نهالستان آرتین نهال جزء نهال مناطق سردسیر کوهستانی و معتدل می باشد. ولی در مناطق گرم هم می توان کشت کرد به شزطی که آبیاری منظم انجام شودنهال گوجه سبز سردرودی پیوندی و اصلاح شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز سردرودی از آرتین نهال به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گوجه سبز سردرودی نهالستان آرتین نهال جزء نهال مناطق سردسیر کوهستانی و معتدل می باشد. ولی در مناطق گرم هم می توان کشت کرد به شزطی که آبیاری منظم انجام شود.نهال گوجه سبز سردرودی پیوندی و اصلاح شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز سردرودی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال

  • نهال گوجه سبز سردرود فوق العاده خوشمزه
  • منشا گوجه سبز: کشور چین
  • پایه نهال گوجه سبز: پیوند به آلوچه وحشی
  • طول عمر نهال گوجه سبز سردری: 50سال
  • اصلاح شده پیوندی و پربار

 

نحوه کاشت گوجه سبز سردرود

یکی از آلوچه های خوشمزه و خوش طعم که در کشور ما موجود هست الوچه سبز سردرود هست که میوه های خیلی با کیفیت و بازار پسندی بالای دارد .این نوع گوجه در منطقه اذربایجان به نام ترکی  ” بویرک الچسی ” که اگر به فارسی ترجمه کنیم. گوجه کلیه می شود که دلیل نام گذاری آن هم شکل گوجه هست که به این نام نامگذاری شده است .و در این منطقه در هر باغ حداقل یک درخت گوجه سبز سرد ورد موجود هست و طرفداران خاص خود را دارد  این نوع گوجه را می توان در اکثر نقاط ایران عزیزمان می توان کشت کرد.

خاک مناسب 

گوجه سبز به علت اینکه پایه وحشی دارد در اکثر خاک ها می توان کشت کرد. ولی در خاک های نمکی و شور جواب نمی دهد.

کاشت 

ابتدا گودالی به عمق 50 سانتی متر حفاری کنید .سپس ریشه نهال آلوچه سبز را در داخل گودال قرار دهید تنظیم کنید که قسمت پیوند نهال حدودا 10 سانتی متر از خاک بیرون باشد .سپس چاله را پر کنید. و اقدام به آبیاری نهال گوجه سبز بکنید.

آبیاری نهال 

نهال گوجه سبز  اصلاح شده را می توان در سال اول کشت هفنه ای دوبار ابیاری کرد. ولی از سال دوم به بعد، نهال الوچه سبز را می توان از هر 10 روز یکبار آبیاری کرد . ولی موقع میوه دهی گوجه می توان از هر 5 یا 6 روز یکبار آبیاری کرد تا طعم میوه ها خوشمزه و آبدار شود.

هرس نهال گوجه سبز

ابتدا شاخه های خشک شده را حذف کنید. و سپس از بالای تاج درخت شاخه هایی که زیاد رشد کرده اند را هرس  کنید. تا تاج درخت تنومند شود و هنگام چیدن میوه راحت تر میوه های گوجه سبز چیده شوند.

میزان تحمل دما 

نهال گوجه سبز  جزء نهال مناطق سردسیر کوهستانی و معتدل می باشد. ولی در مناطق گرم هم می توان کشت کرد. به شزطی که آبیاری منظم انجام شود. و  قسمت خاک ریشه نهال خشک نشود. این نهال تا  بالای 40 درجه مثبت صفر را تحمل می کند و در فصل زمستان منفی 30 درجه را تحمل می کند.

مدت زمان تابش نور افتاب 

اکثر درختان میوه به نور افتاب نیاز دارند.  و نهال گوجه سبز سردرود هم باید در روز حداقل 4 ساعت نور افتاب دریافت کند.  تا هم خوب رشد کند و هم میوه های با کیفتی تولید کند.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

 

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گوجه سبز سردرودی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com