نهال گوجه سبز سعدی

نهال گوجه سبز سعدی نهالستان آرتین نهال گوجه سبز اصلاح شده ی سعدی زودبازده مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای گوجه سبز دارد. و از طرفی محصول تولید گردیده از این درخت گوجه سبز تجاری و بازار پسند می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز سعدی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گوجه سبز سعدی نهالستان آرتین نهال گوجه سبز اصلاح شده ی سعدی زودبازده مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای گوجه سبز دارد. و از طرفی محصول تولید گردیده از این درخت گوجه سبز تجاری و بازار پسند می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز سعدی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گوجه سبز سعدی

نهال گوجه سبز سعدی زودبازده از ارقام گوجه سبز اصلاح شده  و پر محصول است . که از سال اول کاشت به بار مینشیند.

این نهال  زودبازده با توجه به شرایط اقلیمی مناسب و نگهداری بهینه از سال اول کاشت به بارآوری محصول میرسد.  باغداران گوجه سبز میبایست کلیه محصولات را در سال اول کاشت نهال از درخت گوجه سبز جدا نمایند. زیرا عدم توجه به این مهم باعث عدم رشد نهال گوجه سبز اصلاح شده در سال اول خواهد بود.

گوجه سبز اصلاح شده ی سعدی زودبازده مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای گوجه سبز دارد. و از طرفی محصول تولید گردیده از این درخت گوجه سبز تجاری و بازار پسند می باشد.

این نهال  زودبازده مقاوم به سرما نسبت به ارقام گوجه سبز سنتی و ایرانی پرمحصول تر است . و این محصول بدلیل تجاری بودن محصول گوجه سبز سعدی زودبازده مورد توجه کلیه باغداران گوجه سبز میباشد. از طرفی این مزیت باعث گردیده که هزینه های برداشت محصول گوجه سبز بصورت چشمگیری تقلیل یابد.

درخت گوجه سبز سعدی زودبازده زودبازده از سال اول کاشت به بار مینشیند. و گوجه سبز زودبازده در سال پنجم کاشت به توجیه اقتصادی رمی رسد.  و عملکرد گوجه سبز سعدی زودبازده اصلاح شده در هر هکتار در حدود ۴۰ تن گزارش گردیده است.

فاصله ی کاشت درخت 

فاصله ی کاشت درخت گوجه سبز سعدی زودبازده در زمینهای باشیب ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۴*۳ و ۳*۳ متر کاشت می گردد. شایان ذکر است در اراضی مسطح این فاصله بصورت ۴*۴ و ۴*۳ متر کاشت می گردد.گرده افشان مناسب گوجه سبز سعدی زودبازده در باغات گوجه سبز بصورت کاشت هر ۳۰ اصله نهال گوجه سبز سعدی زودبازده یک اصله گرده افشان مناسب از ارقام نهال گوجه سبز کاشت می گردد.

زمان کوددهی درخت گوجه سبز سعدی زودبازده از اواسط پاییز لغایت اواخر زمستان قابل اجراست. و میزان کوددهی گوجه سبز سعدی زودبازده در هر هکتار ۱۰ تن کود پوسیده دامی،کود نانو پلیت،کود فیبری معدنی تعیین می گردد.

میزان آبیاری درخت گوجه سبز سعدی زودبازده در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است. بهینه آنست که به ازای هر روز از فصول بهار نیم لیتر و برای فصل های تابستان در ازای هر روز ۱ لیتر آب در نظر گرفته شود.میزان باردهی درخت گوجه سبز سعدی زودبازده در هر هکتار و با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است. ولیکن در ازای حدود ۵۰۰ اصله درخت گوجه سبز در هکتار عملکردی بیش از ۴۰ تن را داراست.

 

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

 

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گوجه سبز سعدی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com