نهال گوجه سبز سلطانی

نهال گوجه سبز سلطانی نهالستان آرتین نهال قدرت رشد درخت نسبتاً کم، باردهی و عملکرد بسیار زیاد دارد. کیفیت میوه نیز به دلیل درشتی، رنگ خیره عالی می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز سلطانی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گوجه سبز سلطانی نهالستان آرتین نهال قدرت رشد درخت نسبتاً کم، باردهی و عملکرد بسیار زیاد دارد. کیفیت میوه نیز به دلیل درشتی، رنگ خیره عالی می باشد. ویژگی های گوجه سبز سلطاني در این مقاله ذکر شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز سلطانی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گوجه سبز سلطانی

نهال گوجه سبز سلطاني رقمی مناسب جهت احداث باغات گوجه سبز جهت تولید بهینه ی محصول تجاری در دنیا محسوب می گردد،گوجه سبز سلطاني در برابر آفات و بیماریها مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

نهال گوجه سبز سلطاني یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام گوجه سبز در جهان می باشد.
منشاء تحقیقاتی این رقم مرکز تحقیقات و اصلاح بذر و نهال در امریکا بوده و اکثر باغات گوجه سبز در دنیا از این رقم است. درختان این رقم در بهار دیرگل بوده و حدود بیست روز دیرتر از درختان بذری گل می دهند. بنابراین برای مناطقی که با سرمای بهاره مواجه هستند می توانند مناسب باشند. اما به دلیل دیررسی محصول برای مناطقی با فصل رشد کوتاه قابل توصیه نمی باشند.بنابراین برای مناطقی که سرمای بهاره مانند آذربایجان ، لرستان ، دماوند ، کردستان ، سبزوار ،کرمان ، مشکین ،ارومیه ، تبریز ، نهاوند ، تویسرکان ، بانه ، تهران ، قزوین ، زنجان و  اکثر مناطق ایران مناسب ترین گوجه سبز می باشد.
گوجه سبز سلطاني قدرت رشد درخت نسبتاً کم، باردهی و عملکرد بسیار زیاد دارد. کیفیت میوه نیز به دلیل درشتی، رنگ خیره عالی می باشد. میوه ی  این رقم قرمز متمایل به تیره بوده و حتی در آب و هوای گرم و شرجی نیز کیفیت آن خیلی تحت تاثیر قرار نمی گیرد. محصول این رقم بسیار خوشرنگ و حتی در تابستان های خیلی گرم کیفیت محصول گوجه سبز تحت تاثیر قرار نمی گیرد.
از ویژگی های نهال گوجه سبز سلطاني بار دهی خوشه ای در شاخه های جانبی می باشد. 

گوجه سبز سلطاني  نیاز به گرده زاده دارد. یعنی شما بایستی برای هر 10-15 اصله نهالی که کشت میکنید. باید یک گوجه سبزاز نژاد مناسب  برای گرده افشانی داشته باشید که کیفیت و باروری باغ شما تضمینشود.

نهال گوجه سبز سلطاني رقم مناسب برای اب و هوای خشک و در مقایسه با ارقام دیگر گوجه سبز نیاز سرمایی کمتری برای شکستن خواب دارد. پذیرش کلاله اغلب بصورت همزمان موفق نیست به همین دلیل ۱۰% از باغ گوجه سبز  باید با درختان گرده افشان مناسب دیگر کاشته شود.
گوجه سبز سلطاني با ساختار بدنه ای نازک دارد. و به شکل گرد بزرگ که به راحتی از چوب آن جدا می شود. و درختان این رقم در بهار دیر برگ ده هستند.  و حدود ۱۵ روز دیرتر از درختان بذری و ژنوتیپ شروع به رشد می نماید .

از ویژگی های مهم گوجه سبز سلطاني :

  • دیرگل بودن درخت  و مقاومت مناسب نسبت به سرمای بهاره 
  • زود بازده بودن  (باردهی از سال اول) 
  • پایه کوتاه بودن 
  • مقاومت مناسب نسبت به بیماری های گوجه سبز 
  • باردهی جانبی 
  • یک دست بودن محصول 

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

سال باردهی

نوع تکثیر

,

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گوجه سبز سلطانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com