نهال گوجه سبز مراغه
تومان33.000

نهال گوجه سبز مراغه نهالستان آرتین نهال را می توان از اوایل مرداد ماه برداشت  کرد. میوه ها تا آخر ماه دوم فصل بهار، یعنی اردیبهشت ماه بر روی شاخه های نهال و درخت می ماند.منشاء این نهال، از آلوچه وحشی جنگلی می باشد. اندازه میوه های این نهال، درشت است و میوه نرم وآبداری دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز مراغه به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گوجه سبز مراغه نهالستان آرتین نهال را می توان از اوایل مرداد ماه برداشت  کرد. میوه ها تا آخر ماه دوم فصل بهار، یعنی اردیبهشت ماه بر روی شاخه های نهال و درخت می ماند.برای خرید انواه نهال گوجه سبز با کارشناسان ما در تماس باشید.منشاء این نهال، از آلوچه وحشی جنگلی می باشد. اندازه میوه های این نهال، درشت است و میوه نرم وآبداری دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گوجه سبز مراغه به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گوجه سبز مراغه

نهال گوجه سبز مراغه، یکی از اعضای خانواده بزرگ نهال های گوجه سبز است. که همان طور که از اسم آن پیداست متعلق به شهر مراغه استان آذربایجان شرقی می باشد. منشاء این نهال، از آلوچه وحشی جنگلی می باشد. اندازه میوه های این نهال، درشت است و میوه نرم وآبداری دارد.

در اصل، میوه نهال گوجه سبز مراغه، آلوی مراغه می باشد. که وقتی این آلو ها کال هستند، کاملا شبیه به گوجه سبز می باشند. و می توان آن ها را به عنوان گوجه سبز به آسانی فروخت. این نهال  بسیار پربازده و پر سود می باشد.

از این نهال، می توان از اوایل مرداد ماه برداشت گوجه سبز مراغه را آغاز کرد. میوه های نهال گوجه سبز مراغه، تا آخر ماه دوم فصل بهار، یعنی اردیبهشت ماه بر روی شاخه های نهال و درخت می ماند. به همین علت، بعد از فروش گوجه سبز های نوبرانه، می توانید منتظر رسیدن آلو های مراغه باشید. میوه فروش ها و تاجران میوه، این آلو ها را با قیمت بسیار خوبی از باغدار می خرند. و به فروش می رسانند.

جالب است بدانید، فقط میوه فروش ها نیستند که اگر نهال با میوه گوجه سبز مراغه را بکارید، به سراغ شما می آیند. تاجران خشکبار از مشتریان اصلی این آلو ها هستند. زیرا آلو های برداشت شده از نهال گوجه سبز مراغه، برای خشک کردن بسیار مناسب هستند. بنابراین، هیچ گاه  بعد از کاشت  پشیمان نمی شوید. البته اگر مواظبت های لازم را نیز برای رشد و پرورش این نهال به عمل بیاورید.

خصوصیات ظاهری 

در کل، شکل ظاهری این درختچه ها آنقدر زیباست که چشم هر بیننده ای را می نوازد.

وقتی در باغی قدم می زنید که نهال ها و درختانش با آلوچه های سبز رنگ و آلو های جیگری رنگ، مزین شده اند، مسلما غرق لذت می شوید.

خصوصیات ظاهری نهال گوجه سبز مراغه، عمدتا شبیه بقیه های انواع نهال های آلو می باشد.

بزرگ ترین ویژگی ظاهری نهال گوجه سبز مراغه، این است که شاخه های آن بعد از دوازده سالگی، رشد زیادی دارند و هرس کردن آنها واجب و ضروری است. اگر این شاخه های اضافی را هرس نکنید، آنقدر بلند می شوند که مانع رشد شاخه های بارده می شوند.

 

نهال گوجه سبز مراغه

 

5 ویژگی مهم انواع نهال گوجه سبز

انواع نهال گوجه سبز، خصوصیات و ویژگی های مشترکی دارند که دانستن آنها برای باغداران و کشاورزان، خالی از لطف نیست.

  1. ویژگی اول نهال گوجه سبز، این است که این نهال در مناطق سردسیر با آب و هوای نسبتا سرد بیشتر و بهتر رشد می کند.
  2. نهال گوجه سبز به صورت عمده در خطر حمله آفت هایی مثل کرم و کپک است که نیاز به سمپاشی دارد؛ وقت مناسب برای سمپاشی این نهال ها، درست وقتی است که شکوفه ها و گل های کوچک گوجه سبز بر روی شاخه ها دیده می شود.
  3. از نظر آبیاری، انواع نهال گوجه سبز، نیاز به آبیاری یکسانی دارند؛ خاک انواع گوجه سبز باید مرطوب باشد و اگر به آبیاری آن دقت نکنید، این نهال را از دست می دهید.

آبیاری

به روش های مختلف می توانید نهال های گوجه سبز را آبیاری کنید، استفاده از روش سنتی، روش آبیاری قطره ای و … از روش های آبیاری این نهال است. روش آبیاری قطره ای، بهترین روش برای این کار است. زیرا می توانید با مقدار آب کم این نهال ها را آبیاری کنید و مانع از هدر رفتن آب شوید.

  1. کود دادن به نهال گوجه سبز، باید در صورتی انجام بگیرد که این نهال ضعیف شده باشد.در غیر این صورت، کود دادن به آن فقط باعث خراب شدن نهال می شود.
  2. انواع نهال گوجه سبز، بسیار زود به بار می نشیند. و در همان سال اول، میوه می دهد.

این خصوصیت برای باغدارها، بسیار خوب و حائز اهمیت است. زیرا می توانند محصولات عالی و با کیفیت گوجه سبز را زود بفروشند.

به طور کلی، نهال گوجه سبز یکی از بهترین گزینه ها برای باغدارانی است که نیاز به درآمد سریع دارند.

ارتفاع این درخت نیز، کمک مالی بسیار خوبی برای زارعان به حساب می آید.

ارتفاع درخت گوجه سبز نهایتا به حدود پنج متر می رسد که نیازی به زحمت زیاد برای چیدن میوه های آن نیست.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گوجه سبز مراغه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com