نهال گیلاس آمبرانس

نهال گیلاس آمبرانس  نهالستان آرتین نهال درخت رشدی متوسط داشته و جنانچه تاج آن آزادانه رشد کند. به شکل قلب معکوس در می آیند.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گیلاس آمبرانس به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گیلاس آمبرانس  نهالستان آرتین نهال درخت رشدی متوسط داشته و جنانچه تاج آن آزادانه رشد کند. به شکل قلب معکوس در می آیند.از ارقام نهال گیلاس خارجی اسپانیایی میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گیلاس آمبرانس به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی

نهال گیلاس رقم آمبرانس زودبازده. ارقام نهال گیلاس این رقم یک رقم قدیمی اسپانیایی است که بیشتر در ناحیه ی  استرمادورای اسپانیا کشت می شود. درخت رشدی متوسط داشته و جنانچه تاج آن آزادانه رشد کند. به شکل قلب معکوس در می آیند.رقم نسیت به بیماری کورنیوم حساسیت بسیار کمی دارد.
گلدهی در اوایل فصل شروع می شود و تا مدت زیادی به طول می انجامد. باردهی درخت به صورت متعادل بوده و از فصلی به قصل دیگر ثابت می باشد . پیوند رقم آمبرانس بر روی پرونوس مهالب همواره موفقیت آمیز نیست.

این رقم میوه هایی بزرگ، گرد (کمی قلبی شکل)،  با نوکی برحسته دارد که برای حمل ونقل بسیارمناسب می باشند. بوست میوه, بسبار سفت ترد و تازه، به رنگ قرمز شرابی و آبدار است که آب میوه ی آن نیز به رنگ قرمز تا قرمز شرابی می باشد.

میوه ی این رقم  هسته اک بزرگ دارد.

در زمان رسیدن میوه. لایه ی جداکننده ای بین میوه و دم آن تشکیل می شود. لذا اين گیلاس ها معمولا بدون دم چیده و به بازار عرضه می شوند.رقم آمبرانس حدودا ۲۰ روز بعد از رقم بارلت می رسد.این رقم توسط ارقام هدل فینگر. مورا. نایائون. رامون اولیوا و تیگر گرده افشانی می شود.
از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

 

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گیلاس آمبرانس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com