نهال گیلاس پایه رویشی
تومان48.000

نهال گیلاس پایه رویشی  نهالستان آرتین نهال از ارقام گیلاس اصلاح شده است . این گیلاس از انواع نهال گیلاس اصلاح شده و پر محصول بوده که از سال اول کاشت به بار مینشیند.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گیلاس پایه رویشی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گیلاس پایه رویشی  نهالستان آرتین نهال از ارقام گیلاس اصلاح شده است . این گیلاس دیرگل زود بازده است که از سال اول کاشت به بار مینشیند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گیلاس پایه رویشی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی

نهال گیلاس دیرگل پایه رویشی زودبازده  است . این گیلاس از انواع نهال گیلاس اصلاح شده و پر محصول بوده که از سال اول کاشت به بار مینشیند.

نهال گیلاس دیرگل پایه رویشی زودبازده  با توجه به شرایط اقلیمی مناسب و نگهداری بهینه از سال اول کاشت به بارآوری محصول میرسد. شایان ذکر است باغداران گیلاس میبایست کلیه محصولات را در سال اول کاشت نهال از درخت گیلاس جدا نمایند. زیرا عدم توجه به این مهم باعث عدم رشد نهال گیلاس اصلاح شده در سال اول خواهد بود.

نهال گیلاس دیرگل پایه رویشی زودبازده اصلاح شده مناسب کاشت برای احداث باغات گیلاس میباشد.گیلاس اصلاح شده ی دیرگل پایه رویشی زودبازده مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای گیلاس دارد. و از طرفی محصول تولید گردیده از این درخت گیلاس تجاری و بازار پسند می باشد.

درخت گیلاس دیرگل پایه رویشی از سال اول کاشت به بار مینشیند. و گیلاس زودبازده در سال پنجم کاشت به توجیه اقتصادیمی رسد.  عملکرد گیلاس دیرگل پایه رویشی زودبازده اصلاح شده در هر هکتار در حدود ۶۰ تن گزارش گردیده است.

کاشت و داشت

فاصله ی کاشت درخت گیلاس دیرگل پایه رویشی زودبازده در زمینهای باشیب ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۴*۳ و ۳*۳ متر کاشت می گردد . شایان ذکر است در اراضی مسطح این فاصله بصورت ۴*۴ و ۴*۳ متر کاشت می گردد.

زمان کوددهی درخت گیلاس دیرگل پایه رویشی زودبازده از اواسط پاییز لغایت اواخر زمستان قابل اجراست. و میزان کوددهی گیلاس دیرگل پایه رویشی زودبازده در هر هکتار ۱۰ تن کود پوسیده دامی،کود نانو پلیت،کود فیبری معدنی تعیین می گردد.

میزان آبیاری درخت گیلاس دیرگل پایه رویشی زودبازده در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است. بهینه آنست که به ازای هر روز از فصول بهار نیم لیتر و برای فصل های تابستان در ازای هر روز ۱ لیتر آب در نظر گرفته شود.

میزان باردهی درخت گیلاس  پایه رویشی زودبازده در هر هکتار و با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است. ولیکن در ازای حدود ۵۰۰ اصله درخت گیلاس در هکتار عملکردی بیش از ۶۰ تن را داراست.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گیلاس پایه رویشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com