نهال گیلاس چینوک

نهال گیلاس چینوک  نهالستان آرتین نهال  دارای میوه های  بزرگ، قلبی شکل و  تا گرد می باشد. پوست میوه به رنگ قهوه ای متمایل به قرمز، براق و بسیار حذاب است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گیلاس چینوک به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال گیلاس چینوک  نهالستان آرتین نهال  دارای میوه های  بزرگ، قلبی شکل و  تا گرد می باشد. پوست میوه به رنگ قهوه ای متمایل به قرمز، براق و بسیار حذاب است.این نهال گیلاس  خارجی محصول( واشینگتن ابالات متحده  آمریکا)است

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گیلاس چینوک به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گیلاس چینوک

نهال گیلاس چینوک بهترین نهال گیلاس رقمی است که توسط اچ. دبلیو. فوگل در ایستگاه آزمایشات کشاورزی واشینگتن ابالات متحده  آمریکا, ازتلاقی رقم بینگ و زیل پاک انتخاب شد. اين رقم در سال ۱۹۶۰ معرفی شد. و هم اکنون به ویژه در ایالات اورگون و واشینگتن آمریکا که تاریخ برداشت محصول در آنهاء بين زمان رسیدن رقم بارلت و بینگ است. کشت می شود.

این رقم درختی پررشد، راست قامت. پخش و گسترده با باردهی فراوان و گلدهی اول فصل است.

میوه های اين رقم. بزرگ. قلبی شکل تا گرد می باشد و پوست میوه به رنگ قهوه ای متمایل به قرمز، براق و بسیار جذاب است.گوشت میوه، سفت، قرمز تا قرمز تیره، شیرین و نسبتاً ترش است. اما ترشی آن از رقم بینگ کمتر است. اين رقم نیز مانند بینگ، حساس به ترک خوردگی است.زمان رسیدن میوه حدود ۱۰ روز بعد از رقم بارلت است.

رقم چینوک توسط ارقام بینگ و ون گرده افشانی می شود. اما جزء ارقامی است که در گروه ناسازگاری شماره  نه قرار می گیرند و لذا با رقم رینر ناسازگاراست.


گیلاس برای پیش گیری از سرطان:

گیلاس ها شیرین شامل ویتامین سی، آنتو سیانین و کاراتنوئید هستند که به جلوگیری از انواع خاصی از سرطان کمک می کنند. آنتو سیانین به دستگیری چرخه سلولی و آپوپتوز کمک می کند. تمایز سلول ها را ترویج می دهد و خطرات سلول های سالم را کاهش می دهد که به سلول های سرطانی تبدیل می شوند.

کمک به کاهش خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ:

مصرف منظم گیلاس به دلیل وجود فیبر فراوان خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را کاهش می دهد.

گیلاس مفید برای مغز:

مصرف گیلاس به خاطر حضور ویتامین A، ویتامین B و مواد معدنی نظیر کلسیم و فسفر برای مغز خوب است. در نتیجه به جلوگیری از نقص لوله عصبی در نوزادان کمک می کند و همچنین حافظه را بهبود می بخشد

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال گیلاس چینوک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com