کاشت و پرورش نهال گردو در سال های اخیر به دلیل درآمد میلیاردی و پرورش آسان همیشه نقل محافل کشاورزی بوده است اما به این نکته دقت کنید که شما برای رسیدن به درآمد تجاری باید مراحل:تحقیق محل کاشت گردو،خرید نهال گردو از نهالستان معتبر،نکات علمی و پرورش گردو باید مسلط باشید.در این مقاله قیمت و خرید پربارترین نهال گردو نهالستان آرتین نهال با مجوز و تضمین کیفیت جهاد کشاورزی با شما خواهیم بود.

 


برای مشاوره رایگان کاشت گردو و یا ،خرید پرفروش ترین نهال های گردو با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال انگور،خرید نهال گردو   با کارشناسان نهالستان آرتین نهال در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


لیست و قیمت و خرید پربارترین نهال گردو

 

معرفی نهالستان آرتین نهال

ما  با سابقه 10سال، در زمینه تولید نهال گردوی پیوندی (درختان جوان گردو) تخصص داریم.ما برای تولید با کیفیت ترین درختان طی سالیان متمادی سخت کار کردیم. امروز ما پیشرو نهالستان درخت گردو در منطقه خود هستیم. سالانه بیش از 300000 نهال گردو تولید می کنیم. ما 80 درصد نهال گردو ریشه لخت خود را به سراسر کشور صادر می کنیم.

قیمت و خرید پربارترین نهال گردو

ما درختان خود را در 15 هکتار زمین خود پرورش می دهیم. ظرفیت تولید ما 350000 درخت گردو پیوندی در سال است.

ما تن ها دانه گردو می کاریم تا پایه های ما شوند. هنگامی که نهال گردو ما یک سال رشد کرد، درختان خود را زمانی پیوند زدیم که از تکنیک جوانه زدن وصله استفاده می کنند. این روش موفق ترین روش پیوند برای درختان گردو در نظر گرفته می شود.

یک سال دیگر درختانمان را پرورش می دهیم و از دو سالگی آماده فروش می شوند. درختان ما در ماه نوامبر آماده برداشت می شوند. ما آنها را با استفاده از ماشین آلات مخصوص از خاک حفر می کنیم تا سیستم ریشه آنها حفظ شود.

گردو چندلر

نهال گردو چندلر محبوب ترین گونه درخت گردو ما است. این یک گونه آمریکایی است که توسط دانشگاه کالیفرنیا توسعه یافته است. چندلر بسیار مولد با پتانسیل عملکرد فوق العاده بالا است. درختان گردو چندلر را می توان در بسیاری از مناطق اروپا و آسیا از جمله ایران رشد داد.

نهال گردو چندلر

بهترین زمان برای کاشت نهال گردو چه زمانی است؟

بهترین زمان برای کاشت نهال گردو در فصل پاییز، آبان و آذر در فصل بهار،  و اسفند است. است.

 

افزایش باردهی گردو

آماده سازی زمین برای کاشت نهال گردو در هوای خوب آسانتر است. درختان گردو با ریشه لخت را می توان فقط در حالت خواب  (زمانی که در خواب زمستانی هستند) کاشت. به همین دلیل امکان خرید درخت گردو قبل از آبان ماه وجود ندارد. آخرین تاریخی که می توانید درخت گردو بکارید 15 فروردین است. بعد از این تاریخ هوا خیلی گرم می شود و درختان از خواب بیدار می شوند.

نهال انگور مکیاج ،مسافری از ژاپن

مقالات مرتبط

ارسال نظر

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com