نهال انار هوم نهالستان آرتین نهال  میوه این نهال انار مایل به زرد می باشد که در برخی از وارد هم رنگ آن قرمز می گردد. از این حیث به انار هاکوبوتان ژاپنی ، انار قزاقستانی و انار اورست شباهت دارد. این انار گرمسیر است و در سواحل گرمسیری رشد می کند لذا خرید نهال انار  از این نوع پیشنهاد نمی شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار هوم به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انار هوم

  • میوه این نهال انار مایل به زرد می باشد که در برخی از وارد هم رنگ آن قرمز می گردد.
  • شما خودتان می توانید یکی از رنگ های آن را انتخاب کرده و اقدام به کاشت آن نمایید.
  • طعم این میوه بسیار شیرین است و کیفیت بسیار عالی و مطلوبی هم نیز دارد.
  • البته که باید بدانید یکی از دیگر ویژگی های این میوه در این است که برخی از میوه های آن طعم شان به تلخی می رود.خرید نهال هوم

اطلاعات زیادی از این گونه از انار در دسترس نیست . به نظر می رسد این نوع انار در ایران و خارج از کشور دارای تفاوت نام است . به لحاظ رنگ ظاهری گونه هایی شبیه به این نوع انار وجود دارد . انار اورست  ، انار سفید ، انار قزاقستانی،انار امبوریسا ،انار کاجاجیک و انار فئونوسیا  و انار هاکوبوتان از جمله گونه هایی هستن که بیشترین شباهت را به این نوع انار دارند.

نهال انار فنیسا

پیش از خرید نهال انار هوم سایر ارقام انار را نیز در آرتین نهال مشاهده کنید .

انار هاکوبوتان نزدیک ترین گونه به انار هوم

انار هاکوبوتان ژاپنی نزدیک ترین گونه در کنار انار اورست و انار قزاقستانی  به انار هوم به نظر می رسد . انار هاکوبوتان با اصالت ژاپنی خود جز معدود گونه های خاص ژاپن میباشد . چرا که اصولا انار گرمسیر بوده و ژاپنی کوهستانی و ساحلی است .

انار اورست

این درختچه کوچک منحصر به فرد در طول تابستان گلهای چشمگیر و سفید دوگانه را به چشم انداز شما اضافه می کند. میوه سفید و خامه ای بسیار کم و بسیار خوش طعم ، هاکو بوتان در اواخر پاییز می رسد. اگر می خواهید هر سال میوه کاملاً رسیده ای در مناطق سردتر مانند ساحل و شمال غربی ایالات متحده داشته باشید ، این انار رشد می کند.

بوته های میوه دار زیبا ، انار در آسیای مرکزی ، خاورمیانه و کالیفرنیا و جنوب به طور گسترده ای رشد می کند. انار در طول تابستان گلهای زیبا و قرمز روشن (در این مورد سفید) تولید می کند و سپس میوه های خوش طعم و سالم و نارنجی قرمز (دوباره سفید با این تنوع منحصر به فرد). انار بهترین میوه را در مناطق گرمتر خارج از شمال غربی ارائه می دهد ، اما ما گزارشهای بسیار زیادی از دوستان در منطقه دریافت کرده ایم که طی بهترین کوپه سالها میوه گرفته اند. به نظر می رسد که Haku-botan یکی از معتبرترین میوه هایی است که در شمال غربی میوه می دهد.

انار از آفتاب کامل تا نصف روز خوشش می آید و می تواند در بیشتر خاکها رشد کند. آنها مقاوم در برابر آفات و بیماری ها هستند ، خود بارور هستند و تا 12 درجه فارنهایت یا پایین تر مقاوم هستند. انواع ما اغلب در سال اول یا دوم پس از کاشت شروع به گلدهی می کنند.

نهال انار پُرپَر

ویژگی ها

نام لاتین: Punica granatum
محل و خاک: انار هاکو بوتان مانند آفتاب کامل تا 1/2 روز و خاکی با زهکشی خوب.
توضیحات پایه: خود روت شده است
شرایط مورد نیاز برای گرده افشانی: انار خود بارور است.
مقاومت دربرابر سرما : تقریبا -15 درجه سانیت گراد
سن تحمل: 1-2 سال پس از کاشت
اندازه در بلوغ: 5-6 فوت در ارتفاع.
زمان شکوفه: جولای تا سپتامبر
زمان رسیدن: اواخر پاییز
بازده: +10 کیلوگرم
آفات و بیماریها: انارها از آفات یا بیماریها ناراحت نمی شوند.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

2 × چهار =

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com