نهال انار گرین گلوب نهالستان آرتین نهال  طعم میوه های این نهال انار هم شیرین است و همین مورد از دیگر ویژگی های آن به شمار می رود. شما می توانید از میوه های این رقم هم در صادرات استفاده نمایید .جهت مشاوره قیمت نهال انار و خرید نهال انار تماس بگیرید.فروش نهال انار

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار گرین گلوب به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انار گرین گلوب

  • میوه های رشد کرده در این نهال اندازه بسیار بزرگی دارد و میوه ها بوی بسیار معطری هم دارند.
  • کیفیت این نوع از نهال و میوه های رشد کرده در آن عالی می باشد و همین مورد ارزش تجاری این محصول را تا حد زیادی افزایش داده است.
  • طعم میوه های این نهال هم شیرین است و همین مورد از دیگر ویژگی های آن به شمار می رود.
  • شما می توانید از میوه های این رقم هم در صادرات استفاده نمایید .

پیش از خرید  سایر ارقام انار را نیز در آرتین نهال مشاهده کنید.

نهال انار فنیسا

نهال انار گرین گلوب نهال انار گرین گلوب رقم بسیار تجاری است. برای مناطق سردسیر مناسب است. بسیار خشن ، قابل فروش و عملکرد سریع را ارائه می دهد. زیره کوتاه میوه دهی با یک دست میوه های پرورش یافته در این نهال ها بسیار بزرگ بوده و میوه ها بوی بسیار معطر دارند. کیفیت چنین نهال ها و میوه های رشد یافته در آن بسیار عالی است ، که ارزش تجاری این محصول را بسیار افزایش داده است. ویژگی دیگر این نهال  این است که میوه ها نیز طعم دارند. می توانید از میوه های این رقم برای صادرات نیز استفاده کنید.قیمت نهال انار

نهال انگور رد گلوب

اگر قصد خرید نهال را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش نهال انار خود را متعهد به کیفیت نهال می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .

ما سعی خوهیم کرد بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

چهار × پنج =

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com