'img-fluid') )*/ ?>

نهال انجیر المی نهالستان آرتین نهال در سال پنجم کاشت به توجیه اقتصادی رسیده و عملکرد در هر هکتار در حدود ۱۸ تن گزارش گردیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انجیر المی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انجیر المی

نهال انجیر المی  از ارقام انجیر اصلاح شده بوده،این نهال  اصلاح شده و پر محصول بوده که از سال اول کاشت به بار مینشیند.

این نهال  زودبازده با توجه به شرایط اقلیمی مناسب و نگهداری بهینه از سال اول کاشت به بارآوری محصول میرسد.شایان ذکر است باغداران انجیر میبایست کلیه محصولات را در سال اول کاشت نهال از درخت انجیر جدا نمایند. زیرا عدم توجه به این مهم باعث عدم رشد نهال انجیر اصلاح شده در سال اول خواهد بود.

این نهال مناسب کاشت برای احداث باغات انجیر میباشد.این رقم انجیر مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای انجیر دارد. و از طرفی محصول تولید گردیده از این درخت انجیر تجاری و بازار پسند می باشد.

نهال انجیر المی مقاوم به سرما نسبت به ارقام انجیر سنتی و ایرانی پرمحصول تر است. و این محصول بدلیل تجاری بودن مورد توجه کلیه باغداران انجیر میباشد. از طرفی این مزیت باعث گردیده که هزینه های برداشت محصول انجیر بصورت چشمگیری تقلیل یابد.

این رقم انجیر  زودبازده از سال اول کاشت به بار مینشیند. و انجیر زودبازده در سال پنجم کاشت به توجیه اقتصادی رسیده و عملکرد در هر هکتار در حدود ۱۸ تن گزارش گردیده است.

فاصله ی کاشت در زمینهای باشیب ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۴*۳ و ۳*۳ متر کاشت می گردد .شایان ذکر است در اراضی مسطح این فاصله بصورت ۴*۴ و ۵*۴ متر کاشت می گردد.

گرده افشان مناسب در باغات انجیر بصورت کاشت هر ۳۰ اصله نهال انجیر  یک اصله گرده افشان مناسب از ارقام نهال انجیر کاشت می گردد.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com