'img-fluid') )*/ ?>

نهال انگور ردکارنت نهالستان آرتین نهال را کمتر می توان در بازار مشاهده کرد. چون آن ها بعد از برداشت باید بلافاصله خورده شوند. این محصول نیاز به سایه و رطوبت دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور ردکارنت به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انگور ردکارنت

برای نهال انگور فرنگی قرمز به تابستان های خنک نیاز دارید. این تاک رشدی برابر با 2 متر می تواند داشته باشد. رشد آن ها به ندرت در مکان هایی با تابستان گرم دیده می شود. این شرایط تنها زمانی برقرار می گردد که تاک در محدوده سایه خنک کاشته شود.

نهال انگور ردکارنت در فصل پاییز برگ هایش را از دست می دهد و خزان را تجربه می کند.

این نوع میوه را کمتر می توان در بازار مشاهده کرد. چون آن ها بعد از برداشت باید بلافاصله خورده شوند و یا اگر قصد دارید آن ها را برای استفاده های بعدی نگه دارید، باید آن ها را در یخچال فریز نمایید.


توجه داشته باشید که کاشت نهال انگور ردکارنت باید در محدوده آفتاب گیر انجام شود. در واقع این گیاه شرایط رشد مطلوب را در ناحیه آفتابی به دست خواهد آورد. تنها در مناطقی با تابستان گرم می توان این نهال را در سایه خنک بکارید.

شرایط کاشت و نگهداری

نهال انگور ردکارنت در محدوده سایه منجر به طولانی شدن دوران بالغ شدن میوه ها خواهد شد. ضمن اینکه این انگورها بعد از اینکه بالغ شدند نیز به اندازه انگورهایی که در آفتاب به ثمر رسیده اند، شیرین نمی باشند.به طور کلی انگورها مقاومت زیادی در برابر وزش باد ندارند. بنابراین بهتر است آن ها را در محدوده پناهگاهی بکارید.

انگور ردکارنت را با نام لاتین Ribes grossularia و با نام انگور فرنگی قرمز نیز می شناسند. این درخت به شکل متوسط قدی برابر با 100 تا 120 سانتی متر خواهد داشت. گلدهی آن در ماه اردیبهشت اتفاق می افتد. زمان برداشت انگور فرنگی قرمز ماه تیر، مرداد و یا شهریور خواهد بود.


برای اینکه بتوانید میزان محصول انگور ردکارنت را افزایش دهید، باید مراقبت های لازم بعد از کاشت از جمله هرس، کود دهی، آبیاری، دفع آفات و … را انجام دهید.

فصل بهار زمان کاشت نهال انگور ردکارنت می باشد. ابتدا این نهال ها را در محیط های سر بسته نظیر کانتینر بکارید. البته فصل پاییز نیز می تواند زمان مناسبی برای کاشت نهال انگور ردکارنت باشد. درخت انگور ردکارنت از نظر فرم و ساختار رشد به شکل بوته ای می باشد. از نظر قدی و ارتفاعی نیز می تواند به رشدی برابر با 180 سانتی متر تا 2 متر برسد.

اگر انگور ردکارنت و انگور وایت کارنت را با هم می کارید، باید فاصله ای برابر با 5 فوت(150 سانتی متر) را برای آن ها مورد توجه قرار دهید. اگر کشت ردیفی را برای کاشت  انگور ردکارنت مورد توجه قرار داده اید، باید این ردیف های کاشت حدود 6 فوت(180 سانتی متر) از یکدیگر فاصله داشته باشند.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com