'img-fluid') )*/ ?>

نهال انگور صاحبی سیاه  نهالستان آرتین نهال اگر شما با کیفیت ترین و بهترین نمونه نهال انگور صاحبی ؛ را خریداری کنید می توانید تا 100 سال از آن استفاده بهینه ای داشته باشید و محصولات زیادی از آن دریافت کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور صاحبی سیاه به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انگور صاحبی سیاه

یکی از انگورهایی که دانه های سیاه دارد و حبه های آن هم درشت می باشد نهال انگور صاحبی سیاه؛ می باشد. رشد این انگور صاحبی؛ متوسط می باشد و پوست نازکی دارد. بیشترین استفاده ای که از آن می شود برای تازه خوری است. شما می توانید از آن برای تازه خوری استفاده کنید. و سود خوبی هم از فروش آن به دست آورید.

خرید نهال انگور صاحبی سیاه و ویژگی ها و نیازهای آن برای رشد و کاشت :

اگر شما با کیفیت ترین و بهترین نمونه نهال انگور صاحبی ؛ را خریداری کنید می توانید تا 100 سال از آن استفاده بهینه ای داشته باشید و محصولات زیادی از آن دریافت کنید.

برخی از مهمترین و اصلی ترین نیازهای این نهال که شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

شرایط آب و هوایی مناسب کاشت انگور صاحبی:

بهترین زمان برای کاشت این نهال انگور صاحبی؛ اواخر اسفند ماه می باشد و یا اوایل فرودین هم می توانید این نهال را بکارید. برای خرید نهال بهتر است که  به خوبی ویژگی های آب و هوایی و شرایط اقلیمی آن را در نظر داشته باشید. تنها در این صورت می توانید رشد خوبی از نهال دریافت کنید. تحمل سرمای نهال انگور صاحبی، بیشتر از 18 درجه سانتیگراد نیست. و اگر بیشتر از این سرما وارد بافت های آن شود بدون شک آن را پوسیده می سازد. میوه این نهال اوایل مهرماه می رسد، به همین دلیل تا اوایل مهرماه باید نیازهای آن تامین شود. نور خورشید یکی از مهمترین نیازهای آن می باشد که شما باید آن را در برابر نور خورشید بکارید تا رشد خوبی داشته باشد.

شما پیش از کاشت انگور صاحبی؛ بهتر است به خوبی شرایط محیط آن را مورد بررسی قرار دهی. تا آن را در بهترین شرایط بکارید. زمانی که نهال را در فصل بهار و تابستان به خوبی پرورش دهید. و دیگر نیازهای آن را هم تامین کنید به خوبی رشد می کند. و میوه های با کیفیتی هم نیز ارائه می دهد. زمان کاشت نهال باید در ابتدا شرایط محیط آن را مورد بررسی قرار دهید. تا خیالتان از بابت رشد و پرورش آن آسوده باشد. در این زمینه می توانید با کارشناسان مشورت کنید تا شما را راهنمایی کنند.

 

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com