نهال انگور فخری نهالستان آرتین نهال  در بین انواع نهال های انگور بسیار مناسب می باشد و به همین دلیل شما می توانید تعداد زیادی از آن را با قیمت مناسب خریداری کنید. تنها باید به شناسنامه دارد بودن آن دقت داشته باشید که رشد خوبی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور فخری به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انگور فخری

یکی از انواع نهال هایی که شما می توانید خریداری کرده و بکارید نهال انگور فخری؛ می باشد. این انگور فخری؛ هم مانند بسیاری از نهال های دیگر دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد.  که شما زمان کاشت و برداشت آن باید به خوبی با ویژگی های آن آشنایی داشته باشید. یکی از نکات بسیار مهمی که زمان خرید نهال باید به آن دقت داشته باشید سالم بودن آن می باشد.

قیمت نهال انگور فخری؛ در بین انواع نهال های انگور بسیار مناسب می باشد. و به همین دلیل شما می توانید تعداد زیادی از آن را با قیمت مناسب خریداری کنید. تنها باید به شناسنامه دارد بودن آن دقت داشته باشید. که رشد خوبی داشته باشید. اینکه نهال شما بدون بیماری و آفت باشد از جمله نکات بسیار مهمی است که زمان خرید نهال باید به آن توجه داشته باشید. برخی از مهمترین ویژگی هایی که نهال انگور فخری؛ دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

ویژگی های نهال انگور فخری:

شما برای نهال انگور فخری باید به خوبی با ویژگی های آن آشنایی داشته باشید. تا کاشت و برداشت آن را بدون هیچ ایراد و اشکالی انجام دهید. برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های این نهال شما زمان خرید و کاشت باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

ویژگی های آب و هوای درخت انگور فخری :

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های نهال انگور فخری نیازهای آب و هوایی آن می باشد. شما باید این نهال را در آب و هوایی که نسبتا تابستانی می باشد بکارید. در صورتی که آنها در شیب های جنوبی بکارید محصول خوبی می دهند. و شما می توانید از آنها انگور زیادی برداشت نمایید. به طور معمول واریته های آن در برابر سرمای زمستانی مقاومت زیادی از خود نشان می دهند. یکی از مهمترین ویژگی های نهال انگور این است که به سرما اهمیت زیادی نمی دهد. ولی زمانی که دوره رشد آن است باید آفتاب زیادی به آنها بتابد. در واقع باید بدانید که فصل بهار و تابستان برای رشد این نهال از جمله فصل های مهم می باشد. همچنین باید بدانید بادهایی که شدید هستند هم می توانند به انگور فخری آسیب وارد کنند.

ویژگی های مربوط به آبیاری انگور فخری:

از دیگر ویژگی های انگور فخری؛ که باید به آن دقت داشته باشید ویژگی های مربوط به آبیاری آن می باشد. هرچه که نهال در آب و هوای گرمتری رشد کند به آب بیشتری نیاز دارد. ریشه این نهال به طور معمول در خاک های متنوع تا عمق متفاوت رشد خوبی دارد. و می تواند میوه خوبی هم دهد. به طور مثال در خاک های سنگین و رسی تا 90 سانتیمتر نهال رشد خوبی دارد .و ریشه اش درون خاک فرو می رود.

در خاک هایی که کم عمق و رسی هستند باید بدانید ریشه ها عمق تا یک متر دارند. و به همین دلیل آنها به آبیاری بیشتری نیاز دارند. مقدار آبی که شما باید به این نهال انگور فخری؛ بدهید بسته به آب و هوا و شدت گرما تا حد بسیار زیادی با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال باید بدانید نهال های انگور فخری؛ که در یک منطقه سردسیر می خواهد کاشته شود. به طور معمول تابستان های گرم دارد به میزان 500 میلی لیتر آب نیاز دارد. مناطقی هم که خیلی گرم هستند به آب بیشتری نیاز دارند.

ویژگی های مربوط به خاک نهال انگور فخری :

یکی از مناسب ترین و بهترین خاک هایی که برای کاشت نهال انگور فخری می توانید انتخاب کنید خاک های دارای نمک زیاد و خاک های اسیدی هستند. خاک هایی که سبک می باشند و عمق زیادی دارند آب را به راحتی از درون خود عبور می دهند.

البته باید بدانید اگر در این خاک آهک بیشتری وجود داشته باشد .بدون شک  عبور آب از درون آن بهتر خواهد شد. مقدار محصولی که از این نهال شما می توانید برداشت کنید به هوموس، کود شیمیایی، آبیاری، شخم و یا سمپاشی های اصولی بستگی دارد. عمق خاک، رنگ خاک و عوامل دیگری هم برای رشد درخت انگور فخری؛ اهمیت زیادی دارند .که شما باید بدانید این عوامل در درجه بندی دوم قرار می گیرند.

 

ویژگی های مربوط به کود دهی انگور فخری :

یکی از مهمترین کودهایی که برای رشد نهال انگور فخری؛ باید به آن داده شود اوره می باشد. غلظت آن باید 1 درصد باشد که آن را به عنوان کود برگی نیز شناسایی می کنند. یکی از نکات بسیار مهمی که در مورد ویژگی های مربوط به کود دهی نهال می باشد این است که در  دادن کود ازت به انگور فخری؛ بهتر است زیاده روی نکنید. رشد بیش از خد گل ها و برگ های انگور فخری، از جمله مهمترین اثرات منفی ارائه دادن کود بیش از اندازه می باشد و شما باید به خوبی از مورد را در نظر داشته باشید. در نتیجه زیاده روی امکان دارد که محصول شما کمتر از آنچه که باید شود گردد.

ویژگی های مربوط به تکثیر نهال :

شما برای ازدیاد این نهال به دو روش مهم می توانید اقدام کنید، یکی از این روش ها ازدیاد غیر جنس و یا ازدیاد جنسی می باشد.  برای تکثیر این نهال شما می توانید با افرادی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید تا آنها در این زمینه به شما مشورت های لازم را ارائه دهند. دقت داشته باشید که زمان خریداری نهال انگور فخری؛ باید در مورد تکثیر آن هم اطلاعات خود را افزایش دهید.

 

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com