نهال انگور فیلیم سیدلس نهالستان آرتین نهال یکی از مهمترین ویژگی هایی که نهال انگور فلیم سیدلس برای رشد به آن نیاز دارد، شرایط اقلیمی مناسب می باشد. شما باید به خوبی بدانید که این نهال را نمی توانید در در شرایط آب و هوایی مرطوب بکارید. همچنین در شرایط گرم ساحلی هم رشد خوبی ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور فیلیم سیدلس به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انگور فیلیم سیدلس

یکی از انواع نهال های انگور که بازارپسند می باشد انگور فلیم سیدلس؛ است. انگورهایی که متعلق به این نهال می باشد در اواسط شهریور ماه رشد خوبی از خود نشان می دهد. و کشاورز می تواند در این زمان، میوه های آن را برداشت کند. این درخت تحمل سرمای 18 درجه سانتیگراد را هم دارد. ولی اگر سرمای آن بیش از اندازه باشد بدون شک بافت های خود را از دست می دهد. رنگ میوه های نهال انگور فلیم سیدلس، قرمز تند است. و طعم بسیار شیرین و لذیذی دارد.

قیمت نهال چندان بالا نمی باشد و همین ویژگی یکی از مهمترین دلایلی می باشد که افراد تعداد زیادی از آن را خریداری کرده و بکارند.


برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که نهال انگور فلیم سیدلس دارد و شما باید در مورد آن بدانید و سپس اقدام به خریداری آن نمایید عبارت می باشد از :

خصوصیات مهم انگور فلیم سیدلس :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که نهال انگور فلیم سیدلس برای رشد به آن نیاز دارد، شرایط اقلیمی مناسب می باشد. شما باید به خوبی بدانید که این نهال را نمی توانید در در شرایط آب و هوایی مرطوب بکارید. همچنین در شرایط گرم ساحلی هم رشد خوبی ندارد. برای کاشت انگور های فلیم سیدلس؛ شما هر ناحیه ای را می توانید انتخاب کنید. ولی دقت داشته داشته باشید که تنها مناطق مرطوب و گرم ساحلی را نباید انتخاب نمایید.

اگر می خواهید میوه های این نهال به خوبی رشد کند بهتر است که آنها را در منطقه ای بکارید که گرمای زیادی دریافت کنند. اگر میوه های نهال گرمای مناسب و کافی را زمان رشد به دست آوردند به بهترین نحو ممکن رشد می کنند. و کیفیت بسیار عالی هم خواهند داشت.  تابستان های طولانی یکی از بهترین شرایطی است که برای کاشت و رشد این نهال می توانید انتخاب کنید.

خاک ایده ال درخت انگور فلیم سیدلس :

یکی از دیگر نیازها و ویژگی های بسیار مهمی که نهال انگور فلیم سیدلس؛ برای رشد به آن نیاز دارد، خاک مناسب می باشد. این نهال باید بهترین خاک را برای رشد و پرورش داشته باشد. در غیر این صورت شاید به خوبی رشد نکند. خاک های خنثی و قلیایی بهترین انتخابی می باشند. که شما می توانید برای کاشت این نهال داشته باشید.

یکی از نکاتی که اهمیت بسیار زیادی دارد .و باید زمان کاشت این انگور فلیم سیدلس؛ به آن توجه داشته باشید این است که در خاک های آهکی آن را نکارید.

آن دسته از خاک هایی که سنگین هستند و خاک رس زیادی دارند. برای کاشت انی نهال گزینه مناسبی به شمار نمی روند. شما تنها باید آن را در خاک هایی که سبک می باشند. و به بهترین نحو ممکن هم زهکشی شده اند بکارید.

آفات و بیماری های شایع فلیم سیدلس :

بیماری سفیدک پودری و سفید دروغین از جمله مهمترین و اصلی ترین بیماری هایی به شمار می رود که این نهال به آنها دچار می شود. شما برای اینکه از به وجود آمدن این بیماری ها بر روی نهال انگور های فلیم سیدلس؛ جلوگیری کنید. باید به خوبی از آن مراقبت نمایید. آفات بسیار زیادی هم مانند تار عنکبوت قرمز، حشره پولک دار و …. هم روی این نهال زده می شود.

در صورت مشاهده هر یک از این بیماری ها بهتر است با افرادی که تخص بیشتری دارن.د و می توانند به شما مشورت های لازم را ارائه دهند مشورت کنید. تا بهترین سموم و کود را برای از بین بردن آن بیماری ها و آفات خریداری کنید. دقت داشته باشید میزان مصرف هر یک از آنها باید به نحوی باشد که به نهال آسیبی وارد نشود. بنابراین به خوبی در مورد میزان مصرف آن اطلاعات دقیقی را دریافت کنید.

ویژگی های مربوط به آبیاری نهال انگور فلیم سیدلس:

سیستم آبیاری نهال انگور فلیم سیدلس؛ را باید بر اساس نیاز آن تنظیم نمایید. آبیاری این نهال را بر اساس نوع خاک، آب و هوا و … تنظیم می کنند. در صورتی که شما در مناطق بسیار گرم این نهال را بکارید باید بیشتر به آن آب بدهید تا رشد کند. در صورتی هم که در مناطق معتدل آن را بکارید باید هر 10 روز یکبار به آن بدهید تا رشد کند. نوع خاک شما اگر سبک باید و زهکشی آن هم به خوبی انجام گردد، سیستم آبیاری این نهال را نیازی نیست در بازه زمانی کم تنظیم کنید.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com