'img-fluid') )*/ ?>

نهال انگور لعل حسینی نهالستان آرتین نهال در برابر آب و هوای سرد مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. ولی باید بدانید که شما در مناطق بسیار سرد نمی توانید آن را کارید. تنها در مناطقی که گرای کافی دارند باید آن را بکارید. نیاز به نور آفتاب این نهال اگر تامین نشود بدون شک رشد مناسبی نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور لعل حسینی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انگور لعل حسینی

  • این نژاد نهال انگور، از ارقام میان رس بوده و مقاومت خوبی نسبت به سرما و خشکی دارد.
  • این نوع نهال از دیرباز مورد توجه و استقبال باغداران بوده و یکی از گونه های اقتصادی به شمار می آی .
  • در سودآوری نیز نقش موثری دارد،این رقم تا 100 سال عمر می کند.
  • این درخت انگور، به صورت خوشه ای رشد می کند و دانه هایی تقریبا درشت و سبز رنگ دارد.
  • از بازار فروش خوبی هم برخوردار است،انگور لعل حسینی اواسط تیر ماه قابل برداشت می باشد.

کاشت و نگهداری

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که برای کاشت نهال انگور لعل حسینی به آن نیاز دارید ویژگی های مناسب شرایط آب و هوایی مناسب میباشد. این نهال در برابر آب و هوای سرد مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. ولی باید بدانید که شما در مناطق بسیار سرد نمی توانید آن را کارید. تنها در مناطقی که گرای کافی دارند باید آن را بکارید. نیاز به نور آفتاب این نهال اگر تامین نشود بدون شک رشد مناسبی نخواهد داشت.

از دیگر ویژگی ها و نیازهای نهال انگور لعل حسینی؛ که باید به آن دقت داشته باشید ویژگی های مربوط به خاک مناسب برای نهال می باشد. شما در خاک هایی که شور هستند و اسید زیادی دارند نمی توانید این نهال را بکارید. بهتر است خاک های رسی و خاک هایی که بافت سبکی دارند را برای کاشت این نهال انتخاب کنید. در این صورت می توانید از آن نهال میوه های با کیفیتی را دریافت کنید و به فروش برسانید.


یکی از نکاتی که در مورد خاک انگور لعل حسینی؛ وجود دارد و شما باید به آن دقت زیادی داشته باشید این است که زهکشی آن را به خوبی انجام دهید. برخی از نهال هایی که در خاک های زهکشی نشده کاشته می شوند، ویژگی های لازم را ندارند و شما باید به خوبی به آن دقت داشته باشید. شما می توانید نوع خاک منطقه خود را به کارشناسانی که در نهالستان حضور دارند نشان دهید تا آنها نکات لازم را برای کاشت به شما بیان کنند.

 

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com