نهال انگور کندری  نهالستان آرتین نهال  به طور کلی عمر زیادی دارد و به همین دلیل در بسیاری از کشورهای آن را می کارند. انگور کندری از عمر بالایی برخوردار است و در کشور ایران بسیار کاشته می شود که رتبه 7 را به آن داده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور کندری به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انگور کندری

نهال انگور کندری به طور کلی عمر زیادی دارد و به همین دلیل در بسیاری از کشورهای آن را می کارند. انگور کندری؛ هم از عمر بالایی برخوردار است و در کشور ایران بسیار کاشته می شود که رتبه 7 را به آن داده اند. عمر این نهال انگور کندری؛ تا 80 سال می باشد.  به همین دلیل بسیاری از کشاورزان برای باغ خود این نهال را انتخاب می کنند.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که زمان کاشت نهال باید به آن دقت داشته باشید این است که نیاز سرمایی آن را تامین کنید. این نهال به 2 الی 3 ماه سرمای زمستانی نیاز دارد. باید به آن توجه داشته باشید.

نهال انگور کندری یکی از انواع نهال های دانه دار می باشد. حبه های بسیار درشتی دارد، بر همین اساس باید بدانید که طرفدارن آن روز به روز بیشتر می شود. شما برای خرید نهال باید از نهالستان های معتبری آن را خریداری کنید. آریا نهال بهترین قیمت نهال را به شما معرفی می کند. شما می توانید خرید نهال خود را از این نهالستان انجام دهید.

پایین بودن قیمت نهال موجب شده است که بسیاری از افراد آن را برای باغ های خود خریداری کنند و آن را بکارند. برای کاشت نهال بهتر است به خوبی ویژگی های آنها را مورد بررسی قرار دهید. سپس آن را بکارید و خریداری نمایید. برخی از مهمترین ویژگی هایی که انگور کندری دارد . شما زمان خرید باید به آن دقت داشته باشید، عبارت می باشد از :

مهم ترین نکات درخت انگور کندری:

یکی از مهمترین ویژگی هایی که زمان کاشت نهال انگور کندری باید به آن دقت داشته باشید ویژگی های مربوط به خاک آن می باشد. خاکی که شما نهال را درون آن می کارید باید دارای مواد معدنی و آلی باشد. شخم زدن و زهکشی کردن خاک یکی از مهمترین نکاتی است که شما زمان کاشت نهال باید به آن دقت داشته باشید. آن دسته از خاک هایی که اسیدی هستند و یا آهک دارند را برای کاشت این نهال هرگز باید انتخاب کنید. چرا که آنها بافت نهال را به طور  کلی از بین می برند.

خاک هایی که سبک هستند بهترین نوع خاک می باشند که شما می توانید برای کاشت انگور های کندری؛ انتخاب کنید. دقت داشته باشید که شما هرگز از خاک های سنگین نباید برای کاشت نهال استفاده کنید. آن دسته از خاک هایی که به راحتی آب را از درون خود عبور می دهند. بهترین گزینه ای می باشد که شما می توانید برای کاشت نهال داشته باشید. برخی از خاک ها هستند که نمک زیادی دارند، شما برای کاشت نهال آنها را هم هرگز نباید انتخاب کنید.

آب و هوای مناسب :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که زمان پرورش انگور کندری؛ باید به آن دقت داشته باشید این است که شرایط آب و هوایی منطقه خود را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. شما در هر یک از مناطق ایران می توانید این نهال را بکارید. و از آن محصولات مناسبی را دریافت کنید. برای پرورش دادن و کاشت انگور کندری؛ شما می توانید به خوبی شرایط آن را مهیا سازید تا محصولات زیادی هم از آن دریافت کنید. نیاز  سرمایی این نهال را باید به خوبی در نظر داشته باشید تا به بهترین نحو ممکن بتوانید از آن مراقبت کنید و نهال عمر خود را هم از دست ندهد.

این نهال انگور کندری، می تواند تا 10 درجه سانتیگراد سرما را تحمل کند. همین مورد از جمله مهمترین نیازها و شرایط آن است. آنها به سرمای بسیار شدید اهمیت نمی دهند. ولی باید بدانید که گرمای تابستان و نور خورشید برای رشد آنها اهمیت بسیار زیادی دارد. زمانی که دمای هوا به 10 درجه برسد. نهال از خواب بیدار می شود و رشد و نمو پیدا می کند.  زمان برداشت میوه های نهال انگور کندری اواخر تیرماه و یا مرداد ماه می باشد.بنابراین باید بدانید آن را به عنوان نهال های میان رس به شمار می آورند. بیشترین مناطقی که این نهال را کشت می کنند. مناطق سردسیر، کوهستانی، معتدل و نیمه سردسیر می باشد.

ویژگی های مربوط به آبیاری انگور های کندری قرمز:

هر چه که هوا گرمتر باشد بدون شک انگور کندری قرمز، به آب بیشتری نیاز دارد .  شما هم باید به این مورد مهم نهایت دقت و توجه را داشته باشید. ریشه نهال با هر خاکی سازگاری دارد.  بر همین اساس شما بسته به نوع خاک که نهال را در آن کاشته اید باید سیستم آبیاری آن را تنظیم کنید. اگر شما این نهال را در خاک های رسی کاشته اید باید میزان آبیاری آن را تا حد بیشتری افزایش دهید.   در واقع این نوع از خاک ها از آنجایی که بسیار سنگین هستند آب کمتری درون آنها نفوذ پیدا می کند. در حین وارد شدن به خاک هم امکان دارد که تبخیر شود. بنابراین شما باید به خوبی نوع خاک را زمان آبیاری در نظر داشته باشید.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com