نهال هلو انجیری مالکی نهالستان آرتین نهال بین تمامی درخت های هلو باید بدانید که نهال هلو انجیری مالکی یکی از نهال های پر محصول به شمار می رود و به شدت رشد بالایی دارد. شاخه و برگ های آن به زودی رشد می کند و همچنین کارکرد آن بسیار بالا است. در واقع باید بدانید بالا بودن کارکرد آن یکی از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال هلو انجیری مالکی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال هلو انجیری مالکی

این نوع هلو از نهال های پر طرفدار می باشد . شما باید نسبت به این هلو نیز اطلاعات کافی داشته باشید .

هر یک از انواع نهال هایی که شما می کارید و می خواهید خریداری کنید. ویژگی های متنوعی دارد و بهتر است به خوبی با ویژگی های آن آشنایی داشته باشید.

 نهال هلو انجیری مالکی یکی از نهال های پر محصول بین انواع درختان به شمار می رود.

شاخه و برگ های آن به زودی رشد می کند و همچنین کارکرد آن بسیار بالا است. در واقع باید بدانید بالا بودن کارکرد آن یکی از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود.


 

ویژگی های مربوط به خاک نهال  :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که نهال هلو انجیری مالکی برای کاشت دارد خاک آن می باشد.

شما خاک آن ار نباید زیاد سنگین انتخاب کنید، چرا که همین مسئله موجب می شود هوا به درستی از خاک آن خارج نگردد.  و به ریشه های درخت آسیب جدی برسد. بنابراین بهتر است یک خاک مناسب برای رشد و کاشت آن انتخاب کنید و خاک لومی شنی یکی از بهترین خاک های یاتس که شما می توانید انتخاب نمایید.

زهکشی این نمونه از خاک ها بسیار آسان تر از خاک های دیگر است.

تنها نکته ای که زمان کاشت درخت هلو انجیری مالکی باید به آن دقت داشته باشید این است که خاک سنگینی را برای رشد آن انتخاب نکنید .

ویژگی های مربوط به آبیاری نهال :

برای پرورش نهال هلو انجیری مالکی باید بدانید این است که به آن برای رشد نیاز است آب زیادی بدهید.

به همین دلیل در روزها و فصل های گرم باید به آن هفته ای دوبار آب بدهید. به همین دلیل است که رشد و میوه دهی آن هم زیاد می باشد، چرا که برای رشد به آب کثیری نیاز دارد.

 هلو انجیری مالکی باید بدانید و به آن توجه داشته باشید این است که نهال خاک تر را دوست ندارد.

زمانی که خاک این درخت تر باشد درون آن هیچ یک از مواد معدنی وجود نخواهد داشت .این امر به درخت آسیب وارد می سازد.

زرد شدن برگ های نهال به دلیل کمبود آهن درون نهال است که شما باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشید.

ویژگی های مربوط به هرس کردن نهال :

شما هر یک از نهال هایی را که می کارید باید هرس کنید. به همین دلیل اگر قصد کاشت نهال هلو های انجیری مالکی را دارید آن هم اطلاعات بیشتری جمع آوری نمایید.

شما بعد از اینکه یک سال از کاش این نهال گذشت باید شاخه های آن را هرس نمایید و در شرایطی که شاخه های آن کمتر از سی سانت می باشد باید آنها را حذف کنید.

در واقع همانطور که بیان نمودیم این نهال شاخه و برگ های بسیار زیادی دارد . به همین دلیل باید شما هر ساله آنها را هرس کنید تا رشد خوبی داشته باشد. شما برای کاشت و هرس این نهال می توانید با فروشندگانی که نهال را به شما عرضه می کنند مشورت کنید تا بهترین نمونه آن را برای خرید به شما معرفی نمایند.

 

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com