نهال گردو وینا نهالستان آرتین نهال باردهی این نهال به صورت منظم انجام می شود و در سیستم باردهی آن هیچ اشکال و ایرادی وجود ندارد. این نهال در خاک هایی که سبک و آهکی خنک هستند بهترین رشد را از خود نشان می دهد و شما می توانید در این خاک ها آن را بکارید. جهت مشاوره خرید نهال گردو تماس بگیرید 

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو وینا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گردو وینا

از بین انواع نهال های گردو یکی از انواع آنها که پیوندی می باشد و شهرت بسیار زیادی دارد گردو وینا  می باشد. قدرت رشد این نهال گردو وینا؛ بسیار زیاد است. و آن را به عنوان یکی از نهال های پرمحصول نیز شناسایی می کنند. البته شما باید با یک برنامه ریزی عالی جهت هرس کردن نهال، رشد آن را به خوبی مدیریت کنید.

باردهی این نهال به صورت منظم انجام می شود و در سیستم باردهی آن هیچ اشکال و ایرادی وجود ندارد. شما برای کاشت نهال باید به خوبی از آن مراقبت کنید و نکاتی که در مورد ویژگی های آن هست را جدی بگیرید.


 

ویژگی های لازم جهت پرورش نهال گردو وینا :

شما برای کاشت نهال گردو وینا باید به خوبی در مورد ویژگی های آن اطلاعات لازم و ضروری را داشته باشید و سپس آن را بکارید. در صورتی که به برخی از ویژگی های مهم آن دقت نکنید بدون شک آن را به خوبی نمی توانید بکارید. و محصول خوبی هم از آن نمی توانید دریافت کنید. برخی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که زمان کاشت و خرید این نهال باید به آن توجه داشته باشید عبارت می باشد از :

شرایط محیطی لازم جهت پرورش درخت گردو وینا :

یکی از مهمترین نکاتی که زمان کاشت نهال گردو وینا؛ باید به آن دقت داشته باشید شرایط محیطی نهال می باشد که باد به خوبی آن را بررسی کنید. این نهال را شما می توانید در نواحی معتدل بکارید. در واقع رشد این نهال در مناطقی که بسیار سرد است و یا بسیار گرم می باشد امکان پذیر نیست.

تنها در برخی از شرایطی که آب و هوای آن منطقه معتدل می باشد می توانید آن را بکارید. مقاومت این نهال در برابر سرما زیاد است. و به همین دلیل نگران زمستان های این نهال نباشید. شرایط آب و هوایی مناسب روی مغز گردو تاثیر زیادی دارد. و به همین دلیل شما باید به خوب یاین مورد را زمان کاشت نهال در نظر داشته باشید.


به طور معمول این نهال های گردو وینا؛ زمانی به بار می نشیند. که یک دوره سرمای مستانی را به خوبی گذرانده باشد. البته که این سرما نباید بیش از اندازه شود که به بافت نهال آسیب جدی وارد سازد. برخی از آنها در دوره های زمستانی بافت خود را از دست می دهند و یا در سال بعد به بار نمی نشینند.

نهال گردو چندلر

به همین دلیل باید به دمای زمستانی این گردو وینا؛نهایت دقت را داشته باشید. و سپس آن را بکارید. اگر شما در مناطق شهری همدان، تویسرکان، آذربایجان، کرمان، خراسان، اصفهان و … می باشید. باید بدانید این نهال بهترین نهال گردو می باشد که می توانید بکارید.

پیشنهاد می شود پیش از خرید نهال گردو انواع گردو را مطالعه و ضمن استفاده از خدمات مشاوره خرید نهال گردو  از تخفیفهای ما نیز  آگاه شوید .

ویژگی های مربوط به خاک مناسب نهال گردو وینا :

از آنجایی که نهال گردو وینا؛ ریشه های گسترده ای دارد باید آن را در خاک هایی که عمیق است بکارید. این نهال در خاک هایی که سبک و آهکی خنک هستند بهترین رشد را از خود نشان می دهد. و شما می توانید در این خاک ها آن را بکارید. رطوبت راکد درون خاک یکی از مهمترین عواملی است که ریشه نهال را پوسیده می سازد. و شما به هیچ عنوان در این هوا نباید آن را بکارید. یکی از مهمترین نکاتی که زمان کاشت نهال و خاک نهال اهمیت دارد این است که به خوبی زهکشی شده باشد. آن دسته از انواع خاک هایی که به خوبی زهکشی نشده اند .شرایط مناسبی را برای رشد نهال ندارند. شما می توانید زمان خرید نهال در مورد خاک مناسب نهال گردو وینا؛ از مشاوران و کارشناسان مشورت های لازم را دریافت کنید.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com