نهال گیلاس خوشه ای رژینا  نهالستان آرتین نهال از انواع تجاری گیلاس است و به دلیل خوشه ای بودن آن باردهی بالایی از نظر اقتصادی دارد. این نهال از نوع وارداتی بوده که به صورت اصلاح شده وارد ایران می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گیلاس خوشه ای رژینا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال گیلاس خوشه ای رژینا

نهال گیلاس خوشه ای رژینا از جمله نهال‌هایی است که می‌تواند سود خوبی را برای شما فراهم کند. این نهال  از انواع تجاری گیلاس است و به دلیل خوشه ای بودن آن باردهی بالایی از نظر اقتصادی دارد. این نهال از نوع وارداتی بوده که به صورت اصلاح شده وارد ایران می‌شوند.

این رقم یک گیلاس قرمز روشن با دم کوتاه و متوسط است. که زمان گلدهی آن نیمه اول فروردین است. که در اواسط ماه خرداد میوه می دهد. عمر اقتصادی آن 30 سال است. و دو سال پس از کاشت شروع به تولید می کند. گیلاس های رژینا در بیشتر مناطق قابل پرورش هستند . با این وجود در مناطق کوهستانی یا بسترهای شنی به خوبی رشد می کنند. و در این شرایط میوه با کیفیت خوبی تولید می شود.

بنابراین باغبانانی که می توانند بستر شنی برای پرورش گیلاس تهیه کنند نهال گیلا رژینا به آن‌ها بسیار توصیه می شود.

از دیگر خصوصیات این رقم مقاومت در برابر ترک خوردگی میوه است . در مناطق سردسیر نسبت به ارقام دیگر رشد بهتری دارد.
شاخ و برگ آن از برگهای بیضی ، سبز تیره و گلهای ظریف سفید تشکیل شده است. که در بهار آن را از بادهای شدید دور نگه می دارد . اما در پاییز قرمز نارنجی و قرمز می شود تا اولین سرما از برگ های آن خارج شود. خرید نهال گیلاس رژینا برای باغات با کاشت انبوه مناسب است و فقط برای گیلاس های خوشمزه ای که تولید می کند قابل پرورش است.
جنبه دیگری که باید هنگام خرید مورد توجه قرار گیرد این است که به دلیل خاصیت خودناسازگاری به یک شریک برای گرده افشانی نیاز دارد. بهتر است در خاک با باروری و زهکشی بالا کاشته شود .و نور آفتاب کافی برای تولید میوه با کیفیت دریافت کند.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!


 

مقالات مرتبط

Leave a Comment

پنج × یک =

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com