نهال هلو آلبرتا
نهال هلو آلبرتا

نهال هلو آلبرتا نهالستان آرتین نهال  نهال هلو آلبرتا یکی از ارقام وارداتی هلو در ایران است. که طرفداران نسبتا زیادی دارد. بدون شک یکی از بهترین انتخاب‌های باغداران، برای احداث باغ هلو خواهد بود. میوه این نهال از بازار پسندی فوق‌العاده مناسبی برخوردار است. 

نهال هلو انجیری پلنگی
نهال هلو انجیری پلنگی

نهال هلو انجیری پلنگی  نهالستان آرتین نهال   یکی از متفاوت ترین ارقام نهال هلو است. بیشتر این نهال را در مناطقی که آب و هوای آن تا حدودی سردسیری می باشد می کارند. البته که باید بدانید تحمل سرمای این درخت چندان بالا نمی باشد.

نهال هلو انجیری خونی
نهال هلو انجیری خونی

نهال هلو انجیری خونی  نهالستان آرتین نهال از سال دوم بعد از کاشت به باردهی می ­رسد و عمر اقتصادی آن ۲۰ سال است. نهال­ها به فاصله ۳*۳ از یکدیگر کاشته می ­شوند و به ۱۰ لیترآب  در هفته نیاز دارند.

نهال هلو سرخابی
نهال هلو سرخابی

نهال هلو سرخابی  نهالستان آرتین نهال می تواند شرایط مختلف آب و هوایی را برای رشد کردن تحمل کند. به همین دلیل است که بسیاری از کشاورزان به صورت انبوه این نهال را خریداری می کنند و می کارند.

نهال هلو زعفرانی زودرس
نهال هلو زعفرانی زودرس

نهال هلو زعفرانی زودرس  نهالستان آرتین نهال هلو ۲ تا ۳ سال پس از کشت آغاز به گل دادن کرده، عمر اقتصادی هلو حدود ۷ سال است و از آن به بعد، باردهی آن کم می شود و باید درخت را قطع کرد. 

نهال هلو انجیری زعفرانی
نهال هلو انجیری زعفرانی

نهال هلو انجیری زعفرانی نهالستان آرتین نهال از مهمترین ویژگی این رقم هلو رنگ مطلوب میوه، کیفیت بالا و ماندگاری طولانی است. این هلو یک رقم نسبتا تجاری هست که میتواند سوداوری خوبی را شامل حال شما کند .

نهال هلو انجیری زودرس
نهال هلو انجیری زودرس

نهال هلو انجیری زودرس نهالستان آرتین نهال نهال هلو انجیری زودرس درای ریشه عمودی و دارای درختی نیمه قوی میباشد رنگ میوه زرد بوده و دارای مزه خوبی میباشد و هسته میوه به آن چسبیده است .

نهال هلو هسته جدا
نهال هلو هسته جدا

نهال هلو هسته جدا نهالستان آرتین نهال دارای هلو هایی با هسته جدا می باشد. این  نهال در واقع از نظر باغداران و کارشناسان این رشته، انتخاب بهتری برای کاشت درخت هلو می باشد.

نهال هلو انجیری مالکی
نهال هلو انجیری مالکی

نهال هلو انجیری مالکی نهالستان آرتین نهال بین تمامی درخت های هلو باید بدانید که نهال هلو انجیری مالکی یکی از نهال های پر محصول به شمار می رود و به شدت رشد بالایی دارد. شاخه و برگ های آن به زودی رشد می کند و همچنین کارکرد آن بسیار بالا است. در واقع باید بدانید بالا بودن کارکرد آن یکی از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com