حقایقی از انجیر که تا به حال نمیدانستید!

این مقاله آرتین نهال ، به بررسی حقایقی از انجیر که تا به حال نمیدانستید!، از جمله تغذیه، فواید انجیر و مضرات آن و همچنین نحوه افزودن آن به رژیم غذایی می پردازد.

سیر تا پیاز درخت زردآلو

زردآلو، (Prunus armeniaca)، درخت میوه از خانواده گل سرخ (Rosaceae)، که در سراسر مناطق معتدل جهان، کشت می شود. زردآلو با هلو، بادام، آلو و گیلاس ارتباط نزدیکی دارد . آنها به صورت تازه یا پخته خورده می شوند و با کنسرو کردن یا خشک کردن نگهداری می شوند.  با آرتین نهال با مقاله سیر...

سیر تا پیاز پیوند زدن

پیوند زنی؛ یک روشی است که دو گیاه را با روش تکثیر در یک گیاه دیگر پیوند می زنند،در واقع از قسمت پایینی گیاه پایه پیوند استفاده می کنند و آن را به قسمت بالایی جوانه ظریف پیوند می زنند،این کار در واقع به منظور ترکیب عملکرد دو گیاه انجام می شود.با آرتین نهال با مقاله سیر تا پیاز پیوند زدن همراه باشید.

خرید نهال گیلاس با مجوز جهاد کشاورزی

کاشت  نهال گیلاس  به دلیل ظاهر زیبا و طعم بسیار لذیذ آن همیشه نقل محافل کشاورزی بوده است اما به این نکته دقت کنید که شما برای رسیدن به درآمد تجاری  یا محصول با کیفیت باید مراحل:تحقیق محل کاشت گیلاس ،خرید نهال گیلاس از نهالستان معتبر باید مسلط باشید.اولین نکته طلایی در این مراحل خرید نهال گیلاس با مجوز جهاد کشاورزی از نهالستان معتبر میباشد.

بهترین گیلاس تجاری و صادراتی

گیلاس از خوش رنگ ترین و خوشمزه ترین میوه هاست.به همین دلیل هم برای باغداران هم مردم از اولین الویت هاست.نهال گیلاس انواع متنوعی دارد برای رسیدن به بهترین نهال گیلاس تجاری و صادراتی باید انواع یا ارقام گیلاس را شناخت.

درآمد کاشت و پرورش صنوبر

صنوبر به‌عنوان یکی از پرسودترین محصول کشاورزی در ایران قلمداد می‌شود. صنوبر در مقابل سرما بسیار مقاوم است و در‌ نتیجه در قسمت‌های مختلف کشور رشد می‌کند به همین دلیل درآمد کاشت و پرورش صنوبر اقتصادی میباشد.درخت صنوبر از جمله درختان پرکاربرد برای صنعت چوب می باشد که در مکان های مختلفی کاشته می شود.

بهترین زمان کاشت گردو

با آرتین نهال با مقاله  بهترین زمان کاشت گردو همراه باشید. کاشت گردو از جمله موارد بسیار سود آور اقتصادی برای کشاورزان میباشد.در صورتی که اصول کاشت گردو،هرس گردو،آبیاری گردو و موارد دیگر رعایت شود. جهت اطلاع  از نحوه خرید نهال گردو  هممچنین مشاوره رایگان کاشت نهال، از جمله کاشت  گردو،هرس گردو ،یا پیوند زنی  گردو...

آموزش مهندسی کاشت سیب

در این مقاله آرتین نهال قصد داریم آموزش مهندسی کاشت سیب را به روشی آسان به شما آموزش دهیم. کاشت پرورش درخت سیب؛ هم میتواند جنبه سرگرمی داشته باشد هم جنبه تجاری. نه تنها یک کشاورز با زمین‌های زراعی بزرگ می‌تواند مشغول به کاشت شود، حتی یک فرد عادی با داشتن باغچه‌ای در باغ یا حیاطی کوچک نیز می‌تواند اقدام به کاشت نهال سیب، کند.

بهترین نهال آلو تجاری

آلو از آن دسته میوه های شیرین،آبدار پربار میباشد که در بین باغداران بسیار محبوب است.که برای مصارف تازه خوریو خشکبار استفاده میشود.در این مقاله آرتین نهال به معرفی بهترین نهال آلو تجاری،انواع نهال پربار آلو خواهیم پرداخت.

نیاز آب و هوایی درخت بادام
نیاز آب و هوایی درخت بادام

میوه درخت بادام از محبوترین میوه ها و آجیل در ایران و سراسر کشور است.به دلیل مقام به خشکسالی ،شرایط نگه داری آسان ،بازار تجاری خوب از الویت همیشگی باغداران بوده است.در این مقاله نیاز آب و هوایی درخت بادام را بررسی  خواهیم کرد.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com