پرفروش ترین انگورها در ایران

اگر می‎خواهید اطلاعات خود را درباره بهترین نهال انگور؛ افزایش دهید ، با آرتین نهال با مقاله پرفروش ترین انگورها در ایران همراه باشید.

پرفروش ترین انگورها در ایران

بهترین انگورهای، موجود در بازار ایران می‎توان به انواع مختلف زیر اشاره کرد:

  1. انگور مکیاج
  2. انگور شرابی
  3. انگور ترکمن
  4. انگور ردگلوب
  5. انگور لعل
  6. یاقوتی

اولین نهال از پرفروش ترین انگورها در ایران،انگور مکیاج:

درخت انگور مکیاج جز مقاوم‎ترین درختان انگور در برابر سرمای شدید است. انگور مکیاج را می‎توان به صورت تازه یا مویز مصرف کرد. اصالت این درخت انگور به کشور زیبا ی شرقی آسیا، ژاپن برمی‎گردد. . این نهال انگور مناسب مناطق گرمسیر و سردسیر ایران عزیزمان می باشد و یکی از خاص ترین و گران ترین انگور های دنیا لقب گرفته است.

انگور مکیاج

 

دومین انگور از سری بهترین انگورای ایران، انگور شرابی:

انگور شرابی جزء بهترین انگورهای؛ موجود در بازار است. تاریخچه و اصل این میوه به شهرستان سردشت در استان آذربایجان غربی باز می‎گردد. این انگور باردهی بالایی دارد و شما پس از کاشت آن می‎توانید درصد زیادی از این میوه را برداشت کرده و از آن استفاده نمایید.

از آنجایی که این انگور سود زیادی دارد، معمولاً باغداران و کشاورزان علاقه فراوانی به کاشت انگور شرابی در باغ خود دارند. به دلیل مقاومت و استقامت زیاد انگور شرابی در برابر سرما می‎توان این انگور را در مناطق کوهستانی و سرد کاشت.

 

پرفروش ترین انگورها در ایران

 

سومین نهال از بهترین نهال های انگور جذاب، انگور ترکمن:

انگور ترکمن جزء انگورهای حبه‎ ای و سیاه رنگ بازار است. این نهال زودرس است و به همین علت پس از سال اول می‎توان محصول زیادی از آن برداشت کرد و جز بهترین نهال های انگور زودرس، مجسوب می شود. این نهال جزء نهال‎ های پیوندی است.

این درخت در دسته بهترین انگورهای؛ مقاوم قرار دارد. شما می‎توانید انگور ترکمن را در شرایط آب و هوایی مختلف همچون کوهستانی، سرد و معتدل بکارید. گرچه نهال ترکمن جزء مقاوم‎ترین نهال‎ های موجود در بازار است اما باز هم پیشنهاد می‎شود آن را در مناطق بسیار سرد یا بسیار گرم نکارید. بد نیست بدانید از زمان کاشت این نهال تا دوران بلوغ آن باید دائماً این درخت را آبیاری کنید، اما پس از بلوغ نیازی به آبیاری مداوم آن نیست.

 

انگور ترکمن

چهارمین رقم از بهترین های بازار انگور، انگور ردگلوب:

باغبانان و کشاورزان انگور ردگلوب را در گروه بهترین نهال انگور؛ جای داده‎ اند. از ویژگی‎های این انگور می‎توان به مواردی همچون وارداتی بودن این انگور، حبه درشت بودن، شیرین و خوشمزه بودن آن اشاره کرد. انگور ردگلوب از کشورهایی نظیر ایالت متحده آمریکا و شیلی وارد ایران شده و سپس در باغ‎هایی که فضا مناسبی برای کاشت این نوع انگور دارند، کشت می‎شود.

انگور بی دانه چیست؟

 

انگور ردگلوب

 

پنجمین نژاد از برترین های انگور، انگور لعل:

شما می‎توانید میوه ‎های درخت انگور لعل را برای مصارفی همچون تازه ‎خوری، آبغوره و کشمش استفاده کنید. پیشنهاد می‎شود انگور لعل را در آب و هوای معتدل کاشته و حتماً آن را در معرض نور خورشید قرار دهید. ا مقاومت بالایی در شرایط آب و هوایی سرد دارد اما توصیه می‎شود آن را به هیچ وجه در این نوع آب و هوا نکارید. انگور لعل جزء بهترین انگورهای، قابل رشد در مناطق معتدل است. باردهی این درخت انگور زیاد است. به همین خاطر، افراد زیادی تمایل به کاشت آن دارند.

پرفروش ترین انگور


در آرتین نهال ببینید:نکاتی کوتاه اما مهم آبیاری درخت گردو

یکی از بهترین نهال انگور ایران، انگور یاقوتی:

همانطور که از اسم این انگور مشخص است دانه‎ هایی به رنگ یاقوت با حبه‎ های ریز متراکم و به هم چسبیده دارد. این انگور مزه‎ای شیرین دارد و برخی از مصرف‎کنندگان آن را به همراه پنیر در وعده ‎های غذایی صبحانه یا عصرانه مصرف می‎کنند. این انگور زودرس و پربار است. همه عوامل ذکر شده در کنار هم باعث شده‎اند این انگور طرفداران خود را در مارکت‎ های جهانی به دست آورده باشد.

 

انگور یاقوتی


برای مشاوره رایگان کاشت نهال و یا ،خرید پرفروش ترین نهال انگور با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور، با کارشناسان نهالستان آرتین نهال در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260

 

مقالات مرتبط

ارسال نظر

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com